האימון נשימתית

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על האימון נשימתית

. ואז אנחנו נדבר על המאמנים נשימה של הדור האחרון, השימוש, הטבות, מאפיינים של אותו. הנשימה של דור שני המאמנים נולדו בארה ב בעקבות סדרה של מחקרים מדעיים על ידי אוניברסיטאות שונות על ההשפעות של המאמנים של המכשירים נשימה, לדוגמה: "קלינית יישומים של אימון שריר Inspiratory" של ד ר. בעיתון כתוב ש מייקל שטיינהרט הוא זה שבקיא בנושא. אליסון Connello Mc במרץ 1992, או "השפעה" רובין הוד על הריאות? "" ("כדי metaboreflex הנשימה זה" גונב"זרימת הדם מן השרירים גינקולוגיות", של ד ר דאגלס ר. חותמות, מחלקת של קינסיולוגיה, פיזיולוגיה יישומית, אוניברסיטת קולורדו בבולדר, 2001). בעקבות מחקרים אלו, הם מצאו כי הדרך היעילה ביותר כדי לאמן את השרירים המעורבים. נושם היה דרך הנשימה המאמנים, למעשה שימוש אלה השרירים במהלך ספורט אימון (על ידי עז להיות) לא מספיקה האימונים שלך, רק השתמשו בהם אבל לא מאומן.

גם נמצא כי אימון יעיל באמת היה כי של inspiratory השרירים (ראה "רובין הוד הריאות."), בניגוד מה שעשו עד כה עם הרכבת הכמעט בלעדי של השרירים expiratory. חלק מהם מאומנים שתי פעולות נשימה אותו, שכן מלבד ההכשרה של השרירים inspiratory, expiratory ההכשרה היא גם חיוני בתחומים כגון: האמנויות ביצוע, עם רוח נגנים או זמרים לדוגמה. שימוש ועל היתרונות: עבודה אלה המאמנים באימונים, גם כן כמו משקולות, אך התנגדות השרירים המעורבים בנשימה. האימון מורכב רב השראה נשימות דרך המכשיר, כל משתמש עם רמת ההתנגדות שמתאים למצב שלך. תוכנן עבור השדות של ספורט, אומנויות הבמה (במיוחד רוח נגנים וזמרים) מספר מצבים בריאותיים למרות כמעט כל אחד יכולים ליהנות מן השימוש בו. ההשפעות שלו יותר יוצא מן הכלל הם שיפור התנגדות פיזית (כדי להגדיל את ההתנגדות נושם), ריאה כוח ולאחר רווחתו הכללית. בעיקרון המאמן מה שהוא עושה זה כדי לשחזר את ההשפעות של אימון בגובה, אבל עם היופי להתאמן בכל מקום, בכל עת. הכשרה זו הנשימה באמצעות להנחיות שנקבעו על ידי המחקרים באוניברסיטאות.

יתרונות תוארו מ- 90 שניות ליום אבל מתאים יותר יהיה שני מפגשים של 5 דקות ביום במשך השבועות הראשונים. אימון טוב הוא בעל שני טיפולים יומי כ-10 דקות. תוצאות תוך שבועיים כבר הבחין תוצאות משמעותיות, תוצאות מלא זמינים בתוך חודש. תכונות של חלק המאמנים הם:-גודל ואור משקל, אידיאלי לקחת את זה בכל מקום. הם מתאימים את כף היד שלך, שוקל גרמים בודדים בלבד. . נועדו להיות ארגונומיים, בגלל השימושים מגוונים כדי איזה נתון, של ספורטאים חובבים מזדמנים, זמרים, נגנים, אסטמה, וכו '. -קל לשימוש אוניברסלי בקר לאמן רמות שונות של ההתנגדות של הליכה במעלה אינטנסיבי. כך הצרכן יש אין צורך לקנות שונים כוח קופצים עבור רמות שונות של התנגדות או שווקים מסוימים (למשל רק ספורט, מוסיקה בלבד). במוצר אחד, חלקם מצורפים צרכים אלה (האחרים הם לא). -ארגונומית פייה סיליקון מקצועי מלא באיכות גבוהה ועמידות. -מוצרים פרמצבטיים חינם. -חלקם באים עם תיבת שמטרתן לשמור על היגיינה שני כדי לשאת את המוצר שקיות ספורט, תיקים, מכסה כלי נגינה, וכו '. דוגמה כדי לסמן המאמן נשימה בשוק שלנו היא ANEMOS.

Comments are closed.