C איך להקים עסק

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על C איך להקים עסק

אני יודע שאנשים בדרך כלל על עצמם לחלוטין השקפה מעוותת. זה חל בעיקר על אנשים, ודמיינתי להסתיר את כישוריהם, למעשה, לחשוף את עצמם לאורך העבודה. יש לנו חיים שלמים לבלות בחיפוש. ואיך הבנה פתטי ומוגבל שלנו ההתרגשות הזאת לימדה אותנו, אולי, לא יותר גרוע קירות האוניברסיטה. בחום של שקרים תקווה, אשר כולם יודעים את הסיכונים.

עבור עסק, כמו בחיים, לעתים קרובות אנו מפספס את הנקודה כי זה יכול להשתהות ברגע המכריע. מה השעה צריכה להיחשב מכריע? גדולתו נעוצה בכך כדי לקבוע את זה; הגדרת אותו להחזיק ולמתוח. אבל עבור רובנו תוחלת בין "אני חולם על, את העתיד" ו "הו, מאוחר מדי, הכל בעבר," כל כך קטן לאין שיעור, כי זה לא יכול להידחק דרך. לא תמיד אפריקה ישראל. ואנחנו תמיד חסר משהו, מדמיין כי עדיין יש זמן לזה לחזור. אז חברה gubyatsya, כל gubyatsya חיי כי יש לנו עיכוב או למהר קדימה מבלי להביט לאחור. עבודה אנחנו נועדנו זה לזה, איפה היחס הזה חצה, פוגש בחיי אדם.

רק המראה נותן לנו את התמונה הנכונה. מעולם לא ההתחלה המאוחרת, לפעמים אנחנו חרטה שלא לנהל יומן. היכולת האנושית לשכוח היא חסרת גבולות באמת. וזה היה מצבה יקר ללא ספק. הרווחים ואת היכולת לשמור על הכנסה קבועה, היכולת לא כולם, אבל בעצם תחליף עושר ביותר שלנו נרקב בתהליך הצמיחה. אנחנו מצליחים לייחס חוסר יעילות בשל חוסר זמן, אבל זה אמיתי או עצלות הקול הפנימי מדברים על עייפות או פסיביות. , תקווה, אמונה ומסירות מוביל אותנו קדימה, ואנחנו נמשיך לעבוד, להזדקן ולחיות לעצמנו או לאהובים. קחו נשימה עמוקה צעד קדימה כדי לשנות את חייו של ההרפתקה, אמיץ נואשות, מסוכן. אנחנו מפחדים: * פתאומית לא צריך להיות מסוגל * ההון הראשוני צריך אמון * את העתיד אף אחד לא רוצה את המוצר שלי פגום * זמן המכירה שודדים * * אני לא לחשב נכונה חשבונות * וכך הלאה … היצירה הראשונה של עצה: הגדרת מטרה. מצא את הייעוד שלך, ממה שאתה הכי אוהב לעשות. צייר היעד שלך ותולה אותו על המקום הבולט ביותר. העיקר הרצון להאמין עד הסוף בעצמם. כל נביטה החברה מ 3 עד 6 חודשים אינו מביא רווח רב, אבל כמו שלושת החודשים הראשונים תוכלו להגשים את עצמם, יקבעו את עתידה של החברה שלך. החלק השני של עצה: תחשוב על תוכנית היעדים העסקיים ופעולות לצמיחה של החברה. אתאר בפירוט מה תעסוק החברה שלך יותר יהיה מעניין ללקוח, ייחודי מהמתחרים. הרבה פרטים קטנים, אשר ofismagazinsalon, עיצוב חיצוני מצגת המקומי, ואף לחשוב על התנגדות בשיחה עם לקוח. יום פתיחה, מערכת של הנחות, שיווק ופרסום, כולל הרבה יותר. פעולה במלוא המהירות: פאר על הפתיחה של חברים הפירמה שלו ולהזמין אותם להיות הלקוח הראשון לשאול ממליץ לך חברים. בבקשה להמליץ ??על ממלא תפקיד חשוב בכל מקרה מתחילים, אתה יכול לפתות הנחה נוספת. תאמין לי, כשאתה להתעשר, אנשים יהיו גאים לספר לכם על החברים שלי שהרעידו את היד שלך. החלק השלישי של עצה: עכשיו את הציפורניים, אשר נוכל להבקיע. Act. מלא במאבק, על פי תוכנית פעולה. יש צורך בסבלנות פעיל. צריך לדעת את המספר המדויק של סיום ההכנה העבודה ליידע את הלקוח על הגילוי. החלק הרביעי של עצה: ניתוח של העבודה שנעשתה. עשית הכל נכון, כמה שינויים, אבל תמיד דבק. זמן חשבונאות וביקורת. צריך להבין מה לעזוב יעיל, כי ביסודו לשנות או להפוך נייד. החמישית המועצה: פיתוח. עסקים כמו אופניים, אין לי זמן כדי לגלול הדוושה בזמן שאתה יכול ליפול. שיווק, פרסום, צוות, שירות, רבים מהדברים שאתה יעשה. אתה מנהל! המועצה השישית: חזרה של שום. יש סגירה לא, אתה כמו לקוח. אם אתה לא מאושר לאחר הכנסות בשנה, אתה צריך להחיל את הניתוח פעולה. אולי הלקוח צריך גישה שונה, אנחנו צריכים מוצר חדש לערוך ניתוח תחרותי. יש צורך לשנות לגמרי את הלך הרוח של החברה, חיובית עבור הלקוח. להיות עשיר!

Comments are closed.