תרומות של הארגון פתח ללמוד להתמודד עם משברים ושינויים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על תרומות של הארגון פתח ללמוד להתמודד עם משברים ושינויים

תרומות של הארגון פתח ללמוד להתמודד עם משברים ושינויים. ב- 2009, אנחנו הולכים דרך משבר ברמה הגלובלית, רבים הפכו להיות מודע. ארגונים לא לצאת estaa€¦y בתוך אותם, יצר משבר למידה. משברים אנו מתייחסים שינויים והזדמנויות, ולכן היא הפתיחות ללימוד אשר אנו posibilitaa להתבסס על רגעים כאלה. שיטות ניהול מתקדמות ביותר נכשלו, בעיקר על-ידי פיצול שלהם. לעומת זאת, הורס אנשים רבים educaciona תעשייה, שירותים, חקלאות, מינהל ציבורי. נהפוך הוא, בארגונים ללאסה, פתוח ללמידה, עם אימון במחשבים שלהם עם פרספקטיבה מערכתיות, אנשים למצוא המניע, הערכה עצמית, וחדוות למידה.

הם יכולים להתמודד עם האתגרים, לזהות הזדמנויות, מעל לכל, להשגת מטרות אישיות מיושר עם שיתוף של הארגון. לצרכי למידה אישי אבל לא מספיק עבור הלומד. אנשים יכולים ללמוד כל הזמן, עם זאת, ויש אין למידה ארגונית. לכן יש צורך ללמוד מחשבים. אם צוותי למד הם כמו מיקרו-אורגניזמים להעביר למידה לארגון כולו. בדרך זו, ארגונים להיות סוכני שינוי משלהם, הם בעלי יכולת של ניהול כל סוג של משבר, לזהות איומים, כדי לגלות הזדמנויות חדשות משותפים, טוב יותר לנהל שני בטיחות שלהם כמו תעסוקה flexibilidada ולהפוך אותם לעמידים יותר.

זה ידרוש גידול של קבוע חוזים וחוזים באיכות גבוהה יותר, לטובת עובדים, חברות, ארגונים וחברה באופן כללי. זהו אחד של תרומות חשובות של הארגון פתח ללימוד. ג'ואן Palomeras. נשיא ברצלונה מעבדה אימון 12-5-2009 ג'ואן Palomeras מנטור מאמן איק מעבדה נשיא בוגר במדעי כימי, מחבר פרספקטיבה איק Sista‰mica

Comments are closed.