תכנון וניתוח

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על תכנון וניתוח

אני אנסה לא להתחיל מההתחלה, אבל כמה שיותר קרוב אליהם ולהתחיל מההתחלה של הבניין ייצור ולהפעיל אותו. אם תחליט ליצור הייצור שלהם, הדבר הראשון שאתה צריך – להגדיר בבירור את אזור השוק שיווק, אתה רוצה לשרת, יהיה תלוי הקמת שלכם, ולחזור רווח. ישנן שתי גישות לממסד – הראשון, לדעתי, הכי חשוב, הקמת מוניטין. כדי להשיג זאת נעשה שימוש גורמים רבים להקטין את הרווח ילך בפלח השוק כי הוא עסוק עכשיו. השקעות בפרסום, עם כי בשלבים הראשונים צריך להיות זהיר מאוד, כי אם ביצעו כראוי את הפרסום חברה, אתה לא מקבל רק מספר רב של פקודות, אלא גם משכו את תשומת לבם של המתחרים. מספר גדול של הזמנות לא תמיד משתמש במערכת שלך, זה גם יכול לשאת מזיקים. ראשית, ייתכן שלא יהיה מספיק כושר הייצור, ואתה צריך לוותר ולקבל החלטות, לקוחות, הם אנשים עם זיכרון טוב יכול ללכת למתחרים.

שנית, אם אין לך מערכת הוקמה היטב החשבונאות תכנון, תתחיל לשאת הפסדים שהוסתרו כי פלט של עלויות קו מסוים – תורגש מאוד. לכן, במקרה הזה, להתחיל עם פרסום קל, כגון שלטים וכרזות, מיקום בעיתון או בטלוויזיה המקומית, אלא אם כן לא מיד לחפש לעבוד עם אזורים ומדינות שכנות. העיסוק העיקרי בתחילת לעשות לעצמו שם. אני אנסה לכתוב סקירה זו אינה למי רק רוצה לחתוך במהירות זכיה יפה, מרוויחה אמון הצרכנים ואז נעלמים במהירות, אני רוצה שתשים ביקורות אלה סייעו במקרה שלו נורמלי, אנשים בכבוד של עצמם ואחרים. ועוד דוגמא: אדם, לאחר שנודע על לקוחות אזוב (עבור בתים srubki אמבטיה) נתן את ההודעה בעיתון, יש טלפון סלולרי ולא לחכות והתחילו לאסוף טחב יבש. כאשר הוא התחיל לקרוא, הוא כבר הגיע מלאי.

חלפו כך את העונה, הוא עבד מאוד בהצלחה בשנה הבאה שוב הגיש הצהרה, לא רק בעיתונים אלא גם בטלוויזיה. ואז התחילו הבעיות. חלקם החלו לפנות שוב, כמה למודעה שזה עתה שוחרר. הוא נאלץ לשכור טרקטור, מחפש מקום לייבוש, חומרי אריזה, וכו ' כתוצאה מכך, הוא לא רק איבד את רוב הלקוחות היו מקומיות יותר טרקטורים להם משלהם, אך לא יכלה למלא חובות אלה, אשר לקחו על עצמם מנוכרים זה כלקוחות. מסקנה: לא צריך להפיץ שוב לתת פרסום מוגזם, או שאנחנו צריכים למצוא כסף ולקנות את טחב הביצות סביב הכפר להוציא לאזור השכנות. בסופו של קטע קטן מן אמרות של אנשים מפורסמים: "בהתמודדות עם אנשים, הכי חשוב הוא כנות, כך המטרה החשובה ביותר בחיים יש את היכולת להיות כנה, ואם לא, אז לפחות ידע איך לצייר"

Comments are closed.