תחזוקה של המים מיכלי דגים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על תחזוקה של המים מיכלי דגים

חייו ומותו של רוב הדגים בשבי תלוי יותר באיכות המים מיכלי דגים מאשר של כל מאפיין בודדים אחרים. מתים רבים של overfeeding (ולא על-ידי צריכת מרצון מופרז). אך רבים דגים מתים על-פי הלם או הרעלת המיוצר על-ידי מים, ולא של גורמים אפשריים אחרים הקשורים ל- השבי. חשוב יש קצת ידע על הכימיה של המים במיכל דגים, להתייעץ עם טקסטים שונים על תחזוקה של טנקים. מים יש תכונות רבות. הוא יכול להכיל כמעט כל גז ידוע, כל מסיסים, בעל צבעים שונים ומגוון של טמפרטורות הנעות מ- 0.5 בקר קבוצת מחשבים, בדיוק מעל לקפוא, כדי 99.3 Dc, ממש מתחת רותחים. זה יכול להיות על פי חומצה כדי אלקליין, בהתאם חומרים המומסים בהם.

או שהוא מכיל רעל, כגון אוקאן, אשר יש את היכולת להרוג דגים באופן מיידי. כל מגדלים מנוסים יודעים את המאפיינים את אספקת המים באופן. אתה יודע אם המים המקומי או החברה שלך השתנה כניסת מים, הוסיף כלור נוספים אליה. הם יודעים את זה כי הם רואים איך דגים מגיבים והיכן הן יותקנו במים enuevau שלך. מה זה מה שהופך את הדגים והתחנכו מים ומתים אחרת? באופן כללי אנחנו אומרים רוב הדגים עובד מצוין בנייטרלי והמים קלים. כלומר, מים עם pH ליד 7.0. דגים רבים, במיוחד אלה לפיזור שלהם ביצים, לשים במהירות רבה יותר במים חומצה, עם pH 6.4 בין 6.8. Alate ביותר, יתר על כן, cichlids כה רבים, רבים יעדיפו אלקליין מעט מים עם pH קרוב 7.6.

כמה cichlids אפריקה מעדיף במים אלקליין וקשה בהחלט, יכול להודות pH של עד 8.0. כאשר יש לך דג לא ידוע בידיהם, מומלץ לשמור את זה במים שבו אתה מניח שזה יהיה אישור. הנחה זו ייקבעו על-ידי העדפות ביחס הקרוב ביותר את הדגים שאתה מכיר היטב. אם דגים מינים השנתי של אפריקה או דרום אמריקה, לנסות לשמור על המים שבו היו לך הצלחה עם דגים אחרים לאותה קבוצה. אם הוא מתחיל עם דג שלא יודע שום דבר בכלל, מנסים למצוא מישהו שיכול לעזור לך לזהות אותו. ככלל, כל דג של דרום אמריקה חי טוב יותר במים ניטראלי כדי מעט חומצי עם pH בין טווח 6.4 7.0, טמפרטורה בין 22 ו-26 Dc הרכה ביותר האפשרי, ללא הגעה לשימוש מזוקקים או מי גשם. דג של מרכז אמריקה רבים יעדיפו ווטרס קשה יותר, יותר בסיסי, במיוחד cichlids, viviparous. הם צריכים מים עם pH בין 7.0 ו- 7.8, קשה יותר מהרגיל. אם מי הברז שלך רכות, להוסיף כמות קטנה של מלחים ionized. דגים אסיאתי יש דרישות זהות לאלה דרום אמריקה, בעוד האוסטרלים יש דרישות כלליות זהות לאלה של מרכז אמריקה. דגים אפריקאי ניתן לסווג לפי בסביבתם. אגם דגים הם דורשים מים קשה יחסית, אלקליין, בעוד אלה של הנהר דורשים מים רכים, חומצי. קמעונאים בתעשיית להם כלכלית ערכות חומציות, קשיות, מדי חום. ייתכן שלא להעלות דגים, או אפילו להשאיר אותם בלי להזדקק להם. תכונה נוספת של מים היא צבעה. אומרים acuarofilos רבים היו הצלחות הגדול רק באמצעות והצחנה כבול אשר acidifies המים ולתת אותו בצבע חום כהה באותו זמן. עם זאת, אומרים כי אין צורך להשתמש והצחנה כבול כדי להבטיח חיי.

Comments are closed.