תחזוקה משאיות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על תחזוקה משאיות

אחד המרכיבים של פעילות כגון משאיות באוקראינה, לא אמצעי תחבורה באוקראינה הוא בהחלט תחזוקת כלי רכב. אספקה מהירה ומדויקת תחזוקה על רכב כדי להקל המוביל זמני השבתה לא מתוכננים, כמו גם מכשלים בצורה הרבה יותר רצינית מאשר זיהוי תקלה בזמן רכב במוסך. הראשון סה כ שווה כנראה לספר לכם על סוגי אחזקה. מכניקה מקצועי יודע כי תחזוקת כלי רכב מנועיים, מכונות אחרות מחולקת ל- 1 ו- 2. מהו ההרכב של סוגים אלה תחזוקה, למה הם מחולקים לשתי קטגוריות. חלק-1 כולל: שירותי בדיקה חיצוני של מנגנונים לאומיים ובין לאומיים סדקים, defections, שטיפת מכוניות, החלפת ללבוש חלקים, בודקת רמות שמן בתוך הסרן מנוע, תיבת הילוכים ומאחור. חלק-2 כולל החלפת שמן מנוע, תיבת הילוכים, הסרן האחורי, החלפת מסנני אוויר, שמן, דלק, החלפת המתוכנן של חלקים בלויים, בדוק, להתאים אם יש צורך, ציוד דלק, בדוק אם יש בלם נוזל הידראולי להרחבת ריסוס הבלם ועל המצמד, הסימון הידוק של כל ברגים, כתמי הגריז על המצורפת מפה של גריז לרכב.

בנוסף בביצוע העבודה הנ ל, כאשר ביצוע התיקונים מתוזמנת המתוכנן 2-העתיד. תיקונים שגרתית מתבצעות, על בסיס נשאו החוצה במהלך עבודות אז-2. כדי לקצר תיקונים, חלקי חילוף ניתן לרכוש מראש. מומלץ מאוד, מפעלים בקפדנות בהכרח היכן רישום ביומן ליצירות מבוצעת על ה-1,-2, מתוכנן תיקונים. כאשר עורכים כראוי את הסוגים הנ של תחזוקה ותיקונים שגרתית כמעט לא לכלול את האפשרות polmki המכונית על הכביש.

כמובן יש גם מצבים במשרה חלקית את זה זה היה בלתי אפשרי לחזות מראש. במקרים אלה הקשורים בעיקר ליקויים מבניים במכונית. כך למשל ב שלנו רפפה רכב תקוע בתוך משאבת הדלק בלחץ גבוה, וכתוצאה מכך היה צריך לקחת במכונית הגרר. בזמנים אחרים, אינם נכללים ציוד החמישי. כפי שהתברר שזה קרה בשל העובדה כי ניפץ לוחית המתכת ב- gearbox. בכל מקרה, ביצוע הובלה בתוך אוקראינה ולא רק תחבורה באוקראינה, פשוט חיוני לטפל עם יעד תשומת לב על כל היצירות לעיל. לפעמים זה ניתן לשמור אתה או מנהל ההתקן שלך לחיים.

Comments are closed.