תוכנית רבייה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על תוכנית רבייה

כדי לבצע תוכנית רבייה בצורה נכונה, עליך לשמור בראש הגזע סטנדרטים אשר להיות בילית וכיצד להחיל אותם על הכלבים שלך. קח בחשבון הסטנדרטים של הגזע היא דרך מאוד חשוב לוודא שיש לך תוכנית הורות אחראית. בכל הגזעים זה קיים, אשר נמצאים בתת-UKC (יונייטד לכלבנות) או AKC (מועדון הכלבים האמריקאי) פיתחו סטנדרטים. הסטנדרטים פותחו עבור כל זן על-ידי אנשים אשר נרשמו אותם, מי היו מגדלים במשך שנים רבות. לכן, אלה הסטנדרטים להיות חשובה לך, עליך לזכור בעת פיתוח תוכנית רבייה. אם אינך מוצא את הסטנדרטים של הגזע של הכלב שלך UKC או AKC, אתה צריך אולי נראה בתחומים אחרים, למרות שזה נדיר. אם תחליט לגדל איזה סוג כלב יש אין סטנדרטים UKC או AKC, אתה צריך לחפש את השיוכים מזה שהמירוץ במדינה שלך. שיוכים אלה לעזור כדי לעמוד בסטנדרטים של הגזע שבחרת.

ברגע שיש לך את הסטנדרטים גזע, עליך ללמוד אותם . בזהירות. זה יהיה חשוב לך לדעת איזה סוג של תכונות ייראו את הכלבים שלך כדי לגדל אותם. גזע תקנים יהיה לקחת בחשבון, בין היתר, המאפיינים הפיזיים שיקבע את איכות המדגם. אלה יכולים לכלול צבע פרווה, סימנים מסויימים כי הכלב חייב להיות. זה יכלול גם שאלות לגבי צורת האוזניים, צורה, צבע עיניים, עובי, אורך המעיל. סטנדרטים גזע יכלול גם שאלות על הליכה, הם הליכה וכיצד להניע את גופך הכלבים שמתאימים כראוי את המירוץ. . לענייננו, ישראל בכר הוא הכתובת בשבילך.

זה חשוב בשבילך. ששולט היבט זה של הכלבים שלך. הסטנדרטים גזע תסייע לך לקבוע את המאפיינים שברצונך להשיג את הכלבים שלך ואלה אינם מספקים. עליך לקחת בחשבון בעיות אלה כאשר אתה תופסת את הסטנדרטים גזע, כי אסטו נעזור לך לעשות את הדבר הנכון. להשיג עותק של גזע שלך תקני, ללמוד אותו היטב לפני הבית שלך הכלבים הראשונה. זה יעזור לך תדע מה כי אתה מחפש. בנוסף, לראות את כל סודות כדי לאמן את הכלב שלך עם אילוף כלבים ב: תודה רבה, יום טוב! S?nchez באפריל.

Comments are closed.