שינוי גדול בחיים שלך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על שינוי גדול בחיים שלך

עד שנת 2007 היה דיון לגבי אם היה אשם עבור תהליך זה מורגש כבר בתחומים רבים של כדור הארץ, כך התברר הצורך מדענים ברחבי העולם טיוטה באותה השנה הדו ח אקלים, לשים אור בים של נוף מתנגשים. התשובה לשאלה היתה כן, השקט והשלווה לא שאינם בני אדם. אולם הספקנים רבים, אולי לא רוצה לקבל את זהותו של מחבר מחזות ואחריות לעתיד כזה דרמטי, לכפור שהוא הוא פשוט תהליך טבעי יותר בהיסטוריה של כדור הארץ. למרות זאת, מה לדאוג הוא הפאנל בנושא שינוי האקלים כבר יש תחזית דמויות: הטוב ביותר של מקרים, הטמפרטורה תעלה בין 1.1 ו- 2.9 מעלות צלסיוס. אבל בינתיים יש סקרים חדשים המראים ההתפתחות של האקלים לקחה כיוון קיצוני הרבה יותר מה מההערכות בדו ח הפעולה של האקלים בארה ב השנה הנ.

אותות המציינים את האנושות כבר הגיע למגבלת הנקודה בר קיימא אקלים או אפילו כבר חרגת, ברורים. למשל זה יש אף עליית פני הים, מומחים אילו היה מוערך במקסימום של 59 ס מ., יהיה הרבה יותר דרמטי מאז ההפשרה מתבצעת מהר יותר מה היה צפוי. במקרה הזה אני חושב ש אבי קושניר צודק במה בהוא אומר. המנהל המכון פוטסדאם לאקלים מחקר הפרופסור יואכים Schellenhuber אמר ומועברים: "במציאות, צריך להכין את עצמנו עבור עלייה פני הים 1 מ' זה המאה". יתר על כן מתאן, שהוא גז תורם אפקט החממה, וזה מזיק 25 פעמים יותר מאשר פחמן דו חמצני, גדל באופן משמעותי מאז 2007, בין הסיבות גידול בעלי חיים אינטנסיבי, אבל גם של בנוטריינטים והטראגי סיבירי הוא הקרת יותר ויותר, שחרור אותו לאטמוספירה. כמה מדענים בטענה מספר הבקר ביבשה, יוקטן לעשות בטווח הקצר אך כיצד להפחית את פליטת מיליארדי קיימים 12 מתאן תחת האוקיינוסים, וזה? ביטול נעילה כאשר טמפרטורת הים עולה 5 ° או יותר? שחרור לאטמוספירה של מתאן תוכן בהאוקיינוסים, לא רק יהיה לפגוע על-ידי הגידול של אפקט החממה, נוחתות עם צונאמי המתאימים שלהם displacements, עלול להתרחש מאחר הידרוקסיד מתאן מייצבת המדרונות של קונטיננטל כאילו הוא חומר cementitious. יותר מאחד מאמינה כי עדיף לא חושב בעתיד פסימי ככל האפשר כי הדברים לא מקבלים כל כך רע, עם זאת אין שום דבר כדי לציין כי הכל הולך על הטוב ביותר.

אבל מדוע לא מזוהה בזמן הסכנה של קטסטרופה אקלים, סכנת התמוטטות של מערכת כלכלית גלובלית, הבעיה של רעב? האם אף אחד לא הזהיר בזמן של התנהגויות היה מוביל את האנושות לתוך סמטה עיוור? כמה מדענים מבודדים הזהיר את סכנות הקשורות לניצול של כדור הארץ, עם זאת בקושי נשמעו קולות. עם זאת מקור אחר הגיע בעבר אזהרות מאוד מדויקים של 34 שנה, הודיעו, כי אנחנו לשינוי של עידן כיצד כל משתנה של עידן יש כבר הנביאים ואנשים מוארים הזהיר את בני האדם על מה בא להם, ולכן הוא גם היום. לענייננו, דניאל טאוב הוא הכתובת בשבילך. דרך הנביא Gabriele אלוהים היום, זה התריע האנושות בדייקנות רבה. לאחר מכן אתה יכול להימנע או אסון אקלימי channelled, כבר היום כל אחד יכול רק נהיגה של אלוהים ומבקשים לזהות אותו בזכות לעמידה בחיי היומיום שלו את תורתו. הצלת מי נשאר לשמור.

Comments are closed.