שיטת לרדת במשקל ולהשיג את המשקל האידיאלי

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על שיטת לרדת במשקל ולהשיג את המשקל האידיאלי

כל להשיג את המשקל האידיאלי ולהישאר שם. עבור חלק זה אין בעיה. הם אוכלים הכל מה רוצה זה, אולם הם לא משמין. עבור אחרים, מצד שני, המשקל האידיאלי נראה מטרה בלתי ניתנת להשגה. הם כל הזמן לצפות מה הם אוכלים, רעב…,, עם זאת, להיכשל אפילו לשמור על המשקל שלהם. מה זה? והכי חשוב זה אפשרי להשיג ולשמור על המשקל האידיאלי בלי ויתורים כואבים? למה אנשים כל כך קשה להם לרדת במשקל? התשובה טמונה את חילוף החומרים.

חילוף החומרים היא ערכה של תגובות ותהליכים פיזיקליות, כימיות שמאפשרים הפעילויות השונות של התאים: לגדול, להתרבות, לשמור על מבנים שלהם, מגיבים לגירויים, וכו '. כדי לבצע פונקציות אלה התאים לצרוך אנרגיה (קלוריות) המתקבל המזון שאנחנו אוכלים. מערכת חילוף החומרים גם מאחסן אנרגיה בצורת שומן עתודה אנרגיה. לא תמיד מייקל שטיינהרט. כאשר אנחנו רוצים לרזות בדרך היא לאכול פחות, לחסל את הארוחה, (ארוחת בוקר או ערב) או להפסיק לצרוך מזונות שגורמים לך שמנה. אמצעים אלה נוטים לפעול בהתחלה. אבל בסופו של דבר, תפסיק לעבוד, ואני בסופו של דבר הקולחים לאיבוד משקל ולהוסיף כמה קילו יותר. תגובה זו של הגוף שלנו היא יעד מערכת חילוף החומרים מגיב במזון. מערכת חילוף החומרים איטי יותר שלה פונקציות: חיסכון באנרגיה, לשחזר את המילואים שלה ולהגדיל אותם לפנות את המחסור.

זה מנגנון הגנה, הגוף מסתגל לשרוד עם פחות אנרגיה. כיצד להשיג ולשמור על המשקל האידיאלי שלך? ישנם שני היבטים חשוב לקחת בחשבון את המטרה. 1. אנחנו חייבים למנוע את התגובה הזאת של חילוף החומרים לצרוך מספיק אוכל. אנחנו בטח לא רעבים. 2 עבור משקל הפסד יש צורך לבלוע פחות קלוריות שאנו צורכים. והצלחתי איזון כדי לשמור על המשקל האידיאלי. הבעיה היא שזה קשה לחשב את הקלוריות שאנו צורכים; תלוי בחילוף החומרים שלנו, העור שלנו, הפעילות שלנו, תרגיל שאנחנו עושים, וכו '. מצד שני, יודע קלוריות המכיל את האוכל שאנו אוכלים, אינה קלה. בשיטת שאני מציע שאנו לא צריכים לדאוג עבור הכמות, אנו חייבים לאכול עד שתהיה מרוצה. עלינו לא לדכא לכל ארוחה, להיפך, מומלץ לאכול 5 פעמים ביום. זה בטח לא לעקוב אחר כל דיאטה מיוחדת, או טיפול תרופתי, או לרכוש כל מוצר מסוים. תוכנית אימונים אינה הכרחית (למרות זה תמיד טוב לעשות פעילות גופנית). בשיטה כדי להשיג את המשקל האידיאלי ולשמור על שלב 1: להכין רשימה של מזונות נתחיל מכין רשימה של מזונות מן הקבוצות הבאות: פירות, ירקות, קטניות, דגנים, מוצרי חלב, דגים, בשר, ביצים ודברי מתיקה. לפי צו זה. בתוך כל קבוצה, אנחנו נשים את המזונות שאנו צורכים. אנו מתגברים את הרשימה הזאת על-ידי הוספת מזונות, לתת מגוון לדיאטה. ברגע שיש לך את הרשימה, אנחנו מזמינים אוכל מכל קבוצה לפי מספר הקלוריות שסופקו. מהנמוך לגבוה. (ניתן למצוא טבלאות קלוריות עושים חיפוש באינטרנט). נתפשר הרשימה המסודרת כאשר אנו להרחיב את התוכן שלה. שלב 2 nd: לשלוט המשקל שלנו, אבל אנחנו צריכים לא נהיה אובססיבי עם משקל, לרכוש את ההרגל מעת לעת שוקלים אותנו יעזור לנו לקבוע אם הדיאטה שלנו צודק. אימון טוב יהיה לשקול את עצמנו כל בוקר לקום. כדי שנוכל לראות אם אנחנו מגדילים את משקל, ירידה, או אם נשמור. שלב 3: שליטה הדיאטה שלנו יש צורך לאכול מזונות מקבוצות כל כך הדיאטה שלנו כולל את כל החומרים המזינים חיוני (מידע נוסף קרא את המאמר האכילה הרגלי תזונה טובה מגוונות). אנו חייבים לאכול עד שתהיה מרוצה כדי להימנע חילוף החומרים שלנו הוא relentice. איך נגיע לרדת במשקל? הפחתת הסכום הכולל של קלוריות ממזון. בשביל זה, הרשימה של מזונות היא מגישה. בתוך כל קבוצה, לבחור מזונות המספקים פחות קלוריות. אם אמצעי זה אינה מספיקה, נוכל לצמצם את צריכת (מבלי למחוק . לגמרי) מהקצה של רשימת קבוצות מזון, וכן להגדיל הצריכה של מזונות של קבוצות ראשונות. בנוסף הרשימה של מזון, יהיה לנו יותר מקום לתמרון. נגלה כי אנחנו יכולים באופן משמעותי להפחית את מספר הקלוריות ללא רעב או לדלג על כל מזון, עם זאת, אין לבצע חיתוכים בתזונה שלנו. זה חיוני כך חילוף החומרים שלנו היא לא relentice. אם קלוריות הפחתה הדרגתית, הגוף שלנו לא יקבלו מחסור, ולא יראו והצורך לצבור שומן. בשיטה זו, נאבד משקל לאט אבל בהתמדה. כשנגיע המשקל האידיאלי בלבד, יהיה לנו להסתגל הדיאטה שלנו, להגיע לאיזון. לשמור על משקל אידיאלי אינה מעידה על כל מאמץ, מכיוון שהורגלנו דיאטה בריאה ומאוזנת יותר. עוד מאמרים על תזונה, בריאות ויופי

Comments are closed.