ציוד עבור התאמת Aligner גלגל קאמבר

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ציוד עבור התאמת Aligner גלגל קאמבר

כל ברכב ועל כן שירות מנהלי אתרים יודע למה התקנה נכונה מיקום הגלגלים של המכונית. התקנה שגויה משפיע ישירות את הביצועים של המכונית. ללבוש מוגברת צמיגים כמו גם טיפול, בטיחות. יסודי רמת. 'פיוניר בגלגל' נחשב סרגל כדי לבדוק את קאמבר או "לגרוף" הידע.

עין טובה והבנה של המאסטר כמה להגדיר ו לגלגל ' המכונית, איפה ו "לצבוט" ההשעיה, הידע אשר הוא מספיק כדי להגדיר נכונה 'ההתכנסות' ו- ' גלגלים לרכב על הרכב רוסי בכבישים רוסי. בדרך זו עד כה עם הצלחת ליהנות על ידי שני הצדדים מכוניות 'העולם', ציי, זה פשוט ואיפה כלי זול להיות תמיד שימושי. UCS קו יכול לשמש דוגמה כדי לבדוק את קאמבר, הרעיון המוצע משרדי עורכי דין MOTJeK-99 ושחייה בבריכה. זה מקצוענים ? פשטות, הגיוני מאוד, ללא בחומרה נוספת, אין תקשורת (חשמל, אינטרנט, וכו.). בנוסף הישימות בתנאים שדה בטווח רחב של טמפרטורות. החסרונות של כלי זה הם: דיוק נמוך וחוסר היכולת להתאים את אפשרויות. stupen'Vtorym ממוצע רמות אחרות נמצאים דוכני אופטי ולהתקין את הגלגלים steered (RUUK) לייזר קולימטור הופיעו בתחילה דוכני אתרים..

המפורסם ביותר הוא נחשב של ספסל אופטי עבור בדיקת והזזת את התמוטטות-התכנסות בייבי נעליים-1 מ' אופטי המערכת-קולימטור עם מובנה לתוך זה מקור אור (מנורת ליבון) מיועדת לתת חבילה של קרני האור ההקבלה ככל האפשר. שני שתי לתאם מטרות שנופלים קרני האור (הגלגול הראשון של דו-ממדי) לספק הזדמנות לנהל מדידה והתאמה של גלגלים 'קריסת' ו- 'ההתכנסות'. שינוי מיקום בלוקים על זוג גלגלים, מעריך הסרנים ההיסט של הרכב. Kollimatornymi החלו להופיע, ואחריו ניצב לייזר אופטי. לדוגמה, נלקח לייזר בות ULK-2. שימוש תערוכת 'מצביע לייזר' במקום נורות, נתן את ההזדמנות כדי להסיר את הבסיס. יותר יקר, שביר, ואת המראה קולימטור, אשר מותקן על גלגל במקום אופטי ו מכשיר קרינה הופכת את ההתקנה פשוטה יותר. יעד מוצק, אשר ממוקם בלב ליבה של המכשיר ממוקמים באותו בלוק עם רדיאטור והתקנת במרחק מן המכונית בשני מסיבות שמתבצעת מוסדר לאורך ציר הרכב. מקצוענים אופטי ו לייזר עומד-פשטות, אמינות ודיוק של מדידות. היכולת להשתמש בור וגם מעלית. נמדד ומותאמת basic גאומטריית היגוי על טווח טמפרטורות רחב. חסרונות-נוכחות פלטפורמות אופקי לחלוטין עבור ביצוע העבודה, חוסר של יחידות המידה בו זמנית של הזוג השני של גלגלים. בסיס מוגבל התקנה הנתונים (טבלאות) עבור מכוניות ואת אי הנוחות בשלב העליון שלה לשימוש.. בשלב הבא הפכה mnogodatchikovye המחשב עומד 'גלגל aligner'. ' של החלוצים יכול בצדק להיקרא עומדת עם כבל חיבור בין רחובות כבלים מאוחר יותר הוחלף הקורות IR וקשר אותם עם יחידת מחשוב באמצעות רדיו (טכנולוגיית Bluetooth). יישום של המחשב בנוחות לשמור כמויות עצומות של מידע אודות סוגי מכוניות, שלהם הגדרות בסיסיות (המפעל), כמו גם הוראות שלב אחר שלב עבור אופרטור והן מה לעשות. זה הוסיף מקצוענים לטובת אלה עומדת, למרות, ויש להם את החסרונות שלהם. לא יכולתי להיפטר של דרישות מוגברת למיקום אופקי, כמו החיישנים והמחשב מתנאי אקלים ותרמי בחדר שירות מתמשך התאמה של העמדה, יחסי תלות. המחיר הוא לא קלף מנצח הראשי אלה כלים מודרניים. ברמה הגבוהה ביותר. רכיבה בשלב הנוכחי של הנדסה פלדה עומד עם טכנולוגיית 'בראיה ממוחשבת' עומד. את ייעודם העיקרי-כדי להיפטר החסרונות של קודמיו, לחתוך שגיאות שנעשו "הגורם האנושי", מעלה את הדיוק ואת החוקיות של מדידות ברמה הגבוהה ביותר. מה הוא בעצם עקרון תלת-ממד? למעשה אנחנו מדברים על מושג כזה הפיזי "כבידה". עצמאות היא מפני אפשרות זו, משקפת את התחושה של טכנולוגיה זו. ומכאן נובע הצורך אין אפס-אופק, קרי המתרחשים במהלך הפעולה של לא שווה של מקום העבודה אינו משפיע על האיכות ו הדיוק של מדידות. אלה עומד כל הזמן להיות משופרות, היישום שלהם מוגבל גבוהה יעלה להם עדיין.

Comments are closed.