ערכת מילוי יונדאי סולאריס

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ערכת מילוי יונדאי סולאריס

עד לאחרונה, Solaris יונדאי חדש, בנוסף את שמו, היה ידוע רק כי יופק במפעל של יונדאי בסנט פטרסבורג. יונדאי מוטור, יצרנית בגודלה בדרום קוריאה, פותח נתונים בתצורות חדש סדאן רוסי יונדאי Solaris. יונדאי הדאגה מייצג את ערכות חמש האפשרויות הזמינות, ארבע אפשרויות חדשות חבילת סדאן יונדאי Solaris מאז ינואר שנת 2010. היכולת חבילת אפשרויות בחירה בשוק הרוסי, החברה מנוע יונדאי מציעה בפעם הראשונה. זה נועד לספק ללקוחות ככל האפשר כדי להתאים את הרכב כדי שיתאים לצרכים שלך.

על פי ההודעה לעיתונות, החידושים צרור במחירים נוחים תהיה הגרסה מצויד מוטבעות ארבעה צילינדרים בסיס מנוע בנזין 1.4 ליטר קיבולת ו- PS כוח 107 (79 kW) עם חמש-מהירות שידור ידני. גירסה זו של המכונית יהיה מצויד כריות אוויר נהיגה, הגה כוח, דלת הכניסה, פתח איוורור, בוצע על ידי בעיטות הנוסעים האחוריים, משקפיים כהים, headrests שימור חום עבור המושבים האחוריים הנוסעים ועוד שלל אפשרויות שימושיות. כאופציה נוספת לרוכשים באפשרותך להוסיף לרשימת מזגן. שלושת הגירסאות האחרות של קלאסי, הקונים ונוחות רוסי אופטימה יכול לבחור בין שני בנזין כוח יחידות-1.4 l (107l) ו- 1.6 l (126 HP), כמו גם בין ILAC ו- pjatiskorostnoj ארבעה שלבים GEARBOX. עבור גירסאות אלה יוצעו ארבעה חבילה בסיסית אופציונלי: "בטחון", "חורף", "מתקדם", "היוקרה". הראשון כולל כריות צד של הנהג נוספים שני אבטחה, אחד המושבים הקדמיים הנוסע הקדמי, כמו גם מערכת ייצוב תנועה ואת מערכת בקרת אחיזה. חבילת חורף כוללת ומחוממת המושבים הקדמיים, מראות בחוץ, חימום, חשמליים חלונות בחזית ומאחור, אזור מנוחה מגב החלון האחורי. חבילת "מתקדם" כולל סטריאו hi-fi MP3, "ערפל", led עם תאורה אחורית הפנים ואת משענת עם המטען תא כתעלול קטן במנהרה במרכז.

סט של אפשרויות "יוקרה" הקונה מקבל העור סיום ההגה ואת ידית ההילוכים, לטפל, האיתות repeaters במראות הבניינים החיצוניים, כיסוי מנגל עם לקצץ כרום, גלגלי סגסוגת. יונדאי בראש Solaris קיוט המשפחה תהיה זמין את הרוסים עם טווח מרבי dopoborudovanija, כמו גם מופעל אך ורק לפי נפח 1.6 l (126 HP), חמש-מהירות שידור ידני או את quadband העברה אוטומטית לבחירה. כברירת מחדל, המשפחה מגיעה עם 6 כריות אוויר, מערכת אלקטרונית ייצוב, מפנה את המבנים repeaters מראות החיצוני, גישה למערכת סלון ללא מפתח, בקרת אקלים, כוננים בגודל 16 אינץ, מסיים האפשרות לחבר את הטלפון למערכת הקול דרך Bluetooth, zapaskoj בגודל מלא, אחרים הפנים והחוץ. עיצוב מסוגנן, מבחר רחב שינויים ואפשרויות נוספות, להתמקד הצרכים של השוק המקומי, רמה גבוהה של אבטחה כבר בגרסאות הבסיסיות תסייע לך להפוך את סולאריס בזעם בשוק הרכב הרוסי ולהיות הכי הצעה אטרקטיבית ב מכוניות קטע C-class. . זה שהמחיר של הפריטים החדשים יהיה שגורם מכריע בקרב על הקונה. מתחרים עיקריים של Solaris יהיה פולקסווגן פולו סדאן (האוטו הזה גם תוכנן לפיתוח שווקים, החלה הרכבה במפעל פולקסווגן ב קלוגה בחודש יוני השנה), לוגן רנו. בנוסף בקרוב יוצעו למכירה מודל מעניין של פולקסווגן ג'טה 2011.

Comments are closed.