עסק משלך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על עסק משלך

?Cual ההבדל העיקרי בין אנשים בטוחים שהם ינצחו בחברה MLM שלו לא? YSE אולי חיים בעולמות שונים מהותית? יל שיש להם ביטחון במקום שבו קל כל אחד תומך במאמציהם להצליח בעסקים שלך, פחות בטוחים, יותר בעולם שבו קשה יותר להצליח? השנה, לא, לא! ההבדל הוא לא העולם, אלא כפי שהם רואים אותה. מי בטוחים, הם בונים חברה MLM שלהם מבוסס על מציאות העולם הסובב אותם במציאות שבה הצלחה אפשרי בגלל תשומת לב מיוחדת לאלו שהצליחו יש לשקול בזהירות את הדרך להצלחה. מי חוסר אמון, בינתיים, להקדיש יותר תשומת לב מה נכשל מכשולים מאמציהם. זה כמו שני אנשים הולכים זה לצד זה ברחוב הומה אדם, אחד כלפי מעלה ואחד כלפי מטה. המציאות של העיר הוא זהה, אך התצוגה שונה מאוד. בפעם הבאה הסיכוי שואל על היתרונות שיש עסק MLM משלך, אתה יכול לחלוק איתם את המשל הזה: הכלא לעומת עבודה בכלא … אתה מבלה את רוב הזמן בתא 8×10.

בעבודה … אתה מבלה את הזמן הרב ביותר בקוביית 6×8. בכלא … יש לך שלוש ארוחות ביום. בעבודה … בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון.

יש לך רק אחד descasar לארוחה ואתה צריך לשלם על זה. בכלא … יש לך זמן על התנהגות טובה. בעבודה … אתה צריך לעבוד יותר כפרס על התנהגות טובה בכלא … שומר פותח וסוגר את כל הדלתות בשבילך. בעבודה … אתה צריך לטעון את הכרטיס בכל רחבי האבטחה שלהם לעצמך דלתות נפתחות ונסגרות. בכלא … אתה יכול לצפות בטלוויזיה להתבדר. בעבודה … אתה מקבל ירו עבור צפייה בטלוויזיה ומבדר. בכלא … יש לך שירותים משלך. בעבודה … אתה צריך לחלוק עם אחרים. בכלא … בואו המשפחה והחברים לבקר. IN עבודה … אתה אפילו לא יכול לדבר עם המשפחה והחברים. 8%d7%a4%d7%95%d7%90%d7%aa-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%94'>ד"ר דן שוורצפוקס. בכלא … כל ההוצאות משולמות עם מסים במדינה ללא צורך לעבוד. בעבודה … אתה צריך לשלם את כל ההוצאות כדי ללכת לעבודה לקחת שכר המס לשלם עבור שבויים. בכלא … אתה מבלה את רוב החיים שלך מחפש דרך הסורגים מבפנים רוצה החוצה. בעבודה … אתה מבלה את רוב זמנם להיכנס הסורגים. בכלא … ישנם השומרים כי הם בדרך כלל סדיסטית. בעבודה … קראו המנהיגים. מחקר עם גבר המעמד הבינוני של רקע דומה, הם גילו שיש להם דעות מסתעף מאוד כמה קשה להצליח מבחינה כלכלית. למרות חווה אתגרים חברתיים וכלכליים דומים, חלקם תופסים את העולם וישתחוו להם, ואילו אחרים נתפסים זה חזק כמו של הזדמנות גדולה. חזון אופטימי יותר של הסביבה, שביעות רצון גבוהה יותר שלהם עם עבודתם אמון הצלחה עתידם. עכשיו יש לך עסק משלך מדורגת צריך שהחזון כי ייקח אתכם אל פסגת ההצלחה שם עם הרבה תקווה ATE קדימה כדי לפגוש אותך! יוסף L קוראה CorreInternational Inc מייסד ונשיא.

Comments are closed.