עסקים קטנים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על עסקים קטנים

כפי שאתם יודעים, עמוד השדרה של הכלכלה הוא כל מגזר עצמית SME. וזה אזור זה חווה את תופעות לוואי העיקריות של המשבר הפיננסי העולמי. זה נכון במיוחד של תעשיות כגון ההלוואות של החברה, אשר אפשרה מוקדם יותר פעיל לפתח ולייצב את העסק. אם אנו מאמינים האנליסטים הפיננסיים, לפני התנאים המשבר חשופים הבנקים במידה מסוימת לספק את רוב יזמים של חברות קטנות ובינוניות. כמובן, מושלמת דו קיום של בנקים ולקוחות בכלל לא, ועוד כמה הבדלים העיתוי היקף המשכנתאות מאז ומתמיד. עם זאת, אירועים מאוחרים יותר הראו כי טרום המשבר המצב היה יותר מקובל. נבדקו על ידי מימון המערבי יש משמעות הדבר כי בנקים רבים קפוא בעצם מחלקות האשראי שלהם.

שלב בקלות הסביר – הפחד מפני המחדל גדל, חוסר האמון של החדש לקוחות. ואם תאגידים גדולים המשיכו להישאר בעיני הציבור ולהשתמש תמיכה בנק מסוים, מגזר העסקים הקטנים והבינוניים נשארה מאחור. תחיית ההלוואות של החברה לעסקים קטנים ובינוניים החלה רק השנה 2010. ולמרות כל התחזיות אופטימי שינויים משמעותיים בענף יגיע לרמה המשבר עדיין בקרוב. כמובן, הבנקים החלו שוב לפתח תוכניות אשראי יזמים, אבל היום לכבוד שמכונה הלוואות "קצר" יחסית על התנאים הקשים. בפרט, שינוי היחס השעבוד. מחזור פעילות ההלוואות הוביל למשבר כי הבנקים היו בעלי חנויות ספור עם ערכים מסחריים שונים, לחזור על הסיוט של מנסה להבין את כל זה אתה לא רוצה אף אחד. עוד שינוי בולט – הבנקים הפסיקו לחשוב איך ההכנסה אפור בסיס לחישוב סכום האשראי.

כיום, יזמים מקומיים כבר פעיל עובד על דיווח כספי שקוף. אבל לא כל כך פסימי כמו שזה נראה. השחקנים המרכזיים של מגזר השוק צופה התפתחות הדרגתית של ההלוואות של החברה לשביעות הדדית של הבנקים ללווים. בעקבות שיעור refinancing יקטין את הריבית הוצגו על ידי בנקים, תיווצר הלוואה תוכניות חדשות שעשויות לעניין לקוחות. כך, על פי מומחים ורסאי סנט פטרסבורג החברה "ידוע Finans, היום יש תופעה מאוד אופטימי – הבנקים מתחילים לחזור רמה קודמת של אמון להפוך ללקוח. אם ניקח בחשבון כי בשוק ישנם רציני בנקים עם הון מערביים, יכולים להפחית באופן משמעותי את שיעורי הריבית, הבנקים המקומיים מסרבים ייכלל במאבק על הלקוח. לכן, אנו יכולים לומר בבטחה כי התקופה הקשה ביותר עבור עסקים קטנים ובינוניים כבר להתגבר

Comments are closed.