עוגת שיש

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על עוגת שיש

עוגת פופולרי ב- Kaffeetischen גרמנית היא עוגת שיש. כמעט לכל אחד יש לאכול אותו פעם אחת, כל האחרים שמעו לפחות משהו ממנו. מיוחדים, שם של Publisher העוגה שיש הוא תבנית השיש של העוגה. כדי לקבל את תבנית אופיינית זו, תחילה עליך ליצור הסבכה פשוט. לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. הבצק עוגה מורכבת בעיקר קמח, ביצים, חלב חמאה וסוכר. הוא המרכיבים במתכון של העוגה לערבב ומערבבים כ זמן רב עד שהורתחו החלקה.

גם ירייה סבירה הוא רום טוב או כמה בשחיקה לימון, כדי להעניק מראה העוגה שיש. כאשר הבצק מוכן, כמחצית בדיל עוגה greased קודם לכן הוא שפך. הטובה ביותר או צורה פשוטה מתאים pan. החצי השני של הבצק הוא בצבע כהה עם אבקת קקאו נוזלי שוקולד או רגילים. שוב stir ביסודיות, עד הוא יש לערבב הכל יחד. הבא לתת תערובת כהה לתוך פח עוגה, שני סוגי בצק בעדינות עם חצו מזלג. זה עושה לא לגמרי מעורב הבצק יצירת תבנית מיוחדת של עוגת שיש.

עכשיו, בדיל עוגה בתנור preheated חייב להיות דחף, אפוי בתור ארוך עד שאריות הבצק מקל של מחט. לקחת את העוגה מהתנור, משהו קריר ולאחר מכן מזנקת בצלחת גדולה. אנשים שאוהבים אותו ניתן למשוך מעל העוגה שיש עם ציפוי שוקולד כהה. ממיסים את השוקולד ב החלמונים, מברשת את העוגה כולה עם שוקולד נוזלי. כל עושה שוקולד-, מלוטש עוגת שיש.

Comments are closed.