ספרדית הונו הבעלים של האקונה, לוקח את הדיסקו על תקיפה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על ספרדית הונו הבעלים של האקונה, לוקח את הדיסקו על תקיפה

היום בלימה התרחש עשה ללא הקודם, אזרח ספרדי בשם אלחנדרו מתיו Mero?o, בראשות זה יאוש כדי לראות הכוח Judicial, לא עושה לך צדק שלו פשוט טוענים, אז זה אתה חוזר את הדיסקוטק, נכנסו עם בריונים 38 במועדון הדיסקו האקונה הנכס שלך. כשהמשטרה התערבה מיד נתפס על כמה מהם, תוקפנים, כי על פי דוחות העיתונות, כמה היתה היסטוריה, בזזו הדיסקו. הוא על פי אומר הספרדים, הקניה דיסקו אותם הבעלים הקודם, עם מסמכים נוטריוניים, חוזים לחוקית, אבל אלה בעלי העתיקה, היה חוזה עם מנהל של לאום אורוגוואי, מי הוא הופקעו של המקומי, הצוותים שלהם, וכדי nego את השליטה של המינהל, מכחיש כעת להעביר את החברה שלך Mero?o מתיו מר. לא יכול להיות כי אוד לקנות חברה עם חוזים חתימות נוטריוני, חוקית, הבעלים הקודמים לפרוש, הם נותנים לך את המפתחות, כאשר אתה רוצה לקחת בעלות על העסק שלך, לנהל את זה, היא שאין עובד לשעבר של הבעלים הקודם, כי אתה לא מאפשר לך להיכנס. אורוגוואי מי שאינו מאסטר של כלום, לפי הספרדים, אשר מעולם לא היה, הוא היום הבעלים בפועל, כי הוא גובה, שוכר, מנהלת החברה של מר אלחנדרו מטאו Mero?o תיבת, כפי שהוכרזה הטלוויזיה.

תביעות אורוגוואי קרלוס Lemes פריירה כדי נכון חייב להיות המנהל, יש הבעלות של החברה עד 2011, על פי שפורסם פרו הלכתיות com העיתונות הושק מיד למתוח ביקורת חריפה, ביצועים מלגלג על ידי הספרדים, אבל לא לוקח בחשבון כי על ידי הסבל שלהם, נישא על ידי ייאוש, לא כדי להשיג צדק, נאלץ לנסות להחזיר לעסק שלך , בכוח. אם לקנות אוד שחברה לא נדרש לקיים החוזה הקודם ניהול צוות, אוד יכול לבטל חוזה זה, הכניסו תשלום לאנשים את האמון שלהם. אורוגוואי אומר את זה. לא, אומר שיש נכון עד 2010 כדי להיות שם. הוא אומר כי הבעלים החדש, אתה פוטר לא יכול להפוך את הניהול של החברה שלך. לפי הבעלים החדש אורוגוואי, צריכה לקבל את זה מתכווץ עד שתפקע מסמך שנחתם עם בעלי לשעבר. ככל הנראה הספרדים כבר הקורבן של הונאה, אשר הובילה למצב איזה מניות לקנות, אבל יש לו זכות לנהל את החברה.

אולי אני קונה לא חוקי אז פעולות, בשל בורות וזה עכשיו נכה. אנשים הם משוללי זכויות, תחת מבטו של צדק קשים, חרשים, עיוורים, טיפש, איטי כמו צב בפרו הוא לא המקרה יחידה ללוחמה בסמים. כדי Judicial עם במהירות לעשות צדק עם אנשים כמו Alejandro? מתיו Mero?o, אשר עזבו את מולדתם ובאו כנף פרו עם אשתו פרואני, לעבודה, יציאה קדימה, pillo על זה הטעיה. בעלים רבים של בתים של מצב שווה עם בריונים היא יש לראות נאלצים להיכנס למאפיינים שלהם ומעבירים בעיטות ואגרופים לשוכרים מתעלל שחיים שנים ללא שכר כלום, זמן לצפות זה לסיים מבחנים של חולה. אפילו לא עושה יותר אישה של 40 שנה זה היה כובש מקומי בשימוש כמו בר, מכירת משקאות, מבלי לשלם כלום, בשביל להיות בתחום הליטיגציה עם הבעלים, היה מת בתוך אותו המקומית, על ידי רוצח שכיר, כי אני טבח, ע ולא רצו להשאיר טוב דרך המאפיין. אנשים אחרים בפרו היתלת על ידי חברות בנייה מדומה, שמוכרות המחלקות, אשר יש כבר ומכרה אותם שני אנשים נוספים, מעל. מלכוד הרבה בארץ, הרבה לדעת את זה עם לשון החוק, ניירות לרמות שווא בכל פעם למשפחות בדימוס,, עד ישנם מקרים של אנשים אשר מאפייניהם נמכרו, בלי שהם יודעים, עשיית שימוש sumplantaciones, falsificandose החתימות שלהם כתבנו את עורך הדין בצד השני אומר מילה במילה: אני מעוניין במאיפה השגת את המידע הזה על המאמר, מי מייעץ לו לפרסם שקרים כאלה, להיזהר מאוד כי דברים אז יכול ליפול בעין תביעה על לשון הרע, יש לי מסמכים שמוכיחים את הפרסום כולו בבת שלך היא שקר המידע המתפרסם יצא ב כל פרו ערוצי הטלוויזיה, אחד לטובת אלה שאינם תחת פיקודו של המועדון, אחרים לטובת הספרדים. זה פורסם כאן הוא שיש כבר מקופח, רימה את הגירסה של הספרדים זה גינה, שולל. אם זה היה או לא, אם הוא כל כך או לא, זה מכפריות הכוח Judicial, עדיין לא קיימות משפט סופי במקרה זה, אבל אם כבר שם, נותן סיבה דרך סופית הממשל הנוכחי של הדיסקו ועורך הדין שלה, Defender, כי ארה ב זה לשלוח, בשביל לפרסם את זה. וזה של התחום הציבורי. אלימות לא מוצדקת, אינה בברכה כאן עובדה זו, ציין, עד לאן אתה יכול לקבל הייאוש של אדם, לכאורה משולל זכויות שלהם, אשר נאלצים להשתמש באמצעים כמעט פלילית כדי לשחזר מה הוא שלהם, מה שייך. הספרדים טוען כי שלו ברשותו מסמכים שמוכיחים כי הבעלים, אבל שום דבר לא נראה כדי לסייע, כי על פי העיתונות, כבר בשנה שעברה כיכב עוד אירוע דומה. עורך הדין אשר מאיים עלינו וטוען שיש גם עירה, כל המסמכים המוכיחים כי הספרדים הוא שקרן אנחנו מאמינים למי? לחייך, ולהיות מאושרים, זהיר מאוד בעת תשקיע בפרו, יש דברים מאוד ברור, לא יהיה לך בעיות. בטיחות פרטי המדריך, עם רישום במשרד הפנים של פרו, היא ביצועים של צעיר גיל כמפקח על חברות אבטחה, לייעץ ולנהל את האבטחה של אחרים. אסטרטגיית היה האמרגן של מכון הכשרה, המנהל האדמיניסטרטיבי של Programna שאינו נרשם ומנכ ל מרכז הייעוץ. המכללה של נכון או בוגרי אוניברסיטאות רבות בתחום החשבונאות וניהול אבטחה. דף האינטרנט:

Comments are closed.