סן פרנסיסקו על המים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על סן פרנסיסקו על המים

תמיד חלמתי כי היא תספק ביולוגיה, תגלית גדולה וזה כל העולם יהיה גאה בי. מסיבה זו תמיד רציתי להיות התלמיד הטוב ביותר. . הייתי חייב להשיג ידע מוצק ורחב טוב כדי להשיג את החלומות שלי לא חשבתי להיות אמא, אפילו בנישואין. רק רציתי להצליח בקריירה שלי.

מסעות ברחבי העולם כדי לחקור אותו לעומק, להפוך למציאות – אשליות שלי. -אם האם רות, השיב לאמא שלך, הדבר הראשון אמר לי כאשר הוא מעלה את סוגיית היחסים שלך. זה רק אכפת ממך את קשרי הגומלין חולף. ללא כל פשרה, אשר הזהיר אותו בהזדמנויות רבות, כדי לא לחכות סבתא דרכך. -.

אז – אמר טאטי אבל אז הופיע Sebasti?n, הכל השתנה. אתה יודע מתי זמן קצר מאוד זה עמדנו לעזוב, הוא אמר לי שהוא חשב היה מתאהב של שלי, החלטתי לסיים את הקשר כי אני לא מרגיש קשור כל רגש? . הוא גם ידע זה – רות השיב. ! סבסטיאן אמר לי. באותו הזמן, הייתי שמח . עמוק. . חשבתי שהוא היה הולך לשכוח בקלות. מאז שהם לא לוקחים הרבה זמן לעזוב ביחד, ולכן הוא יכבד כל הפחדים שלי עם לך- . ואני גם אמרתי לך כי בעת שנפרדנו, לא יכולתי למצוא שלווה ברוחי?-אמר טאטי ניסיתי לצאת עם גברים שונים, אבל אף אחד לא נראה מספיק טוב ללכת לישון איתו. תמיד היה לי בראש לבן שלך. זה היה בכל אחד המעשים שלי. הוא זכר כל מילה שאמרתי. כל הגישה שהיו איתי. זה היה יום ולילה במחשבות שלי. י גרם לי לראות את ההבדל בין הופכים את אוהבת רק את התשוקה היא שמניעה אותך ולגרום אהבה, כאשר לצד התשוקה, היא רגש חזק כפי. הוא אהבה. היו אף פעם לא האמנתי באהבה. תמיד חשבתי כאשר הורמונים היו להכניס תנועה כאשר היית ליד אדם כי הוא אהב אותך, שהוא הכין תחושה נלהבת של רצון ולא יותר. לו ידעתי מה זה היה, להרגיש… כי התשוקה הלך לתוך הרקע לפני אוהב ההרגשה עורר בך השראה. י לימד אותי לחיות 2.

Comments are closed.