סליל קפיצי

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על סליל קפיצי

אחד החלקים הנחוצים ביותר והוותיק מכונות-ספרינגס. האביב באביב, בהיקף של 1 או חבילות של צלחות עובד על כיפוף. כסוג של מעיינות לאביב יש את כל המאפיינים האופייניים מעיינות. למרות זאת זה קורה כי כמה מכונות האביב הבולם רך יותר באביב. משמעות הדבר היא כי האביב נוצר במיוחד נוקשה.

אבל האביב יש מאפיינים מיוחדים. בנוסף האביב בורג זה שלו כמעט בלתי אפשרי להשמיד. תחת דחיסה הגלילים יהוו אחד את השני, סליל קפיץ לא תסבול גלגלים קיצוני polomajutsja המקרה היחיד, מסגרות, גשרים. האביב עקב הסטה יכול להיהרס לחלוטין. אותו הדבר חל על הבורג rastjagivaemym מעיינות. ישנם מעיינות מסוגים שונים, הם יכולים להיות odnolistovye, mnogolistovye ו- malolistovye. מעיינות Mnogolistovye הם הנפוצים ביותר במדינה שלנו כי זה יכול באופן שווה לחלק את העומס. ב התוצאה מושגת מבנה נוקשה, יכול לעשות בלי מבנים אחרים כדי להחזיק את הגשר.

עיצוב זה כל המעיינות גליונות ישרת כ משך זהה כמו הוא באותה תנוחה. עוד בנוסף זה, בזכות הרכב סווינג מופחת. לעיתים קרובות הדבר מאפשר להימנע משימוש בולמי זעזועים. כדי להפוך עלה מעיינות משמש פחמן פלדה באביב. לתת את סטיה הרצוי rihtujut גליונות, והכה על הצמחים. אז הסדינים ותוחלת טיפול בחום. האביב על הרכב קבוע מדרגות. יש אפשרות של הצמדה בחלק העליון והתחתון. כמו כל מנגנונים מעיינות לצפות. מתי טיפול נאות מעיינות המכונית שלך שיחזיקו מעמד עוד הרבה זמן. עבור האביב זה יש צורך יש עבד לפעמים למשוך סולמות, באופן קבוע משומן גיליונות של מעיינות. מאוד נוח זה לחסל את המעיינות לא להוריד הכרחי לירות מהרכב. ראשית, אתה חייב להרים המכונה כך שהגלגלים נתלו מעל הרצפה. ואז הקצוות התחתון של המדפים חייבים להיות מופרדים מן הציפוי הפנימי של בולמי זעזועים ומעיינות. ואז לכופף הבד שבו עטפה מעיינות ו משמנים היטב את הסדינים של מעיינות גרפיט גריז. להארכת מברג עשוי לשמש אחרי הכל. אחת לשנה חייב להיות הוסר, לפרק המעיינות שימון וניקוי. אם יש אטם פגום שהם שיש להחליפו. לאחר כאשר אתה מצרף את האביב שוב בשפע מורח לה צורך לשמן מכה בחלל כל בין גליונות עבודה. ובכן, בראש ובראשונה, לטפל את המכונית ואת ההשעיה. עוד מידע על טבע תעשיות ניתן למצוא באינטרנט. נהל את המכונה בזהירות ולהימנע כבישים.

Comments are closed.