סינר תאורה אחורית LED

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על סינר תאורה אחורית LED

בתחילה, היה ברור כי אף אחד הנוריות אינם שווים עם הזוהר של צינורות ניאון (פלורסנט), אך מאידך גיסא עלות גבוהה, השבריריות, המורכבות של ההתקנה נאלץ לנטוש של ניאון. הייתי צריך לחפש דירה אפשרות. מינויו של תאורה על התחתון של המכונית כוונון-איסטהאם להסביר הוא לא שווה את זה. זוהר נותן מראה מגניב לרכב שלך, המהירות לא ישפיע. בתחילה, היה ברור כי אף אחד הנוריות אינם שווים עם זוהר ניאון (פלורסנט) צינורות, אך מצד שני יד העלות הגבוהה, השבריריות, המורכבות של ההתקנה נאלץ לנטוש של ניאון. הייתי צריך לחפש אפשרות נוספת. היה רעיון לארגן הנוריות בניצב למשטח סקס מארזים קטנים הכיל רפידס ותחת פגושים.

עלויות חומרים היו חסרי חשיבות, לקח הכל. קניתי בחנות, nakovyrjal נוריות של מציתים סיני, היה חלק לקנות על השוק. עבור הייצור של תאורה אחורית, אתה צריך את החומרים הבאים:-פלסטיק, צינור דק עם קירות ? 40-50 מ מ., פרספקס (פלקס), הנוריות (מעל בהיר), resistor (500 אוהם)-דבק "רגע,"סיליקון שקוף, סלים חוט שני-נחושת, כלי הכרחי במוסך כל יתחיל הייצור. מראש, לא ידעתי כי המיזם יצליח, אבל הצילום להתחיל מיידית. הצעד הראשון היה להפוך את המארז, החישובים ראשוני צריך שיהיו 12 חתיכות (3 מלפנים, 3 אחורי הפגוש ואת 3 על הסף כל) מרכיב ה-pipe לחתוך חתיכות קטנות, גלילי הצורה, שמזכירה השקע האורך 60-70 מ מ. אז אלה צילינדרים לאורך raspilil. התברר חצי גליל, ואז הוא לבצע חתך בזווית של-30 מעלות. ואז לחמם עד התרככו וסירה zagibaem מסתבר יותר.

לקדם הקצוות של זו otpilivaem, משאבות לקצץ ב- nazhdake המפרקים דבק. גוף הספינה היו מוכנים, רק לקדוח תחת דיודות מהדקים. להתאים את דיודות בגוף הספינה, לשטוף אותם מתחת לתווית של העדשות. רפלקטור עשוי לסכל צפופה על ידי דבק ' הרגע. "אחרי הדבק התייבש בעדינות רדיד עודף שזיפים, אשר נטה את הקצה. קודחים חורים רדיד האלומיניום נעשה. גוף הספינה היו מוכנים. זה התיק לחלק, הוביל קומץ של נגדים אלקטרונית היה מוכן. השפעול הוכח האור פלט מן "דיודה" בגלל שאינם מתאימים למטרה שלנו, היא מככבת כיוונו קרן האור. במאמר אחד, קראתי כי ניתן לפתור בעיה זו, zapiliv את התחת הוביל עם ליטוש עוקבות. שנה צורת ההשפעה היה זוהר מדהים הפך להיות מוסחת וחלקה. נקודה חשובה ביותר עם מלוטש, השגתי שקיפות, ביסודיות מורח "דיודה" בגלל על שטיח צמר. פעם אחת היה מוכן הנוריות, ניסיתי הלחמה כל הדיאגרמה ולראות מה קרה. חשוב לבחון את הקוטביות של הנוריות. שתי נוריות לתת זוהר טוב. הבא בתור היה עבודה מייגע הלחמה. נגד, דיודה בזמן הלחמה תקוע לפלסטיק הספינה, כך הדבקת עוקבות אינה חובה אך על אטימות על גבי הסרט מודבק דבק. בדיקת כל הפנסים מתוקף העבודה, החל התקנת זכוכית מגן, גודל לקח אותו יושב עם קצבה. לשסף בשפע שלח סיליקון שקוף, אבל לפני זה אתה צריך להחליק ו degrease. מהדקים עשוי רצועות מגולוון פשוט מותקן ברגים. הצעד הבא היה להתקין. על שלי תראה, כל העניין היה בניינים כדי לראות, זוהר הופיעו, כאילו משום מקום. זה היה הראשי מואר כלל אז זה דיי חייב להישען בכבדות כדי לראות מה יש בחוץ. מתי המיקום של הפנסים צריך לקחת בחשבון גם, כך שהם לא יפגעו לא לקרוע בכלל. . זה כנראה הקריטריונים העיקריים עבור ההתקנה… שמתי על VAZ-2109. עבור במחבטים מגושם, zatarit של המפלים פלסטיק" פנסים היה קל, אבל החלק התחתון אינו זהה בכל מקום, כך לתקן את ההתקנה, כמו שאומרים: ' קייס טכנולוגיה ". מחובר כל הפנסים של הרשת הכוללת דרך הפתיל בלוח.

Comments are closed.