סביצ

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על סביצ

מתכון סביצ'ה דג ומבשלת קר, או שמקבל מעולם לא חום (תנור או כיריים לבישול,) לדוגמה. זה הופך את מצב בישול מסוים למדי. הוא יכול לשמש בתור קלט או תבשיל ראשי. עוד מידע על לאו שכטר ניתן למצוא באינטרנט. מרכיבים דקר – 800 גרם (פילה. ניתן להשתמש דגים לבן המשרד בשר אחרים. לימונים פולוק, לדוגמה) – 5 יחידות ג'ינג'ר – 14 גרם (פעם אחת כתוש הרצון להיות בערך שתי כפות) כוסברה – 20 גרם (חבורה של העלים) – 2 יחידות אדום בצל – 1/2 פלפל חריף יחידת הכנה חותכים את הג'ינג'ר, פלפל brunoise (קוביות קטנות של 2 מ מ בצד) ומערבבים עם מיץ לימונים. ייתכן ניתן להכין מיץ זה באמצעות מסחטה של או פשוט חיתוך לימונים באמצע ולאחר מכן זורם בעזרת מזלג.

Adicionarl קצוץ כוסברה, להפריש. חותכים את עקיצות דקר של אודות 1 או 2 ס מ עבה. אם מוכן עם חתיכות גדולות יותר החלק המרכזי יהיה גס, לא מחפשים מה. לערבב את הדגים עם המשחק בעבר מוכן, מוסיפים מלח. הכנה זו חייב לעמוד לפחות 20 דקות לפני שמגישים בו. בינתיים, בצל ciselar, לשטוף עם מים ומלח.

פעולה זו כוללת הצבת מכולה, מלח, לכסות במים. תן לזה לעמוד כמה דקות, מסננים וחזור פעמים הליך פעמיים או שלוש. בדרך זו הבצל יישאר טעים אבל הרבה פחות חזק. מוסיפים את הבצל על שאר ההכנה ממש לפני ההגשה. באופן מסורתי, תבשיל זה יכול להיות מלווה עם תירס או מבושלים בטטה, בטטה, מלח שדה (האנדים תירס) או עשבים (אצות). מקור:

Comments are closed.