נקבה: תה. אני מעריץ את אבא שלך ואת כל Da

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על נקבה: תה. אני מעריץ את אבא שלך ואת כל Da

P ermitanme ראשית אומר כי אני לא מסכים על כתפיו את האישה יפה להיות המעטרות את הגנים של היקום. לא, אדוני, נראה לי כי זה עיצוב מפחית נשים לתפקיד נוי פשוטה, commodified זה על-ידי הפחתת שזה יהיה חפץ יפה ולא שום דבר אחר. אז היום אני מכריז מעריצה של כל הנשים ולא רק עבור היופי שלו. אני מעריץ את אלה שעובדים מזריחה עד שקיעה ללא חשש של החיים או התנגדויות בזמנו. לזרוע את הזרע מקווה, לקצור את הפירות של החיים. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר.

מי פתח תלמים השלום בחצי הכדור של עוני או בשטחה של השפע. מי לא להיכנע עדות לאסון או להיכנע מול הכוח של מצוקה. לאלה שאוהבים את הילדים שלהם אבל האנושות לצלוב אותם; לאלה מי שם את ידיו על האש כדי להציל את כבוד משפחתו; לאלה אשר מאמינים התמימות של אחד על אשר כל האצבע המאשימה של חוסר צדק ואי צדיקות. לא תמיד אינטל. אני מעריץ נשים שהגה את ערך רב שנתי החיים כדי להאריך את המין ואת לאכלס את העולם של הדמיון ואת היקום של האמיתות ברחם שלה. אלה עם הידיים שביר או חזק, גדול או קטן, משגשגת או מקומט, מעוצבת כמו הקדר העמותה דורות חדשים של גברים ונשים כך הם יכולים להתפנק עם צמא החיים ואת השאיפה שלו לכבוש את הטוב ביותר של קיומו.

אני מעריץ את זה לפעולות יומיומיות של עובדים ללא הפסקה נסיעות הרחובות שלנו מציע את הפירות המבוקש של הים, או לחם טרי בבוקר חמים בתנור או אחר הצהריים בניחוח רענן, או את הטעם המתוק של הבר ואת ההנאות. אני מעריץ אותם כי עבודתם עושר ולא הופך להיות סמל של מדינה תוך חיפוש מתמיד אחר הזהות שלו. . אני מעריץ את אלה אשר בשלום של הקצב הביתה. בעבודות בלתי נגמרת וקשה מסוגל חריש במדבר של כפיות טובה, מבלי לוותר על החיפוש אחר הזריחה דקויות על ידי הצבעים של ההון העצמי; בלי התנערות משימתו של הזהב צעירים או הצייתנית hacendosa חובתם. . אני מעריץ נשים צעירות מכאן, היו הצעות התועבה, פיתוי דמונית עמיד של הפיתויים הרשעים. . אני מעריץ נשים לתת לנו אומץ חדש עם הנוכחות שלו; להוביל אותנו בלב; הם נולדו בעת שתלנו חיינו בגופים אחרים; הם מקשיבים לנו היטב; הם נתנו לנו לשתות את שדיה אימהי בשחר של קיומנו. להם זה לנחם אותנו כאשר דמעה מלווה את הכאב שלנו. מרודוס אותן, נשים של האמת, עם הגוף והנפש, ללא ליטוש של מפרסמים או איפור faranduleros; אני על עצמי מעריץ… מאת: Alejandro מאת Alejandro Rutto, עיתונאי ו- p סופר & שהודיעו קולומביאני; Rutto Mart?nez Escrito.

Comments are closed.