משלך הכלבנות של כלבים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על משלך הכלבנות של כלבים

ייתכן שתרצה להציג את הכלבים שלך. זה משהו כי הרבה מגדלים לבצע, אשר חשוב עבור תכניות רבות. אם תחליט שברצונך להציג את הכלב שלך, ישנם מספר בעיות. אתה צריך לזכור. תחילה, הצג כלבים עשויים לדרוש הרבה עבודה. עליך לוודא שיש לך את כל המידע כדי להירשם בהקדם האפשרי הדגימה.

גם אתה צריך להיות בטוח להיות מוכן לכל הכלבים, מה שאומר כי אתה הקדישו מספיק זמן עבודה. שהחליט לחשוף את הכלב שלך, ישנם מספר שאלות זה כדאי לך לדעת אם expondr?s נכון כלבים סוגים:. האם הכלב שלך תואמת הסטנדרטים גזע?… עוד מידע על טבע ניתן למצוא באינטרנט. . זה הכלב המיומן שלך או את יכולה בקלות להכשיר אותו ללכת על המסלול? ? אתה מרגיש את הכלב שלך בנוח עם מישהו משחק זה והרמתו?… ? הכלב שלך מרגיש בנוח עם כלבים אחרים?…

. זה כנראה לכלב לנשוך או לעצבן חיות אחרות?. ? אתה מוכן לנסוע מראה עם הכלב שלך היא להציג את הכלב שלך משהו אתה realizar?as בתור תחביב? את תשובות לשאלות אלה יסייע לך יש מספיק מידע של הכלב שלך ולדעת אם זה יהיה פאן בצורה נכונה המצגות. לחשוב על שאלות אלה בקפידה לפני שנעביר אותך עם הכלב שלך במופע. הצג שאת הכלב שלך יכול להביא לך סיפוק רב. הכלב שלך יוכשרו טוב יותר, ללכת להצגות יותר כדאי. בנוסף, ניתן לך שליטה רבה יותר על זה. חשוב מאוד בעולם של מגדלים כלבים יש פרסים. אנשים רבים ירצו את הגורים שלך אם הם בנים של אלופים כי יהיו אפשרויות רבות כי הם גם. הרבייה או בעלות על החיים חשוב לזכור כי בעל כלב אומר שתהיה לך אחריות החיים, כפי מגדל ובעלים. אם אמא אותך כלבי, אתה אחראי עליהם, הם גם אחראים על הגורים יהיו הכלבים האלה. לענייננו, ישראל בכר הוא הכתובת בשבילך. כלומר, אתה כמו מגדל אחראי שאחד הדברים החשובים ביותר שעליך לעשות הוא לוודא שתספק גורים עם אחריות. כמו מגדל, אתה חייב להיות מוכן להחזיר את כל גור כי הבעלים החדש לא יכול לעמוד. אתה חייב להיות אחראי לכל גור להקות, לא משנה כמה זמן לוקח בעסק. זה יקבע כמה אחראי אתה. בנוסף, צריך לזכור כי לך אחד זמן כלב, עם הכוונה או לא כדי לשחזר את הכל, הם האחראים על זה. אם הכלב אינו תואם הסטנדרטים גזע, אתה לא יכול לשחזר את זה, או אם אתה לא יכול לשחק מכל סיבה אחרת, אחראים עדיין של החיים על הכלב הזה. ברגע שתסיים את החיים הרבייה של כלב, אתה אחראי על החיה הזו, זכור אסטו להיות, תרבית והן בעלים אחראי. לגלות את כל הסודות כדי לאמן את הכלב שלך עם אילוף כלבים ב: תודה לך, שיהיה לך יום נעים!

Comments are closed.