מכל הלב

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מכל הלב

הלב כל רבים לומר הלב שלנו הוא רק יחידת משאבת דם. עם זאת, הוא מצחיק אנו נוטה להתייחס ערכים ורגשות כמו אהבה, הרוע, נדיבות, pettiness ואחרים מה כה מיוחד בלב שלנו אשר מניע אותנו להתייחס ערכים ורגשות? מושגים כגון: עם כל אזור הלב, הלב מאבקת טוב, רע, לב של אבן, נדיב לב, וכו '. קיימים בשפה שלנו אבל למה בדיוק את הלב? מה כל כך מיוחדת? מדוע לא נשתמש שאר האיברים כדי לציין מאפייני תו? איך מגיב אם הם אומרים אותם כי אתה טוב הלבלב או הטחול נדיב? מבט קצר אנטומיים הלב מלמד אותנו זה מבצע פעולה כפולה. תחילה הוא חוזים, דוחף דם בכל הגוף, כדי להרחיב ואז למצוץ את הדם לעברו. במחזור זה, הלב חותרת להגיע הדם של הגוף שלנו רק הסכום נדרש. זו הסיבה כאשר אנו שואפים, להלהיב, או אהבה, מעשים הלב יותר בכוח, colma לאיברים בגוף דם משלימה לזו הנדרשת על-ידי אותם. אם הופך להיות עצלן, חותרת פחות מ נדרש, והגוף חדל הפעולה עקב חוסר חמצן ואנרגיה.

העורקים מצד שני, אם הוא מספק דם יותר מהנדרש, כנראה יתפוצץ כל כך הרבה מתח. במציאות, אם אנו משקפים את התפקיד של שאר הגופים, אנו מבחינים אותם גם עבודה לטובת הגוף כולו. בריאות הגוף כולו חשוב לכל גופם, ולכן הוא נוח להם לטפל בו. הכליה מסננת את הדם, מבצעת הריאות המרת גז במעי העיכול, ובמרחק הליכה רגליים. עם זאת, הלב במיוחד מצטיינת מסירתה יישוב בו על התחבורה ועל הגוף כולו של נוזל החיים, אספקת דם. כאן אנו מגיעים אלינו, בני האדם. בעבר הרחוק מאוד שהיינו מאוד טבע, הביצועים שלנו היה בהרמוניה עם אותה תחושה לזה האיברים של גוף.

אך עם הגידול השאיפה שלנו ליהנות מתוק בחיים לחשוב רק על לנו עצמנו, אנו להעביר מן הטבע איבדתי את היכולת להיות קשוב האחר וללמוד אודות לצרכי הזולת. הקשר עם השכן שלנו השתנתה לטוב ולרע, אך הגוף הפיזי שלנו ממשיכה לפעול כרגיל. מכלליות מאברי הגוף והלב להזכיר לנו קשר נכון עם המציאות של חיינו. לא אם אנחנו לחזור ולהתמקד תשומת הלב שלנו להבנת הצרכים האמיתיים של השכן שלנו, אנו מאוזן שוב כגוף אחד. כך תזהה כי אנחנו מיוחדת, אלא גם באותו אופן שבו יש תפקיד מיוחד עבור כל אחד מאיתנו לטובת הגוף באופן כללי. לאחר מכן, נרגיש את זה לזה, אנחנו לבדוק כיצד הופך הריחוק ביניהם שיתוף פעולה שנאה לאהבה. נהיה לא נדרש שום שינוי חיצוני, לא להעביר תרומות, לא עובד בתור מתנדבים, ולעזור אפילו קשישים לחצות את הרחוב. כל דבר אשר מציע לנו את הטבע הוא הזדמנות ליהנות תפיסה חדשה שקיים, תפיסת האחדות, שיתוף ואהבה של השכן, דומה האיברים של הגוף כולו. כאיש אחד בלב אחד. הרב ד ר מיכאל לייטמן הוא בסיס ciber¬netica, הרופא ב פילוסופיה וקבלה, פרופסור אונטולוגיה ותיאוריה של ידע. הוא מייסד, נשיא של בני ברוך, ארי מכון, בישראל. מידע נוסף על ו ו

Comments are closed.