מכוניות משומשות כופר דחוף

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מכוניות משומשות כופר דחוף

המכונית שוטפת-אחד הסוגים של עסקים, נפוץ בשנים האחרונות. לפי אנליסטים, זה פשוט סוג העסק יגדל ביחס ישיר לגידול במספר של מכוניות המדינה. הופך המכוניות יותר בארץ, קשה למכור מכונית משומשת בשוק משני. בחיבה גנאולוגי הסובייטי הישן טוב המקרים שבהם היו שום בעיות עם מכירת משומשים אוטומטי. ראשית, מכוניות חדשות במוסקבה נמכר רק במקום אחד-אין הדרומי, איך אנחנו יכולים לדמיין כזה חובב רכב מודרני? שנית, מכירת מכוניות לא נמכר באופן בלעדי עבור הרשומה, ולקחת במקום נורמלי זה תור אתה יכול רק "שנסון" או לכסף. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. העלות של "מקומות" בתור מגיע לערך של המכונית עצמה. . זה קל לנחש כי העדר כיסוי עבור מכוניות השתמשו כדי למכור מכונית משומשת לא צריך לפרסם מודעות בעיתון, אבל זה הספיק כדי להזמין את החברים שלו.

לדברי הוריי, אושר כזה, מה שהם חוו, קניית שלו קודם המכונית-איי פעם זאפורוז'ץ אוזניים, הם מנוסים יותר, אפילו עכשיו, שינוי של מכוניות חדשות מדי שנה. זמן מכתיבה את תנאיו. שוק הרכב ונשפכת עם מכוניות ממדינות שונות, אינטרנט ומדיה פרופיל מהדורה לסנוור עם הכרזות על מכירת מכוניות, למכור סוס הברזל שלו קשה יותר. המצב החמיר עקב פיתוח חסרת תקדים ברוסיה להלוואות רכב. קונה פוטנציאלי זה מאוד סביר אומר כי הקרדיט רווחי יותר, בטוח יותר, pereplativ קטן, מקבל מכונית חדשה, אשר לא perekrashivalsja, לא נגנבה. בינואר 2007 השנה שהחלטתי לשנות יונדאי של העובד שלי המריא מנמל מחיר חדש 4000 דולר (!) המודעה שנתקע על שבעה אתרים (!), בפרסומים שלוש (!) ואני מאוד תלויה פיסת נייר עם המילים, סוג למכירה.

נמכר רק בחודש מרץ, הקזת עוד 500 דולר! מטח של שיחות, צלצל חמישה אנשים. זאת, למרות העובדה כי יונדאי הוא המנהיג של סטטיסטיקת מכירות, הביקוש המכוניות האלו. בנקים לפתות ברכב עם הסכום עבור רכישות מכוניות יד שנייה בלבד. הסטטיסטיקה מראה כי הבעיות הגדולות עם הרכב אינה מתרחשת אם יש לך רכב Vaz, שפורסם המכוניות האלה באופן מסורתי מעוררת מבול של שיחות, אלא אם, כמובן, המחיר יהיה הולם. לפחות 90% של ברכב בתקציב למכונית החדשה כללה הישנים שלהם, כלומר, לפני שאתה קונה אחד חדש חייבים למכור את הישן. בתקופת האביב לשם שינוי, אני רוצה לקנות משהו יותר נוח, מהיר ההלוואה כבר אושר, הסרסור החדש כבר חולם… ולמכור הכל לא עובד. אתה יכול, כמובן, הצג מוטורית באותו לנצל בעיה קטנה, לתת להם את המריצה. לתוך הרשת, אבל עד כמה זה יעריכו! אם אין לך זמן למצוא קונה, אז זה יותר רווחי להתמודד ב צר הדחף של אשר הוא הגאולה של מכוניות משומשות. קניית רכב יד שנייה נעשית על ידי אותם בתנאים נוחים יותר מאשר בסוכנויות רכב גדול, העסקה מלווה עם האבטחה אותו. . במיוחד עניין זה אנשים ההצעה זקוק נואשות כסף, לדוגמה, או אלה אשר זקוקים בדחיפות לעזוב את המדינה. במצבים אלה, המונח אוטומטית-גאולה שירות ארומטיים!

Comments are closed.