מחפש בית עסק מהבית זה לך להתעשר במהירות?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מחפש בית עסק מהבית זה לך להתעשר במהירות?

האינטרנט הוא מלא של המודעות ותביעות מעסקים המבטיחות לכם להתעשר בזמן קצר. רוב האנשים חושבים כי זמן קצר מתייחס לחודש ואף ימים. אם אתה אחד מהאנשים האלה, אתה חייב לתת החדשות הרעות: זה בלתי אפשרי, לפחות את המושג הזה של זמן (אלא אם כן אתה זכית בלוטו ולא כבר לא שנדבר על עסקים, נכון?). האמת הכואבת היא שאם אתה רוצה לעשות עסק, בין אם באינטרנט או עסק מסורתי, אשר זכויות סוציאליות אתה תצטרך לעבוד על זה. אתה צריך להקדיש זמן, מאמץ וכסף שלך כדי לגרום לזה לעבוד. זה גורם לך לחשוב שזה לא יהיה גם כן? אתה יכול להגיד לי? שאתה רואה מודעות מבטיח לכם שזה נכון: שלך קרא: המערכת אינה 99% של העבודה בשבילך שחושבים: נהדר, אין צורך לעשות שום דבר! שלך קרא: להרוויח 500 דולר ל 2000 דולר לשבוע. אתה חושב: חתמתי ואני בחודש הקרוב אני כבר מרוויח 1000 דולר, בלי לעשות כלום! שלך קרא: עבודות עסקים בזמן שאתה ישן אתה חושב: אני לא יכול לבזבז מגורים בכל יום ובכך לקבל הטבות נוספות! בכנות אני לא חושב שאתה כל כך תמימים.

אני לא מתכוון כי טענות אלה שאינם נכונים, זה יותר שבטוח מה שהם עושים, אבל אתה חייב לקחת אותם עם פינצטה. הכוונה היא שיש לך לפרש מה הם אומרים המודעות האלה: שלך קרא: המערכת הופך 99% של העבודה. אתה צריך לפרש: 1% הנותרים יש לעשות את שלך. זה 1% כולל הרבה עבודה, זמן ומאמץ לקידום העסק שלך. שלך קרא: להרוויח 500 דולר ל 2000 דולר כל שבוע יש לך לפרש: אלה הם הרווחים אשר אני יכול להגיע עובדים ברצינות את העסק שלי, מן הסתם לא יהיו רווחים בחודש הראשון שלי, ואת ללא ספק לא בשנה הראשונה. שלך קרא: העסק עובד בעת השינה יש לפרש: לאחר שעשיתי את העבודה שלי לקידום העסק שלי (לשים מודעות בכל יום, באמצעות רשתות חברתיות: פייסבוק, טוויטר, וכו '.., יצירה של העלאת קטעי וידאו ל- Youtube, כותבת את הבלוג שלי, של זמן וכו) העסק יתחיל לפעול רק; כלומר, כל הסוכנים שלי של מכירות להיות באינטרנט מדבר על 24 שעות ביום, 365 ימים בשנה לעסק שלי וניהול אתר האינטרנט שלי הלקוחות\/המועמדים אני ישנה!.

זה להיות עובד עסק המבוסס על מדורגת שהבנתי את כמות אנשים מחפשים נס עסק כזה. הצטרף לחברה X היום, ואני אתקשר בשבוע הבא נותן החסות שלך מבקש \/ בדרישה למה הם עדיין לא היה הטבות! הכי טוב מכל הוא כי הם טורח לעשות כל פעולה של שיווק כדי לקדם את העסק שלך! הדבר הכי גרוע זה, לאחר שזה קורה חודש לא היו היתרונות שהם קיוו (לא הפכו עשירים) עוזבים את החברה עם הרעיון כי הם רימו. עבור אנשים כאלה זה תמיד קל יותר להאשים אחרים על הכישלונות שלו, אשר הכיר את חוסר המקצועיות שלו. אני רוצה להבהיר שאני לא אומרת כי אין שום הונאה או הונאות באינטרנט או בעולם הפיזי, כמובן יש, למרבה הצער אנשים נופלים עליהם (שהובאו על ידי תאוות בצע או לרצות להתעשר ללא עבודה). אבל יש לנו יש הגיון ולהיות מספיק בוגרת ומקצועית לזהות אם אנחנו נתנו את הטוב ביותר עבור העסק או להשאיר בהזדמנות הראשונה. סוג זה של אנשים הם אלה לעבות את הסטטיסטיקה לספר לנו כי 97% בני-ביצוע להיכשל MLM. זה הגיוני שהוא אכן כך. אם הם מגיעים את MLM עם ציפיות אינם אמיתיים ובלי מספיק נכונות ונחישות כדי לעבוד, התוצאה ההגיונית היא כי הם ייכשלו באומללות. אני ממליץ לך להשקיע 3% של אלה שיש להם הצלחה ב MLM. אבל בשביל זה אתה צריך: 1. להיות אחראי על המעשים שלך (חוסר אותם) 2. – עובד קשה לקידום העסק שלך 3– להיות מוכן להשקיע את הזמן ללמוד כישורים חדשים אשר יסייעו החברה שלך 4-להקדיש לעסק שלך באחד הנכסים הטובים ביותר שלך: זמן (אפילו על חשבון להיכשל כדי לראות את הסדרה על הטלוויזיה האהוב) 5. – להיות מציאותי ציפיות ולשקול מטרות לכימות 6. – יש ראייה של העתיד המדיום, לטווח ארוך. אתה צריך לתת זמן לעסק שלך (שנתיים לפחות) 7.-חיפוש עסקים כי אתה נלהב, אתה אוהב באמת. 8 להיות עקשן מאוד לא לזרוק את המגבת בהזדמנות הראשונה. 9. סקירה של עסקים (כאן. אתה לא עובד, אתה הבוס של עצמך!) לא כולם עשויים בהחלט עבור MLM או רשת שיווק, אבל אם אתה כן. הם שווים, לכן, אני ממליץ את זה אתה מחפש הזדמנות עסקית MLM כי אתה באמת, מחקר על חברה זו, המנחה המוצר והשוק. אם הכל בסדר, אל תהססו ומתחיל לעבוד עבור העתיד שלך ושל משפחתך. תוך כמה שנים, אתה תקבל יותר.

Comments are closed.