מחומם מושבים: יתרונות וחסרונות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מחומם מושבים: יתרונות וחסרונות

חורפים קרים אינם מאוד נחמד לשבת על מושב הרכב קר. ברכב רבים להשתמש מחמם מושב, לא חושדים כי המכונית הזאת אפשרות שימושית יכול להוות סכנה אפשרית. , ישנם מספר גורמים שיכולים להוביל מחלות שונות. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. ראשית, אם הם ישבו זמן רב מדי על המושבים מתכווננת אוויר חם מאוד ולאחר מכן יצא אל הרחוב, לפי החום חדה ההבדל יכול להתרחש התקפה של אישיאס. שנית, יש יותר מדי מושבים מחוממים מסוכן עבור הפונקציה הרבייה של הזכרים. עוד מידע על טבע ניתן למצוא באינטרנט. התחממות יתר של האיברים הפנימיים semjannaja נוזל הופך ברמה נמוכה, אשר מפחיתה באופן דרמטי את הסיכויים להרות. באותו זמן, אין לה כל השפעה על עוצמת הזכר. באותו אופן כמו גורם זה יש השפעה על תפקוד הרבייה הנשי.

היפותרמיה אינה מסוכנת פחות מזו של התחממות יתר. אחרי הכל, כולם יודעים. שאת לא יכולה לשבת על העצמים הקרים. אפילו בקיץ לא מומלץ לשבת ישירות על מתכת קרה או אבן. כי אותו לדבר על חורף. אם אתה יושב על כיסא קר, נמצאים בסיכון של האיברים הפנימיים, zastudit מעוררות דלקת של הערמונית (גברים) או דלקת שלפוחית השתן (אצל נשים).

אם המחלה כבר בצורה כרונית, להחמרה שלה, רק מספר דקות קור לדחוס. מכאן אנחנו יכולים להפוך את המסקנה הבאה. כדי לשמור על הבריאות שלך בחורף, במהלך התקופה של קור עז, אנו ממליצים לך לא לשבת על מושב קר אבל לפני הטיול כוללים בקצרה מחוממת. לאחר הכיסא החשמלי, אחורי עדיף לכבות. עצה זו מתייחסת לגברים ונשים. ואני עוד טיפ: אינם זמן רב במכונית חמה בלבוש חם מדי (מעיל צמר, וכו '.). זה יכול גם להוביל התחממות יתר של הגוף.

Comments are closed.