מה שאתה צריך לדעת כדי לבנות גוף מושלם

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מה שאתה צריך לדעת כדי לבנות גוף מושלם

יש לי מבנה גוף זה אף אישה לא יכול להתנגד היום אני הולך להראות המשך הנושא של אתמול הם האמצעים העיקריים 3 זה יש לקחת בחשבון כדי לבנות גוף מושלם, אשר יהיה רצוי עבור כמעט כל אישה. כפי שאומר הפתגם העתיק: בריאה אכפת וגוף בריא, כפי שלמד מוח קטן לא אבל דיברנו על הבנייה של תבונה מושלמת כדי ללמוד כיצד לפתות אישה, עכשיו בוא ולמד כמה טיפים כי הם מאוד קל לשימוש, יישום לבניית גוף בריא נאהלא רק הטעם האישי שלנו אלא את הטעם של נשים. האם תהית אי פעם איך כולם יכולים לזהות מי באמת נראה טוב? אנחנו יכולים אפילו לזהות צורות אחרות של בניין או פסל, זה פשוט נראה טוב. לכל האנשים יש את היכולת הטמונה ביופי כאשר הם רואים את זה, אבל מעטים יש לעצור וניסה לתאר אותו ולמדוד את זה. לומי בסון ומצא עוד . יש קבוצה ספציפית של המידות והפרופורציות שיכול לספר לך מה הפרופורציות מושלם של הגוף האנושי.

פסלים הקלאסית היוונית והרומית כמו Leonardo da Vinci גילה אלה הפרופורציות מאז לפני זמן רב, אך עם הזמן נעלם המושג. מדידות 3. זה מה שאתה צריך לדעת כדי לקבוע הפרופורציות אידיאלי הן כדלקמן: 1) גובה המותניים 2) 3) הכתף מחקר על האנטומיה של גוף האדם, פסל של אמנות קלאסית, הפסיכולוגיה של משיכה אומר לנו כי יש צורה מסוימת של הגוף ואת גודל אנשים למצוא ביותר נאה, נעים לעין. אנשים שהם יותר קרוב בגודל אידיאלי זה מטופלים בדרך כלל יותר בחיוב, כי אנחנו חיים בחברה נשלטת על-ידי יופי ושלמות. לאור היתרונות הפיזיים והחברתיים שנוצרו על-ידי גוף של פרופורציות מושלם, האם לא סקרנות נותן אתה יודע מה המידה שלך ולעצב האידיאל שצוין ואיך להשיג את זה? מ המידות של קומתו, כל אדם יהיה אמצעי אידיאלי המותניים והכתפיים אשר תהיה שווה את יחסי הגודל של גופה מושלם. אמצעים אלה אינם לדיון. המחקר המדעי מציין כי נשים נמשכים יותר לאדם כאשר הוא מציג אמצעים אלה עם הפרופורציות אידיאלי. הרוב המכריע של האנשים יש לא בין אמצעים אלה או איך להשיג אותם.

קודם כל, אתה צריך לדעת. זה איפה שאתה עכשיו לעומת מה יהיה האידיאל שלך. ברגע שאתה יודע שהוא נקודת המוצא שלך, באפשרותך לקבוע כיצד לעשות כדי להגיע לאן שאתה רוצה להיות. תעשיית הכושר תמיד כבר נלחם עבור אלה הפרופורציות מושלם. עם זאת, עד עכשיו אף אחד לא היה יכול להגדיר מה זה "המראה המושלם", איך למדוד את זה, איך להשיג אותו. . שכח רק עושה משקולות כדי לקבל מידה יותר גדול, או לבצע פעילות אירובית עבור שריפת שומן, אתה חייב להתמקד שגרת האימון ספציפית לבנות גוף במצב מצוין. כדי לקבל גודל גדול רק במקומות הנכונים, לאבד אינצ'ים בו הוא נחוץ. אל תשכח את המדדים 3, אתה בחדר הכושר בדוק עם המאמן שלך כדי להפוך את ההכשרה הנכונה וכדי להשיג את הדרך האידיאלית שלך. . תפסיק לחשוב שאתה גדול יותר טוב יותר ולאחר הרבה יותר גדול, לא את התשובה הטובה ביותר או את המראה הטוב ביותר. את חושבת. זה כל מה שאתה צריך כדי ללמוד?שום דבר יותר שקר זה אלה. רואים רק את קצה הקרחון להוריד וללמוד כל טכניקות, טיפים וטריקים שאתה צריך לדעת כדי לפתות את ביקור האישה שלי.

Comments are closed.