מה זה מחשוב ענן?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מה זה מחשוב ענן?

זה חדש יחסית לאינטרנט, מחשוב בענן (מחשוב ענן), אינו אלא תוכניות ושירותים מחשוב מבוזר על גבי האינטרנט, כל משתמש עבור שירות זה, חברות או יחידים בעלי גישה היישומים הזמינים ענן האינטרנט. במקור תוכנן עבור חברות, אמזון החלה בשנת 2006 שוחרר EC2 שלה, ולמרות שירות התשלומים גישה ליישומים אחרים והתפתחויות, העובדה היא כי כל משתמשי האינטרנט נהנו הגעתו של השירות החדש ברשת. מוסדות, סוכנויות וחברות מסוגלים לשכור שטח שרתים וירטואליים עבור נתונים פנימיים מאוחסנים שם פרטי, ואפילו יכול לארח יישומים משלהם ותוכניות. אינטל may help you with your research. לפיכך לקבל בעלות נמוכה יותר, ואיך הספקים הם ענקיים, לא להיות לדאוג תחזוקה השרת או את החסרונות חובה המיוצר אירוח יעיל. בנושא של חברות, גופים ומוסדות, להשיג יתרונות רבים עם שירות זה, כך שאם יש לך חברה אני מציע לך ללמוד יותר על הנושא. שירות מעולה, כי אתה יכול להתחיל לחקור הוא Google Apps, ולראות את כל האפשרויות שהיא מציעה, אשר מגוונת מצוינת.

חברות דואר אלקטרוני, לוחות שנה, מסמכים, צ'אט פנימי, אתרי אינטרנט, חבילת Office (Office Suite), ניהול אנשי קשר, לוח הבקרה פרטיים, הנתונים בעצם אחסון בשרתים של גוגל, יחד עם דברים רבים אחרים כי המעסיק לדעת את ההבדל. יותר ויותר חברות לנצל את הפלטפורמה הטכנולוגית של גוגל ולקבל שירות מעולה גם המחשוב הודעות. לחץ כאן אורן גלנץ ומצא עוד . יש לך אפשרות לשלם שירות או שירות חינם כמובן משאבים מסוגל פחות. כמה יתרונות והשימוש בהם: הפחתה ניכרת בעלויות, לא דורש חומרה או תוכנה או מערכות מידע וניהול שורטר אין אובדן אמינות ואבטחה של מערכת עדכונים אוטומטיים קבועים אופטימליים Google גישה למחשב מכל מקום עבודה, חברה, במשרד, בבית, בית קפה הקיברנטי, או בכל מקום אחר. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את כי"ל. אני באמת מציע לך לחקור את כל התכונות, יישומים ואפשרויות של מערכת זו, לעת עתה, לשמור על עלויות נמוכות ובמחיר סביר עבור כל חברה, כל עוד מדובר SME, בינוני או גדול. ניתן גם לגשת לשירותים דומים הניתנים על ידי חברות אחרות כגון Microsoft Azure וטוענים Eyeos רבים כי הטכנולוגיות החדשות הללו מאוד לסייע לחברות לעשות עסקים. אבל למרות שזה כבר נקרא "את האבולוציה הטבעית של האינטרנט" גם המלעיזים שלו.

המפורסם האמריקאי מתכנת ריצ'ארד סטולמן, רשות אמיתי בעניין, מתח ביקורת על ענן בהתחשב שכל אחד צריך להפעיל תהליכים שלהם החומרה שלהם, תוכנה חופשית, וזה דבר אחר היתה מלכודת. לבסוף: אז, כפי שאתה רואה יש משהו בשביל כולם, מעבר דעות בעד או נגד, אני חושב, כמו כל דבר אחר, יש להסיק את המסקנות שלהם, אבל על סמך הניסיון שלהם. אבל אני חושב יש לחשוף נתונים מאוד הפגנתי מאשר כי טכנולוגיות חדשות להביא להתקדמות וצמיחה, וכי מסיבה כלשהי יותר משני מיליון עסקים כיום רק באמצעות Google Apps, לא כולל את כל חברות אחרות המספקות את אותו השירות . ובכן, משהו לחקור, אך יותר מכל לשלב את העסק שלך.

Comments are closed.