מגמות חדשות פרסום מדיה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על מגמות חדשות פרסום מדיה

הנה כמה המעניינים ביותר: – כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי לטבלאות של ארוחות הטיסה: ארוחה מגשים ממוקם בגב המושבים מטוסים לשידור בשילוב עם מודעות שנוצרו על-ידי תוכן הפרסום של החברה נמצאים בשימוש. עכשיו, אלה הנוסעים יכולים פשוט להנמיך את מגשי מזון רגליהם וליהנות הקריאה במהלך זה הרגע הייחודי של חוסר פעילות. הוא דומה מפות נייר עם חדשות שאנחנו רואים כמה בתפריט מסעדות. -כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי roduct P בסופרמרקט בחיים השני: תיק קראפט רב-לאומיים יש 70 מוצרים חדשים בסופרמרקט וירטואלי בחיים השני. אסטרטגיה זו, המפרסם הוא גם שהועברו אל וירטואלי זה עולם שבו הצרכנים יכולים ללמוד מתכונים ולקבל מידע אודות המוצרים בבטלפונים הניידים שלהם, למרות באותו רגע יכול לבדוק מוצרים.

-כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי חדר האמבטיה כתמיכה: ישנן דוגמאות רבות של פרסום במרחצאות ציבוריים, לדוגמה, החברה טורונטו Publicis מפורסם טלפונים משה עם פונקציה של וידאו, איזו דרך טובה יותר כי חדר אמבטיה, שבו אנשים לעתים קרובות להסתכל במראה כדי לרטש אותו, אגב, ראה מראה פניו המודרני ביותר בטלפון הנייד של השוק. יש גם שירותים מעוצבים כמו בית כדי לקדם את הציפורן היגיינה מגבונים המותג טישו. איתם, אתה תרגיש בבית, זה היה הסלוגן המשמש כדי להפוך אותם מוכרות, ומעוצבים בעשותו כן, הם בתי?שימוש ציבוריים הנראים אלה של בית קונבנציונאלי. -כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי גסטרונומיה שימורי פופ-ארט: זוהי דרך מעניינת להציג אישור מתנות כדי לשמש במסעדות המגיע בצורה של טין פופ ארט. יש לפתוח את הפח באופן מסורתי, אבל בפנים יש הוא לא אוכל אלא שובר מתנה עבור תפריט טעימות עבור שניים אשר יכולים להיגאל בכל המסעדות בשרשרת. -כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי הביצים כתמיכה: מה שהתחיל כרעיון להגיע להבטיח את הרעננות של ביצים על-ידי סימון אחד אחד תאריך תפוגה, היה גם reoriented לקראת שיווק. מאז לפני כמה שנים, אנחנו להפיץ הודעות המגיעות מיליוני אנשים באופן מקורי ורענן. זוהי דרך כי קהל היעד יש מותג באמת בידיים שלהם יש להגיש אותו מוחשי יותר, סגור.

-כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי אנימציה על הנייד: בשימוש על-ידי מציגים בירידים, חנויות, פגישות החברה, אנו יכולים להוריד תוכן מולטימדיה נייד bluetooth, וזה מאפשר המארגן לדעת את המיקום של המשתתפים, זרם של אנשים לעקוב. לדוגמה, נייקי המותג זמין להורדה של יישום אינטראקטיבי כולל וידאו של רונאלדיניו, ומוודא את שמו, שיוך אתלט, באחת החנויות שלה הנייד של אוהדים רבים, יועברו רבים נוספים. -כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי תפוח אדמה פרינגלס: בפעולה זו, כל תפוח אדמה היה מודפס בדיחה שונים. באתר האינטרנט של מוצר זה הם מעודדים צריכה להציע כתובות אפשריות עבור תפוחי אדמה. Trivial סוג אשר יפורסמו את תפוחי האדמה יש אפילו לא היה חושב על סדרה של שאלות. -כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי המודעות ב- azucarillos: שדרן קואטרו בזמן האחרון הוא מחפש תומך חדשני ההשפעה, להפתיע את הקהל שלך. כדי להגיע לקהל צעיר, ארבעה מכניסים לתוך מחזור הדם azucarillos ב 141 אוניברסיטת קפטריות עם הדמות של שלוש-עשרה תוכניות וסדרות של השרשרת. -כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי הגוף האנושי ככלי עזר: מעבר אדם מסורתי, למצוא סוכנויות המציעות מפרסמים את הגוף האנושי ככלי עזר. המצח, הידיים, הזרועות, הגב, torsoa ¦ בכל חלק של הגוף הוא סביר להניח כי התמיכה אם היא עונה על הדרישות של ניראות.לדוגמה, שחיין Meca דוד עשה פרסומות תמיכה עבור קמפיין של האיים הקנריים בננות על גופו. -כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי המדרגות של הרכבת התחתית כ משלימים סרטים חדשים פרסום קמפיין. כאשר נמוך במדרגות כדי להזין את המטרו אינך רואה אותה אבל כשיש מדרגות לעלות, ואז כאשר אתה יכול לראות מעולה פאזל טופס זה מפתיע אתה יכול למצוא את ההכרזה על הסרט האחרון שבו עומד להתפרסם. א. כל אלה תומך ומסעות במטרה ללכוד את תשומת לבו של הצרכן, למשוך לקוחות חדשים אשר הפתיע עם התקשורת, לזכור, כאשר אותו מוצר או שירות נדרש לקבל את המותג הפתיעה אותם הוא נבחר שלהם או אחת האפשרויות אפשריות לרכישה. Acasi שהכל הולך לקבל את זה! א. מחבר: Sivana, יועצת שיווק פתרונות שיווק בחברת פתרונות שיווק SIVANA, עם יותר מ-10 שנים ניסיון בתחום. מתמחה במתן תמיכה לארגונים קטנים ובינוניים באזור של שיווק ותקשורת.

Comments are closed.