לעיבוד וסילוק של כלי-רכב בעיר מוסקווה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על לעיבוד וסילוק של כלי-רכב בעיר מוסקווה

הרכב-דבר די ארוך לשרת אדם. אבל כמו כל דבר יש לה תוחלת חיים מסוימים. המונח הזה באירופה בתוך בממוצע הוא 3-5 שנים. ברוסיה זה שנים 20-30 בהתקופה. איפה לשים את המכונית שלך? דרך אחת- להזמין גרר ולקחת את זה לאף אחד בכפר, שהיה לו ערימה של metaloloma לשכב שם. אבל לדעתי שזה לא הכי טוב. הרכב חייב להיות מעובד, להפוך את בסיס הייצור של מכונית חדשה או להיות מתכת לייצור מוצרים אחרים.

אין זה פלא כי בטבע הכל נוטה לאחר תקופת היובש, אם מחזור המים העולמי, בין אם זה החיים, מוות או משהו אחר. ? איך העניינים עם מיחזור של המכוניות שלנו המדינה, כלומר, שתי הערים הגדולות של המדינה שלנו: במוסקבה ובסנט פטרבורג. בשנת 2004 באופן פעיל בעיתונות נכתב על הקונסטרוקציה במכונית מוסקבה 6 עיבוד צמחים רבים פתיחת דלפק הקבלה, עיבוד (כ- 72) במוסקבה. למרבה הצער, עד כה, לא כל אלה פרויקטים במוסקבה, ישנם עדיין רק שניים גרוטאות עיבוד הצמח, רכבים נטושים, בלאק מטאל podmosokvnyh Ivanteyevka ערים-וולוקולמסק, ועוד כמה תוכנות העיר של מוסקבה. . לבירורים בנושא יש לפנות ל אינטל שמבין יותר ממני. הרבה יותר היה המצב עם מגרשי משחקים עבור הקבלה של רכבים נטושים.

בסנט פטרסבורג המצב קצת יותר טוב, יש כמה אזורים עם לחץ כדי להקטין את הגודל של המכונית פעמיים. כמו גם העיר עצמה היא מכונית גדולה מפעל מיחזור "Hetek שבועי, 2004". כדי להשוות את החומר הנ ל תוכל לתת דוגמה זה בארצות הברית ב- 210 מיליון. . יש מכוניות אוטומטי 20 מיחזור צמחים, ברוסיה על 25 מיליון. רק 3 צמחי. אבל בעיות עיקריות לפיתוח avtoreciklinga ברוסיה הם בהחלט לא מעל, bjurokartizm, אשר מונע הטבעי הפיתוח של תהליכים אלה, שהם חיוניים לחברה מודרנית. כי כל אחד מאיתנו מבין היום כי עם הקבוע עלייה של ייבוא מכוניות ו שלהם הייצור, לובשים קבוע ואת הזדקנות אותם יצטברו עוד, עוד. קצת להבין כי אזור זה הוא מקור הכנסה, אשר מחר יכול לתת הרבה עובדים. ולהבין שזה גורם סביבתי kakojvred רביעי היום. עד כה, החוק על זה עובד ב 50 המדינות. בשנת 95 מיחזור תעשיית מסופקים מעל 1 מיליון. אנשים. רווח, שהביא תעשייה זו מהווה miliardy USD. יש לנו, נכון להיום, אין חוק על מיחזור, בתגובה הזמן שלנו. בקשר עם האמור לעיל, אני מחשיב את זה המתאים לכל אחד האנשים יכולים להשפיע על התפתחות המערכת של 'Avtoreciklinga' כדי לעזור את התהליך הטבעי, לא להאט אותו. אני חושב בעתיד הילדים שלך יגיד לך תודה רבה. לסיכום ברצוני להסב את תשומת לבכם את האסטרטגיה של מדינות אירופה בכללותה: מיחזור פסולת בפעולות predostvrashhenie-שיקומית חינוך סביבתי של האוכלוסייה-רביעי ברוח של קיימא הצריכה-תיאגוד הפרמטרים הסביבתיים ביותר של איכות המוצר.

Comments are closed.