להתחיל עסק רווחי אימון בית העסק 2009

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על להתחיל עסק רווחי אימון בית העסק 2009

בחרו את החברה החדשה שלך עם זכוכית מגדלת. הבחירה של החברה הינו חיוני להצלחה שלך, מסיבות שונות. בואו לראות מה דרישות חייבת לעמוד חברה המיועדים להצלחה, היכן אתה, כמתחיל, אתה יכול להשתתף בעושרם. בסעיף 1.-חייב להיות מלא. כלומר, תמיכה כספית שלך, ו שלו תשתיות ולוגיסטיקה (כיצד משלוחים מוצר, כיצד הוא מעקב הופכים שותפים, כמה משרדים שירות להציע, מתקנים, וכו ') חייבת להיות חזקה, מהימנים. חברות כמו גם הם רבים, כאשר ¦ לא כל כמו נקודה 2 נקודת 2.

-עליך להיות צעירים. חברה שלוקחת 10, 15 שנים או יותר בשוק כבר היא חברה בוגרת. זה תמיד יהיה עסק טוב, אבל זה לא יהיה ניתן להפיק עושר איתה. רק בגלל זמנו של דחף מטורף עבר, לכל מי שהיה שם באותו רגע, לקח את המשרות אשר עשו להם מיליארדרים בעסק. אם אתה רוצה לתפוס אותך באחד תפקידים אלה, לחברה שלך צריכה להיות פחות 5 שנים של החיים. נקודה 3. -הדירקטוריון שלה להיות אנשים עם ניסיון. לעניות דעתי חברת טבע יכול לקבוע .

כולנו יודעים במקרים של חברות אשר החלה עם התלהבות רבה ורצון, אשר הבטיח להיות ¦ industriaa הענק הבא ונעלם תוך חודשים ספורים. לא היה להם את ההכשרה, הניסיון הדרוש להפעלת העסק בגודל זה. להיות בטוח מי הוא האחראי על החברה שלך. סדר הפניות, הוא העתיד שלך. נקודה 4.-חייבת להיות בשלב ההשקה שלה. מדוע? ובכן, מאז היית מסוגל לראות נקודה 2. אם באפשרותך להזין מוצק החברה, אך צעירים, בזמן השיגור, ולקבל על הגל כי הבטחות ענק ולאחר מכן החבר של החברה שלי, אתה תהיה במיקום אליו אלפי networkers לחלום. מיקומו של יצירת אימפריה, כל האנשים המגיעים בשנים הבאות להיות ברשת שלך. זה פשוט. זה לא קל, אבל יש עדיין הזדמנות להגיע ברכבת. זה עניין של שמירת העיניים גם פתח, לתפוס כי פילון כאשר presentea ¦ היטב, עם נתונים אלה, כי אני נותן, אני לא יודע אם יש לך מושג איזה חברות יש לך תכונות אלה. אבל אני בטוח שאתה יודע שאין להם אותם. את המוצר הנכון, את תוכנית התשלום הנכון, הזמן הנכון, ¦ correcta? של החברה כל זה ישר כדי להציע לך את ההזדמנות בבית הכנסה הרצוי לך. רבים לא. מה השאיר אותנו? אה כן, היסוד חתיכת כך הכל עובד כמו שצריך. בלי זה, כל זה יכול לא לתת את התוצאה שציפית. אני מקווה שאתה כבר כבר למדו מוטמעת מושגים חדשים ובסיסיים שלך להצליח בעסקים שתבחר לבצע. עכשיו אנחנו בסופו לשים את הציפוי על העוגה. החלק האחרון, אך לא פחות חשוב. נהפוך הוא. זה חיוני בהחלט, יש להתחיל את הדרך שלך להצלחה. אם כבר יש לך חברה טובה עם מוצר נהדר, תוכנית תשלומים נהדר, עכשיו רק אתה צריך לדעת שאתה תתחיל, אתה הולך לבנות את העסק שלך. עם מי הולך לעבוד, איך למשוך אנשים המעוניינים ההזדמנות שלכם. בקיצור, אתה צריך מערכת עבודה יעילה, ראש צוות. האם ברצונך לדעת החברה שעונה על כל הנקודות האלה ועוד רבים? לגלות אינץ:,

Comments are closed.