לגלות את ניו יורק בהדרך הפשוטה ביותר

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על לגלות את ניו יורק בהדרך הפשוטה ביותר

תפוח גדול פשוט גדול כזה. גם הנוסע מנוסים יכולים להישאר ועסוקים בערך בגודל של העיר ניו יורק, הו אנחנו לא מתכוונים רק גורדי שחקים! יש כל כך הרבה דברים לעשות, מקומות לראות מקומות שכדאי לבקר בהם, כגון, מוזיאון גוגנהיים, מוזיאון המטרופוליטן, אשר קשה לדעת היכן להתחיל. היא רגילה אתה רוצה לנצל את הטיול שלו במלואה וליהנות כל האטרקציות הללו, אך לעתים קרובות פירוש עולה כמעט פי שלושה בתקציב שלו, לבלות שעות בהתייחס אתרי אינטרנט ומדריכים של ניו יורק כדי לתכנן את הימים בצורה יעילה. עוברים ניו יורק מיועדת דווקא להקל על הלחץ; לבסוף, לאחר החופשה צריכה להיות רגועה ומהנה. ניו יורק היא עיר מדהימה עם מגוון רחב של פעילויות, וכדאי לקחת אותו בשלווה, ליהנות מהשהייה שלכם. בעיתון המקומי ניו יורק דיילי ניוז תיאר עוברים ניו יורק הוא המפתח העיר שכן הוא מאפשר ליהנות רובם כל כך העיר מציעה למבקרים בה, אפילו יותר.

a. המעבר מאפשרת שלך כניסה לאטרקציות מעל 55, אשר מייצג את החיסכון של יותר מ 800 דולר אם היו להם לבקר בנפרד חינם. אטרקציות הזמינות כוללות המילטון הסיור הוול, נסיעות Skyride מדיסון סקוור גארדן, ניו יורק, החלק העליון של רוק ואפילו מוזיאון השעווה מאדאם טוסו s התצפית בחלק מן האטרקציות הפופולריות ביותר רשאי הוא ערך מועדף, אשר תאפשר לך גישה לאתר מבלי להמתין בשורה, atoda ברכה אם זה משתבש זמן או לא אוהבים לחתור! מה עם להעביר ניו יורק עדיין יש לתכנן עבור חלק הנסיעות שלך, דבר טוב כי הוא מכיל גם מדריך עמוד 160, אשר עד מהרה הופך חברו נפרד אשר ידריך אותך דרך העיר כולה. הוא מכיל מפות והוראות הגעה בכיצד להגיע אל כל האטרקציות התיירותיות, חנויות, מסעדות, כמו גם שעות הפתיחה כל כך שתוכל לתכנן את הנסיעה שלך ביעילות. בנוסף, עם עוברים ניו יורק תקבל גם הנחות על כרטיסים לתיאטרון, סיורים מודרכים, אפילו מאחסן מייסי s ו- Bloomingdales. For even more details, read what חברת טבע says on the issue.

דרך פשוטה נוספת לראות את העיר כבויה עם החבילה של אוטובוס הופ בהופ, אשר לקחת אותך למעלה אטרקציה, תוכלו לנסוע הבא. תיירים אשר בחר באפשרות זו ניתן ליהנות מנופים מרהיבים של העיר, להבין טוב יותר את הרוח והאווירה של שכונות שונות. א. לקנות עוברים ניו יורק יחסוך לך זמן ביקורך תפוח גדול, מכיוון שהוא מאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך בקלות רבה יותר ומונעת אותו עושה שורה במקומות מסוימים. בנוסף, ליהנות לעיר המדהימה הזאת כל האטרקציות שלה מוגמר, אשר יהיה יותר כסף כדי לתת לגחמות בחנויות, תוכלו ליהנות מאוכל משובח. a.

Comments are closed.