כמה באגים האורגניזם

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כמה באגים האורגניזם

לאחר ימים של הקיצוניות, זה משתלם לנו לשים לב לגוף שלנו ולבלות לך קצת זמן. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. . השבועות האלו שווה המחיר, צורכים כמויות גדולות של פירות וירקות. ומעט פחות עוד יותר, כל הם אידיאליים עבור הגוף שלנו, ולכן. אם אתה גר באקלים ממוזג, לנסות לאכול הרבה המבוסס על סלטי חסה של טקסטורות וצבעים שונים, עם קצת בצל, סלרי, גזר, כרוב, אספרגוס, אשר הם מזונות עם מאפייני טיפול משמעותי. סלטים אלה יכול להתלבש עם מעט שמן, חומץ או לימון. אם במקום זאת אתה גר באקלים קר, אולי סלטים הם לא רצוי, שאם זה המקרה, יש לך הרבה ירקות זה אתה יכול לבשל בצורה של מרקים, קרמים או פשוט מבושלים, מאודים, בגריל או אפוי.

תכסיס פשוט depurative לתרום לחיסול הוא ישתה מים עם כמה טיפות לימון, צום, ולאחר מכן מים טבעי לאורך כל היום. למרות כל הפירות והירקות מצוינים מזון שאנו מספקים כמויות החשוב של ויטמינים, מינרלים, סיבים אותך מזכיר קצת את העמק הזה זה עונש יש בבית בשבועות האלה: ארטישוק, טיפול בשפכים מעולה, משתן, מעשה והקניות על הכבד, ובכך הפרשת מרה, בהתאם תחליב שמן וגם לחיסולה המתאים דרך השתן, על ידי זה מה גם נחשב מזון משתן. ניתן לטעון הבצל חייב להיות מרכיב הכרחי במטבח שלנו, על תרומתו הגדולה דטוקסיפיקציה ואת זרימת הדם, גם הפטרוזיליה הוא טוב לקדם את חיסול של נוזלים, כמו גם להיות עשיר ויטמין C, סידן, ברזל ונוגדי חמצון. סלרי, יכולים להיכלל גם מרקים או סלטים, משתן מעולה, הסבתות של המתכון הוא לשלב אותו עם בצל מרק והוא מתובל מעט מיץ לימון, בה נחמה, משתן רב עוצמה. אספרגוס הם מקור חשוב של סיבים, משתן מעולה.

כרישה, תרופות משתנות, חומרים משלשלים. הסלק הוא מקור מצוין של ברזל ונוגדי חמצון. A שילוב רב עוצמה וטיהור הוא תערובת של סלק, לימון, בצל ושום. לא יש טעם נחמד מאוד, אבל מנקה מעולה של הכליות והכבד. שואפים לחזור במהירות אל הרגלי תזונה בריאים שהם, מלא ארוחות בוקר, חמש ארוחות ביום, בישלו על אדים, ברזל, תנור, ארוחות קלות, קצת פעילות גופנית כדי לטהר את הגוף. כוללים קל לעכל מזונות לכמה ימים לפצות על המאמץ של החגים. מזונות רבים עם טיהור פונקציות, אבל הם ללא ספק המון פירות וירקות. אנחנו יכולים לעשות ארוחת בוקר המבוסס על דגנים ופירות טריים. בין אותם פירות, זכור כי האננס הוא חומר משתן רב עוצמה, התפוח מאתר באגים מאת מצוינות, נוגד חמצון ענבים אותם והדרים, שכעבור. מלבד פירות הדר יכול להיות הבסיס של שילובים רבים, פשוט וטעים כי ניתן להכין בבית. להכין ארוחות בהתבסס על סלטים הכוללים הנחלים, חסה, ארטישוק, הקישוא, סלק, סלרי, בין היתר כדי לשפר את העיכול, לסלק רעלים… לתרגל כמה ימים של בשלב זה, התאמן טוב, מוכן, יכול לתת תוצאות מצוינות, השארת השאר במערכת העיכול, אפילו רק ליום. זכור לצרוך מספר כוסות של מים טריים מדי יום.

Comments are closed.