כיצד משיגים על 52.2% של המרה בעסק שלך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כיצד משיגים על 52.2% של המרה בעסק שלך

איך להשיג את ההמרה 52.2% בעסק שלך סקירה: כל פרסום או פעילות באינטרנט מבוססת על להפוך מבקרים ללקוחות פוטנציאליים ולקוחות פוטנציאליים לתוך לקוחות. להעתיק מה אני לעשות וללמוד איך השגת מדהים של 52.2% של המרה בפעילות הפרסום שלי. . נתתי אותו קשה זה לאינטרנט במשך שנתיים, תמיד אמרו לי שיש לך. למדוד את הכל כדי לגלות אם המאמצים שלנו משלמים את. כשאני אומר הכל אני מתכוון איזה אחוז של אנשים שביקרו באתר שלך הפך הקוראים של הידיעון שלך? איזה אחוז של הקורא שלך מפותח הלקוחות? מה אחוז המבקרים את הנקרא או מלא טופס? ועוד הרבה משתנים. מדד מה שאתה עושה הוא המפתח כדי לצמצם עלויות ולעשות יותר כסף. עכשיו תסתכל על השלבים 3 אני עוקב כדי להשיג על 52.2% מדהים של המרה בפעילות הפרסום שלי.

הערה: אני אדבר על איך להפוך מבקרים קוראי הניוזלטר שלי. אבל שימו לב כי זה יכול להיות מיושם לכל חלק של העסק שלך (טפסים, שיחות, מכירות, וכו '.) (המערכת הוא זהה). שלושת השלבים זה לא מצליחים צעד ראשון: זיהוי הלקוח העוזר החדש שלי, דוד אווילה, יש עבודה מעניינת. הוא אחראי על הפצת המאמרים שלי פורטלים, מגזינים, עיתונים. אך לא כל האתרים האלה. ראשית, דוד מזהה הלקוח שאליו אני רוצה למשוך. חיפוש מרכזי?אינטרנט שבו ממוקם לקוח זה.

ומפרסם מאמרים שלי. בדיוק כמו העסק שלך. תחילה עליך לזהות את הלקוח האידיאלי (וזה לא בכל רחבי העולם). חפשו את הלקוח למשוך לעסק שלך (רק בדרך זו מפחיתה את הוצאות פרסום ולהגדיל את אחוז ההמרה). טיפ: אם הדף שלך יקבל ביקורים באמצעות פרסום בחינם או בתשלום, של יחס ההמרה הוא נמוך (10% או פחות), אני מבטיח לך כי האיכות של הביקור הוא לא הטוב ביותר. אתה צריך לזהות את הלקוח האידיאלי ולתת שאת יודעת כי זה אותו מהם אתה מחפש (ויש להם עדיין שאחוז, הדלת הוא בפרסום שלך (פתח לשיפור). שימו לב, עצה נוספת: הפריטים שלי לא יעילים כי כתובים כראוי. הם בגלל דרכם האדם שקורא אותם מראש מסמיך אותך. מתבקש לנקוט בפעולה, והיא עודדה אותו לעשות זאת (לדוגמה: לחץ כאן כדי לקבל עוד עצות חינם, לבקר אותנו עכשיו, להרחיב את העסק שלך, לחץ כאן ולקבל את הדו ח חינם, וכו '). שלב שני: עמוד נחיתה המבקר לחץ על הפרסום חינם או בתשלום. הוא מאוד מעוניין, הוא לקוח פוטנציאלי כי דרך הפרסום זה מזוהה עכשיו השלב השני הוא לנקוט בפעולה. מה אני עושה? השתמש עמוד נחיתה או דף נחיתה. דף נחיתה הוא מצוין כי להתמקד אובייקטיבית בלבד. ראה בדף הנחיתה שלי גיור 31.3% מושגת כי המחשבים מפוזרים בכל מקום, אשר מפחית את האפקטיביות שלהם. אבל העוזרת שלי דוד שימושים (אני לא אתן את הקישור כי זה היה משפיע ההמרה שלו) הוא העתק מדויק שבו אתה גולש . אבל כן של המרה 52.2% מרשים כי דוד מתמקד הפצת תוכן שלי במקומות איפה שלי לקוחות פוטנציאליים מועברים ומאמרים שלי בשוק מסוים שהם מחפשים זה לוקח כמודל בדף הנחיתה שלי. זה מראש נחשב למבקר, מציג אותו עם פתרון, ומבקשת ממנו לנקוט בפעולה. הם קל לעשות. להעתיק את המודל שלי ותראה. השלב השלישי והאחרון: יש מטרה ברורה שוב לראות את עמוד הנחיתה עצמו אדם מגיע לכאן, תנו לי את הדוא ל שלך הוא רק. שום דבר! ישנם ללא הפרעות, שאין שום קישורים חיצוניים, דבר מכרה לך. כמובן, זו המטרה שלי. אבל שווה בעסק שלך. אם אתם מקדמים, אהבת את זה כי המבקרים לנקוט פעולה מסוימת. חשוב מאוד, אני חוזר: אם לך לקדם את עצמך, אתה רוצה את המבקר לנקוט בפעולה ספציפית. בין אם אתם קוראים, למלא טופס, לקנות או לתת לך את המייל שלו. המטרה היחידה… . לא יותר מזה לכן, לבנות את דף האינטרנט שלך לקחת אותך. האורח למטרה שלך. שום דבר הסחות דעת, של קישורים חיצוניים לא היו לך עזרה. . זה כמו מפה… אתה יודע לאן אתה הולך ללכת, תקבל את המפה ולא ללכת ישר לכיוון המטרה. . בלי הסחות דעת לכן, שמור מטרה ברורה של מה ברצונך להשיג עם האורח, רק להציג בפניכם את האפשרות הזו. לסכם כדי לקבל שיעור המרה גבוהה על העסק שלך צריך: 1. לזהות את הלקוח. 2. להשתמש בדף הנחיתה. 3. יש יעד ברור של מה אתה רוצה להשיג. שם יש לך, יזם היקר. פשוט 3 צעד המערכת שלי כדי להשיג המרה מדהימה של 52.2%. טבע תעשיות understands that this is vital information. יישום אסטרטגיות אלה, ראה תוצאות מרשימות. באהבה, דיאנה Fontanez אודות המחבר:

Comments are closed.