כיצד לנהל בתבונה את הזמן שלי?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כיצד לנהל בתבונה את הזמן שלי?

6 צעדים כדי לנהל את הזמן שלי ראשונה: הולך לדרוש יש פריטים זמינים לכתוב (נדרש): עיפרון, עט, נייר, מחשב, מחשב כף יד, PDA, etc. השנייה: יוצא דקות כדי להעריך מה חיבר את השבוע (פועלים, אחריות שירות בית, למען הקהילה, כנסיית, וכד') כתיבה 3rd: מזהה את סדרי העדיפויות שלך, שהוקצו מספרים לפי סדר החשיבות הרביעית: אלה סדרי עדיפויות הולך להם רשימה ב- 2 קטגוריות של עיצובים פרודוקטיבי של שעה שעה ונופש המפה היומן החמישית : מזהה את שעות ימים של עבודה יצרנית, פעילויות פנאי, רשימות של רשימת סדר העדיפויות היו לקטגוריות העוברים לפי אחת או אחרת (כמה תחומי האחריות של עדיפות הן מדי יום העבודה, לאחרים יש בתדירות נמוכה יותר). לקבל ניתוח זה עבור 7 ימים בשבוע, וכך להפיץ את תחומי העניין שלך (מומלץ). ערכות קבוע זמן למנוחה (6-7 שעות שינה), נחשב כוללות את הקטגוריה שונות (לדוגמה, מנהלי התקנים של ה) הבית העבודה ואת השיבה הביתה) דוגמה: ניתוח של מה מורכב בשבוע של מישהו לעבודה, מוסיקה מחלקות ילדים, מטלות הבית, בידור (קולנוע, מחשב, לקרוא ספר, וכו '), סלון, עדיפויות חדר כושר עבודה ראשונה, מוזיקה 2 כיתות לילדים, הבית השלישי, כושר הרביעית, החמישית סלון של יופי, 6 קטגוריות בידור וניתוח במשך יום אחד: זמן פרודוקטיבי עבודה, 8 שעות ביצוע מטלות הבית, 3 שעות זמן פנאי ילדים מחלקות המוסיקה, הבידור 1 שעה, 1 שעה לנוח, 7 שעות שונות, שעתיים זמן פרודוקטיבי ניתוח 11 שעות = 46% פנאי שעה 2 שעות = 8. 5% בשאר שעות 7 = 29% שונות 2 שעות = 8. לעומת זאת, מייקל שטיינהרט בהחלט מבין את הסיפור.

5% 22 שעות ומנוהל אפילו 2 שעות כדי להשלים את היום מה שהוקצה להם? 6: ניתוח זה עבור כל יום בשבוע שלך הולך כדי לסייע לך להישאר ממוקד, נצלו הזמן ולזהות כל דבר כי אין צורך או כי הוא הסחת דעת אינה לייצר כל דבר בעל ערך. בנוסף יוכלו להציג תמונה מלאה של שלך בשבוע, מאמצים ורשימת המשימות היומית היא בת ברית שלך. (משתמשת חוק 80/20: 80% בהישגים שלנו מגיעים רק 20% המאמצים שלנו.) המשימה היא למצוא מה-20% זה פרודוקטיבי, להיות מעורב בפעילות כזו. () המלצות לשקול) להתאים את הזמן על פי רמות האנרגיה. אם הם אנשים שיש להם יותר אנרגיה מוקדם בבוקר, לדוגמה, לתכנן את הפעילויות החשובות ביותר באותה תקופה.

אחד distractors העיקריים הוא לבצע כמה משימות שונות בו-זמנית. קבע תאריכי הישגים מציאותי, לא להתחייב לעמוד כאשר אנו יודעים כי קשה לנו לעשות זאת. (ב) יש תמיד סמוך שבו אתה כותב (רעיונות, התחייבויות וכו ') כך שלא יאבדו זמן מנסה לזכור מידע זה בעת הצורך. (ג) ליצור מערכת אחסון/קבצים המאפשר לך להשיג במהירות את מה שאתה צריך. מערכת טובה כדי למצוא דברים הוא ההיבט החשוב ביותר של ניהול זמן וארגון. לא לאסוף את האשפה: בדוק את חפציהם של הניירות / מעת לעת, ארכיון / לשמור את מה שהם צריכים, לתרום מה שאינם בשימוש או למחוק את מה שאתה צריך לזרוק. (ד) שמור ומסודרים אזורים שבהם ניתן בפעילות: ההפרעה מונע הפרודוקטיביות ולקבל אתה מתוסכל. (ה) לשמור רשימות עדיפות עדכני. (f) ללמוד להגיד לא: אין צורך להגיד כן לכל דבר. אתה לא צריך להרגיש אשם באומרו לא. להתחנך, אבל כדי להיות ברור על דברים שאינם מוכנים להשקיע את הזמן היקר שלך בהם. g) מונע את השגרה ומוסיף כיף על הפעילויות, ולאחר מכן עצות אתה. האתגר כל אדם שונה ודורש אולי להתאים קווים מנחים אלה לנסיבות. החשוב ביותר הם היתרונות תקבל: כשאתה יודע מה תופסים את הזמן שלך, אם אתה באמת מאוזנים, לתת חשבון אם הזמן לך שליטה או שליטה זמן. תרגול הנחיות והמלצות למשך שבוע, לראות את התוצאות שלך. אתה יכול לתת לך להגשים הסכום מבוזבז דקות לאשר לך שאתה יכול לעשות יותר כדי למנף את זמן הפנאי או פרודוקטיביות, או כי 23 שעות יכול לעשות כרגע מה מטריד אותך 24 שעות ואתם עם ההיא הנותרים? זכור, זמן הוא כסף. על-ידי ברנדה Gines ליז על ברנדה ליז Gin?s הבמאי והיוצר של mundofemeninopr הנשי של העולם. ה-com (יותר מ 2 מיליון צפיות ב- 2008) השתתפו טלוויזיה הם מראים לעונה ו… (פורטו ריקו) על קטע זכר עולם כותב מאמרים עבור המקטע לנו על פי מגזין הבשורה הלטינית עשרות אתרי אינטרנט, מגזינים ועיתונים, לפרסם מאמרים שלהם כדי לסמן את התמונה של נשים, בעיות אחרות שלו סעיף לד של יופי העולם הנשי בתוכנית הרדיו הלאומי נהנים ב- 104. 1 Redentor FM, פוארטו ריקו ו redentor104fm באינטרנט. com מספק שירותים מקצועיים בתחום יחסי הציבור, תקשורת, פרסום היה מוליך יופי העולם הנשי במקטע תוכנית רדיו בצהריים אצל נשים הם בטוחים עם שירלי Presti Lo ב- 104. 1 FM הגואל. הוא היה מגיש תוכניות טלוויזיה בפורטו ריקו, כולל המשימה: יופי היה מפיק, מוליך של העולם הנשי בתוכנית רדיו חדש של החיים 97. 7 FM יותר מ-13 שנות ניסיון מקצועי דגם הקליט עשרות פרסומות רדיו, טלוויזיה 21 מסחרית עשה 8 העיתונות הפרסומות השתתפה 10 תוכניות טלוויזיה, רומן 1, 3 מחזות וסרטים 2

Comments are closed.