כיצד להשתמש מחוון גרף שיווי משקל בשוק המט ח?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כיצד להשתמש מחוון גרף שיווי משקל בשוק המט ח?

מה? מחוון Ichimoku דגל בשימוש בשוק המט ח על ידי אופרטורים חדשים בשוק על ידי מפעילי כבר שנות פעילות כדי לנתח נתונים תמיכה והתנגדות, המהווים הכוח של המגמה, נתיב כדי לעקוב אחר והיא בסופו של דבר זה יקבע מהו הזמן הנכון להיכנס לשוק או לצאת ממנו. מחוון Ichimoku פותחה על ידי Goichi Hosada בסוף שנות 60´s. מחוון זה אם היא מתרגמת לספרדית פירושו איזון גרף או תרשים של איזון. מחוון זה נותן הרבה מה לדבר בגלל הצורה בה הוא הציג את הגרפיקה שלו, באמצעות עננים כדי לייצג את התוצאות שלהם. לכן ניתן אולי שמעת כי דגל זה נקרא גם בדרך כלל כפי Ichimoku מחוון הוא אחד האינדיקטורים יותר במדויק בשימוש במט ח ולא סביר נתונים לא מדויקים, אשר יכולים להיות שהוספת אשר יכול לתת יותר מ 90 אחוז יעיל אם מוחל כראוי. מאחר יוצרה במקור מטוקיו, דגל זה מוחל על פועלים על ידי הסוחרים היפני עשרות. תכונה נוספת היא כי מפעילי מאבדים יותר זמן על ניתוח סימנים אפשריים, לעומת סוגים אחרים של אינדיקטור טכני, אך אם מנותח כראוי יכול לספק מספרים ללא שגיאה. באמצעות? יכול להיות שדווקא שימוש בדגל זה בפעם הראשונה, זה יוצר זה קשה לנתח, מאז הוצג עם מספר רב של קווים מוצל, אבל זה קל יותר משחשבתי.

הענן נוצר בשל תערובת בין שני הקווים המחושב על-ידי פעולה מתמטית, הצל שממלא אותם זה לזה. בשנים 60´s, הממציא של מחוון זה, להציג 5 האלמנטים המרכיבים את זה: 1. סן Tenkan אל: צריך לפרט פעולה מתמטית, הוספת המספר הגדול ביותר וחילקו המינימלי הנמוך ביותר בין שני. Tenkan מחושב על התקופות על שמונה האחרונה של זמן. טווח Chikou 2: האבולוציה של המחיר הנוכחי, במהלך 26 לאחר תקופות. 3.

סן Kijun: מחושב כסכום של המספר הגדול ביותר של הערך הקטן ביותר חלקי 2. למרות החישוב דומה, Kijun מחושבת על הדברים החדשים 22 פרקי זמן. בעיתון כתוב ש טבע הוא זה שבקיא בנושא. 4. Senkou תוחלת ת הסכום של סאן סאן את Tenkan ואת Kijun את לחלק בין שני. מחושב עם תקופות 26 קדימה.

Comments are closed.