כדי לסייע הקונה עם יאכטות או סירות. ? מה, כמה וכמה הרבה.

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כדי לסייע הקונה עם יאכטות או סירות. ? מה, כמה וכמה הרבה.

החליטה לקנות יאכטה?. חכה רגע! להחליט כי היאכטה עבורך, ועבור ורק אז לקנות את הסחורה. אז, בשביל מה לך יאכטה?-הבית, המשפחה דרך הרווחים, חופשה.? אם היאכטה עבורך את החג הזה, משפחה או הביתה, יהיה לך יאכטה פרטית. פרטי היאכטה היא המקום הטוב ביותר לקנות חדש, לקנות יאכטה או אפילו סירה אתה יכול בלי הרבה טרחה, רק לקח, קנה. ואז אתה צריך יאכטה למטרות רווח, עליך לרכוש אינה יאכטה פרטית חדשה צ'רטר יאכטות יד שנייה. יאכטות צ'רטר טוב יותר לוקחים לא חדשה כי חדש יעלה יותר, אלא מן החידוש יהיה קצת מבלבל. שנה של שחרור צ'רטר יאכטות לא תהיה פחות מ- 2000 שנה מאז, charter יאכטות להשכרה, הן רק בחמש השנים הראשונות ולאחר מכן לכלול יאכטה זה מאוד קשה, כי ההימנעות מופיע, עליך לשדרג לרכיבים הרלוונטיים. אם היאכטה צעיר יותר 1998 שנה, זה להציג בבירור של התמוטטות או תקלה.

לקנות יאכטה או סירה, נסתכל בהתחלה שלה מראה ומאפיינים המנוע שלה, אמצעי תקשורת, ניווט. התכונה העיקרית של היאכטה היא הזמינות של מכ ם, נווט GPS (לא קשה ולהתקינו בעצמך), טייס אוטומטי. אם אין לך ניסיון ב קניית יאכטות, אז 'להתאמן' אינה אסורה על קניית מכונית… לבירורים בנושא יש לפנות ל נפתלי בנט שמבין יותר ממני. קניית מכונית, אתה כבר תדע כי מסמכים מה דרוש לך כדי להשתתף, מהם המסמכים הנדרשים שיסופק על ידי המוכר על יאכטה בשבילך. עכשיו בוא נדבר על המחיר… יאכטות חדשות ומשמש יאכטות. משתנים במחיר. .

למה? לכאורה, b/c צריך להיות מקורי במחיר נוח יותר… . זה לא זה! ראשית, היאכטה החדשה היא לא כך ריהוט מלא, קצת שונה, b/c כבר קבעת מאסטר הקודם מקסימום מלון מקסים זה. אבל שווה לזכור, פירוט… אם יאכטה חדשה, להמר את העסק שלו על b/c שזה לא סביר. כן וגם את יאכטות חדשות מבחן במפעל, אלא b/u יכול להישאר כזו בעיה, זה לא כל טק. הביקורת מוצאת אותם. . לא תתקמצן, לקנות יאכטה המקורי.

Comments are closed.