כאשר אנחנו הפכנו להיות אנוכי?

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על כאשר אנחנו הפכנו להיות אנוכי?

ישנן דרכים רבות של חיים, נדמה לי לבחור את הטוב ביותר: שיתוף!. זה לא סיפור אבל מציאות שבה חייתי את היום הזה, כמו ציפייה, בשוגג לחנות סופרמרקט בעיר שלי בעבודה. כתבתי מכתב לפרסם את זה בעיתון שלי משהו תפס את תשומת לבי: אישה שקנה מזון היה עומד לצאת הממסד בליווי של ציוד לרכבי שטח או העוזרת נושאת סל הקניות, כאשר לפתע אישה ולנזקקים, המראה מחוזי ניגש אליו כדי לשאול לקנות ממתקים זה נמכר, כאשר המעמד העליון הגברת חמלה והוא שאל את העוזר הצעיר להסיע אותו לחצר של ארוחות ונתן לו כרטיס כדי לקנות אוכל המורכב של בית קפה וכריך עוף. אז האיש הצעיר והוביל את הגברת למקום שמתואר. היא קיבלה מזון וחזר יאנג לאן המיטיב הגברת כדי ללוות אותה ליעדה.

כי ראיתי את שהגברת המסכנה והצנוע יצא ראודה של המקום אל הדלת. . חשבתי המחווה הזו לא אהבו אותו, מחתה כנגד גישה אפשרית של "עבירה", כאשר מה שהוא עשה היה לקרוא לבעלה שהציע מעבר לפינה גם ממתקים לעוברים ושבים. הוא בא, יחד השניים פנה לשולחן, ושיתפתי את האוכל הקטן. כאשר נעצור את דוכן בסולידריות להיות אנוכי? הגיע הזמן לחזור אל הטבע האנושי שלנו.

אנחנו כולנו אחים בבית בודד הזה שנקרא כדור הארץ. . תן לנו את המראה leaderboardsand הפנימי של ליבנו כי סיבת ' האירגון הוא לאהוב. אנחנו עושים את השינוי סופית מילאו את הלב של אושר. שיתוף מה שיש לנו זה להעריך את האיכות האנושית שלנו, דרך הסיבה להביא את המהות של גברים ונשים. חג מולד שמח!.

Comments are closed.