יכול איך עושה אילו לא נזוז העבר שלו לפגוע העתיד שלך

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על יכול איך עושה אילו לא נזוז העבר שלו לפגוע העתיד שלך

חוויות, טוב או רע, הם לפעמים כל מה שיש לנו, רובם מתגוררים האחרון. אז אתה יכול לשאול, למה צריך לתת עברי, כאשר הרבה מזה הוא מלא זכרונות יפים ושלווה? . ובכן, זה לא מה שהתכוונתי. מה שאני רוצה לומר זה מלא האחרון של כאב, נראה מדהים, כי מעכבת את היכולת מראש ולהתאים היא העולם הזה תמיד משתנה. השוואה טובה יכול להיות תרמיל גב מלא זכרונות, כדוגמת מנסה לשחות עם, אבל זה תמיד נראה כי משקלם, המאפשר שאתה פשוט לנשום, הוא מתאים מאוד.

את התיק הזה, אומנם לא פיזית מחוברים לו לגוף, מופיע כמו מין נספח להיפטר הוא מאוד קשה או כואב. אז, כמו בני אדם, פעמים רבות של המנעות, כדי כל קוסטה, הניתוק הכאב הזה, כי כבר נכתב בצורה בלתי מחיק הקודמים כאילו באבן. לכן, באמצעות כמו משענת של עץ זקן כדי לא לחיות את חיינו על הפוטנציאל המרבי, . זה כמה אנשים רואים את העבר שלו. התירוצים? הללו ממלאים את חיינו עם העיכוב, כי העיכוב הוא דרך מצוינת של עיכוב עתיד בריא יותר, ללא זכרונות שליליים. אם, לדוגמה, סדרה של חוויות כואבות במהלך כל הילדות שלו, כמו התעללות מילולית או מינית, תמיד נראה כי אתה מענה על ידי יכולת ההתקדמות שלהם ביחסים בין-אישיים. באותו זמן, באופן בלתי מודע לחבל היחסים האלה, על זה שלא מספיק של עצמו, או באופן מילולי, נותן יותר מדי מעצמו. ביסודו, המנטליות של העבר עם ההווה כואב מה שבא במגע עם, כי התיק עדיין סביב כתפו וכאבים.

בטל הוא של הילקוט ניתן יהיה הדבר קשה יותר אתה יכול לעשות, אבל יש לו העלות של לשמור על הקיום שלך? מוח מזוהם עם כאב לא רק אינו מועיל, אבל זה יכול לפעמים להיות מסוכן, שניתנו לאדם. לחץ כאן שרי אריסון ומצא עוד . הלא נכון של המצב. ובכן, אז, איך אדע אם העבר שלי פוגע העתיד שלי? עבר כואב משטחים באופן לא מודע, אם לא תעזוב. מצד שני, מודע זה הוא האדם היחיד שהצליח לקבוע מה הכאב אתה נושא איתך, כך שהוא הופך את הנוגדן. כאשר כראוי ניתוח המצב הנפשי הנוכחי שלך, יש צורך להגדיר את כל האגו, להתחיל להתעמק העבר שלה. גאוות שווא יכול להסתיר. עוד מידע על טבע ניתן למצוא באינטרנט. איזה אחת חושבת בודדים יותר צלול ללא ספק יכול לראות כמה כואב. לכן, מנטליות צלול והגיוני הוא בעל חשיבות עליונה. זיהוי של אירועים מסוים זה כואב, ואז באינדקס שלהם רמת החשיבות, חשוב גם לדעת אילו זכרונות במידה מסוימת פוגע ההתקדמות שלהם. במהלך יצירת אינדקס, עליך לזהות, להשוות או חפש את הזכרונות למשוך את הצל ארוך. כאשר זה הושלם, צריכים להמשיך המשימה המפרכת של להרפות. שאל את עצמך את האמת, הוא כי דו ח זה הוא ראוי שיהיה הכי קרוב, או אם הוא ילך לקבר שלו שהחיים שלי יותר קל? ניתוח עלות-תועלת זה צריך להיות עם כל הזיכרונות רעיל, על מנת להבין את תפקידם של הדיכוי של חייו. למרות מרפה העבר שבור. זה מאוד שימושי בעתיד, אין זו הגזמה לומר כי תהליך זה הוא בדיוק את זה, תהליך וכי אינו יכול להיות לילה. של העבודה על הזיכרונות האלה, להגיע להסכם עם אותם למה אותם לא יותר, יכול לקחת שנים. כמו כל אחד מהם ירידות של הזיכרון שלו, לא רק יהיה מסוגל להרגיש את התרמיל של להיות קלים יותר, אבל תוכל להתחיל לזוז זה עם יותר חופש בעתיד שלהם. מאת בריאן מלוני-ValuePrep.com הייתי רוצה לשפר את הערכים האישיים שלך? לקבל ייעוץ מבעלי יחס באיכות גבוהה עבור נערים ונערות מנקודת מבט "לוגי". בקר * לידיעת העורכים כתיבה / אתר בעלי * אתם מוזמנים להדפיס מאמר זה בשלמותו בפרסום אלקטרונית או באתר האינטרנט שלך ובלבד להשאיר כל הקישורים במקום לא לשנות את התוכן, כוללות תיבת שלנו של המשאבים המפורטים לעיל.

Comments are closed.