טיפים להתמודדות עם המשבר # 1

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על טיפים להתמודדות עם המשבר # 1

אין דבר חסר תועלת יותר מאשר לנסות לפתור בעיה עבור מי שאינו מאמין שיש, ריבית nopondr? מספיק, אין ריכוז של אנרגיה או מחויבות לפתור משהו, כי אינו מאמין כי הוא משפיע עליך. זה חל על כל משבר, אלכוהוליסטים, נרקומנים ואנשים אחרים סובלים מהתמכרות לא יכול להתחיל התאוששות אמיתית שלה עד שהם קיבלו כי יש להם בעיה שיש לפתור. כאשר המשבר אינו משפיע ישירות על חיי קשה יותר לדעת מתי זה צנח ומתי מתחילה ההתאוששות. לאנשים יש פחד גדול של שינוי, לנסות דברים חדשים, והעדיף את הסט, מה שהם רואים קרקע בטוחה, אך לא מתאימות לאידיאל רדף וזה בעיקר למה הם מסרבים לוותר על מה שידוע להם, מעדיפים לנסות לשחזר שוב ושוב, חוזר על אותם שלבים, לשנות דבר ולהתפלל לנס כי יהיה להשיג תוצאות טובות יותר. הדחף הראשון של כל בני האדם יש בעיה היא הכחשה, כואב לנו מאוד לקבל את זה נכשלנו, אנחנו סובלניים מאוד של כישלון, ועל אף משברים רבים לא נגרמות על ידי באשמתנו, אנחנו נוטים לחשוב שאנחנו יכולים או צריכים לעשות יותר כדי לקבל תוצאה אחרת, אנחנו מרגישים שאנחנו צריכים לתת הסבר סביר והגיוני כדי להגביל האחריות שלנו או שאנחנו לשחרר אותו, כדי לעשות את זה מעיק פחות, עד אז הסתירו, אנו להכחיש להתחמק, ??לראות איך זה משפיע על אחרים, אבל לא רוצה לראות איך זה משפיע עלינו.

מניעת משבר לא לשנות את המציאות, זה תלוי מה אתה חושב או מרגיש, אם אתה במשבר, אך לא מומש אולי חסרה הכנה, אם אתה במשבר ולא לקבל אותו אולי חסרה ענווה ושכל ישר, זה יכול להוביל ליצור עולם מקביל, מציאות מדומה אשר יעלה לך הרבה תמיכה צפוי להחמיר את המשבר באמצעות משאבים ומאמצים כדי לשחזר ולשמר את המציאות במקביל, במקום לקבל את המשאבים ולהשתמש בהם כדי לשנות את שלהם נכון המצב. ראיתי מספיק דוגמאות של זה, חברות מסחריות בעולם להוציא תקציבי ענק על שמירה על מוצר שאנשים הפסיקו להשתמש, להסתכל דרך הפרסום וקידום לשנות את הטעם של הציבור ימשיך לקנות, לרוב במחירי הפסד, אך מסרבים לתת לו למות, ולא להציע מוצר חדש, על פי הטעם והצרכים של הקונה, ולכן קל יותר למכור. בעוד שחלק מהחברות הללו מסרבים לשנות, המתחרים בשוק זיהו צורך מוסף, לנצל אותם, ללא קשר עם העבר של המוצר, לא אכפת לי וגם לא צריך לשאת בעול יכול לעבוד בחופשיות רבה יותר ולהשתמש בו עבור exitosos.La המצב ממשיך זמן זה עשוי להיות פחות או יותר ארוך ויימשך עד שהם מותשים משאביה, מחסור כאשר הוא מופיע, בזמן הזה נאלצים לקבל לא אין להם דרך אחרת, הם צריכים לנסות פתרונות שונים, ואז, ורק אז, להתחיל את הדרך להחלמה. מחסור, באופן פרדוקסלי הוא שיוצר, פעילות בהיקף מצומצם מבחינת משאבים היא חוסר חלקי או מלא של הצורך, כי כוחות מחסור לזוז, לנסות פעילויות חדשות, מחפש תשובות. תחשבי על זה רבות של פעילות פורה ביותר נולדים של מחסור, כאשר משהו לא מספיק כדי לענות על הביקוש, עולה הזדמנות, בקרוב יהיה לזהות ספקית ולעבור לתפוס אותו. כאשר המשאבים מוגבלים הם משמשים בצורה יעילה ככל האפשר טיולים, משאבים נדירים מחיר לדחוף לפי חוקי השוק, כך שהם חייבים לטפל ולהיות נמכר מי שמעוניין לשלם מחיר הוגן, וזה יהיה לאחרים המעוניינים אל שדרוגים עסקיים תחרות לדחוף למשתמש של המוצר או השירות.

ככל שתקדימו לקבל את המשבר במהירות להתחיל לעבוד על פתרון ומשאבים מבוזבזים פחות ועסקים מחזיק מצבים בלתי נסבל, ואז להיות בעמדה טובה יותר כדי לפתור אותן, יש יותר זמן ומשאבים יותר יהיה אחד הראשונים פתרונות לבעיות קיימות, בעוד שאחרים מציעים אירוח לשכנע את הלקוחות כדי לסייע להם לפתור בעיות כי לא באמת יש. אם אתה מסכים למתן את ההפסדים מהמשבר קודם לכן, דברים רבים ישתנו, אבל יכול לשמור על אחרים יותר מדי, במיוחד לא לאבד זמן יתחזק. כל פעילות אנושית הם מחזוריים, נע כל הזמן בין מחזורי מחזורי התרחבות והתכווצות המתרחשות במסגרת הדינמיקה של העולם והחברה טבעי, דינמי זה מושפע מגורמים פנימיים וחיצוניים רבים כי לא יכול להיות נשלט על ידי שחקנים אדם אשר יכול רק להסתגל והשפעה להוסיף ערך ולנצח. השלב הראשוני להתמודד עם משבר היא לקבל את העובדה שאנחנו נמצאים בו, כי עלינו להתחיל לעבוד כדי לפתור אותה. בקרו אותנו ב

Comments are closed.