טורבינות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על טורבינות

קצת על הרעיון של turbokompressra, סוגים, עקרון הפעולה. הרעיון של מגדש טורבו יש מספר מילים נרדפות, תארים פשוט צרת אופקים כמו טורבינה, טורבו, מגדש טורבו, TKR ועוד מגדש טורבו- יחידה נפרדת האכלה בכפייה אוויר דחוס לתוך אטמוספרות מספר בצילינדרים של המנוע, שיפור איכות העבודה תערובת. חלק אחד מגדש טורבו מקושר למצות מנוע המונעת על ידי ומערכות האנרגיה של המנוע פליטה, עוד חלק-עם הצריכה. מגדש טורבו כוללת את החלקים העיקריים הבאים: טורבינה מעטפת (ברזל יצוק להר התכה) מיסבים (ברזל יצוק), הדיור מדחס (silumin), רוטור על ציר אחד אשר הם גלגל ההגה טורבינה מדחס. שימוש באנרגיה הקינטית של הגלגל טורבינה הפליטה כוננים ההגה הרוטור, רוטור-מדחס, זה מבאס אוויר ומוסר אותו הצילינדרים במנוע. יותר אינטנסיבי מומנט, מהירות הרוטור מסתובב, יותר אוויר מוזן בתוף.

מהירות הרוטור יכול להגיע עד ל-300 אלף סיבובים לדקה, זה 5 אלף סיבובים בשניה. הדבר מצביע על זה טורבינה הוא נתון עומסים גבוהים, להיות מיוצר בתנאים מיוחדים על דיוק ציוד באמצעות טכנולוגיות וחומרים מודרניים ביותר. טורבינה הוא מושג רחב יותר מאשר מגדש טורבו, אם כי לעיתים קרובות הם מזהים. הטורבינות באים מספר סוגים של דרך אחרת כדי להניע. גזי הפליטה הוא מגדש טורבו, באמצעות כונן מכני (חגורה)- מגדש טורבו, וכד' הנפוצה ביותר בתעשיית הרכב קיבל מגדש טורבו בגלל הפשטות על העיצוב ועל מאפייני תפעול.

Turbonnadduv מאפשר לך להגדיל את הכוח של המנוע- 20-35%, בעוד המנוע יש מומנט גבוה-בינוני במהירויות גבוהות, שהופך הרכב יותר דינמי וחסכוני. יצוין כי 80% מהמקרים מגדש טורבו אינה הגורם אבל התוצאה של התמוטטות של המנוע ומערכות שלה, כי העבודה שלו תלוי בריאות מערכת שמן, אוויר מערכת, מערכת תזמון, מערכת דלק. כאשר אחת ממערכות אלה DVS טורבינה לא יפעלו כהלכה או כולם נכשלים, עם השלכות הנלווים. אנו מפצירים ברכב ואנשי מקצוע לב לתחזוקה שיטתית של המכונית שלך, לרכוש רק באיכות גבוהה שמן ומסנן אלמנטים, על איכות שירותי הסעה. לעסוק במניעה של האוטו שלך, להפוך את האבחנה אם אתה חושד תקלה או בעת החלפת השמן. ו זכור, נלהב המכונית שמכבד את עצמו ומגיעה יותר מקצועי שירות אחרת ואז כמובן שלה! מזל טוב לך!

Comments are closed.