חשיבות והיקף של צמיחה אישית

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על חשיבות והיקף של צמיחה אישית

a€œLibros, כבישים, ימים מעניקה איש תבונה." ולתת לנו את ההזדמנות כדי להישאר, חיים לדעת אותה למנף שלנו מעבר קצר של טפסים חד-פעמיים אנו יודעים לוקח יתרון כך אנחנו נהנים מאוד, הבה יודע למנף עם יעד, לדעת interrelate בנו, מטפלים כראוי האנרגיה שלנו לידי ביטוי לתחושות, רגשות, עלינו לדעת כיצד לנהל כך אנו מרגישים טוב, afectemos לא כל אדם. למרבה המזל מי יש שקדמו לנו יש הוריש לנו ידע מבוסס על התנסויותיהם של מה זה חשוב, הרלוונטי esa autoconocerse, להשתמש בכלים הבסיסיים אותם להבטיח הרמוניה, שמחה, שלום, לאפשר לנו לגדול כאנשים פרטיים, הרוחית. א. למרבה הצער ישנם הרבה אנשים לא מטריד כדי לכן הפתיע פעולותיו, ב כיצד הם מתנהגים, מה התנהגותו יוצר, משפיע על האישיות שלך, מתן דרך ייסורים תסכול, עצב, כל זה נראה כי פוטנציאל כל להביא לך להשתמש בה כראוי ב- pro יודע aprovechara ההזדמנות לחיות חיים. לכל אדם יש מספר necesidadesa יהיו desarrollandoa, צורך להיפגש כדי לגדול, בנוסף לכל אדם יש פרוייקט של החיים אוטונומית ובלתי תלוי איזה פעמים רבות לא השיג מאז האדם אין חוסן נפשי לכל quea רוצה לקבל, ישנם היבטים ורגשות רבים היוצרים לנו מגבלות נגד crecimientoa שלנו לדוגמה: האגו, אמפתיה, חוסר הערכה עצמית, פחד, תסכולים כל זה מוביל אותנו התנגשויות חמורות כי מושהית ארוך האבולוציה שלנו להתדרדר אישיות אותנטי aqeii, מה שהופך את ההתנהגות שלנו מונחה על שביעות רצון של העולם הפיזי (הנאה, האנוכיות, וכו ') רוב האנשים ים דואגת להיראות טוב, להיות אופנתי, יש עושר בל ישוער; פסיכותרפיסטית ב סן פרנסיסקו, ציין כי paraa מסוימים יש פנימיות בגיל מוקדם, כסף הוא בסיס מתח ובלבול, קנה שניים או בתים נוספים, הם לבזבז כסף על יד fist כעת בעת אשר לא הצליח להפוך אותם מאושרים; הם מדוכאים, מרגישים ריקות נשארים מהסס מבלי לדעת מה לעשות עם חייו.

האושר ציון a€œ שמח הם אלה אשר מודעים הצורך שלהם espirituala€. לה, אשר ידוע ', ' פסיכולוגיה הומניסטית פותחה לאורך המאה ה-20, שלא כמו דוסה הגדול פסיכולוגי זרמי המאה ה; פסיכואנליזה ו ביהביוריזם, פסיכולוגיה הומניסטית מקומות אנשים במרכז העניין מבוסס על העקרונות הבאים:-הוא זכאי בהתאם לצרכיהם. -אדם זכאי להיות ייחודי – אדם זכאי לפועל. בהקשר זה מאסלו לדבר הפירמידה צרכים בלאסה, שהם: 1-a 2-A ביולוגית דרוש לצרכי האבטחה 3-a מנוי צריך 4-a לצרכי זיהוי יש עורכים אחרים אשר תרמו תרומות משמעותיות במונחים של צמיחה אישית זה נקרא בנו. אלכסנדר Jodorowky; quiena אומר, כי כל אדם מקבל את דעתו של כל מקבל וברצונך, דמיון פעיל הוא המפתח חזון רחב, מאפשרת לך גישה לחיים מנקודת תצוגות שבהן הם לא משלנו, לחשוב ולהרגיש מזוויות שונות. כאשר נוכל לצאת אותו לחצות את גבולות העולם אישי קטן להיפתח אל היקום.

תומאס מור, מצידו, מחבר מאוד הנשמה ידוע אומר לנו כאשר אנו חיים בהתאם לקסם לנו לתת לטבע לעשות את שלו מסתורי, צנוע פירושו שאנו משתמשים כדי להשיג תוצאות נפלאות. אנריקה באריוס, מחבר עמי, הילד של הכוכבים ואחרים, רב-מכר אומר כי להשתחרר ממגבלות מוחנו המערבי הכניס לנו, מאפשרת לנו יש גישה גדול אחד מימוש הפרוייקטים שלנו, שעבורו אנו גם לספק סיוע שלנו לעולם manifested והשתתף disminuciona הסבל שלהם כדי ויקיפדיה בהקשר זה, מזכיר לנו, שזה צוות פיתוח, או צמיחה אישית פירושה העדכון של הפוטנציאל האנושי (פסיכולוגי ורוחני) האדם יכול לעשות מעבר שלהם התפתחות טבעית לפי גיל. עם העבודה צמיחה אישית האדם לומד דרך המודעות של עצמו את הסיכויים שלהם חושב, מרגיש, פועלים: להשתמש מחשבה חופשית או עצמאית. מאסטרינג חופש אחראי, להיות המנהיג עצמו. בריאות רגשית. זוהי שעבודה שלא ניתן לעשות עם פסיכותרפיה, לבעיות ספציפית זו. עם זאת, שני סוגי עבודה לעיתים חופפים, ולא משלימים אחד את השני. אפשר לומר, פסיכותרפיה היא הזמנת משהו מבולגנים, כלומר שלב של ההפרעה הארגון של איזון הכאוס, בעוד צמיחה אישית היא מלאות, כלומר פעם כבר הארגון, איזון לפתח יכולת אישית של שמחה, חיות ויצירתיות. מטפורה באפשרותך לסייע להבדיל העבודה של פסיכותרפיה עבודה צמיחה אישית, הוא לדמיין כל אדם יש גן משלו והוא אחראי על הטיפול בו. העבודה של פסיכותרפיה מורכב אבנים נקי, שיחים, עשבים שוטים, קרקע ההסרה, שער חורים, וכו ', או לעזוב את הארץ במצב טוב, תוך האישי צמיחה עבודה מורכבת הקרקע ניקוי, מים, טיפול בצמחים ניתן בצורה הטובה ביותר פרחים כך שהם גדלים בריא ויפה, להביע את כל היופי שלה כדי לענג את עצמו והן אחרים. ** .entorno-empresarial.com רופא בחינוך; מעלות של מאסטר במנהל עסקים: איכות, יעילות; חינוך מהנדס – מנהל; עורך-דין. חוקר, פרופסור titular של בוגר ה-UC. מרכזת תכנית לתלמידי תארים מתקדמים איכות מיוחדים ופרודוקטיביות, בוגר UC פונה אזור עסקים consultor-asesor DEPROIMCA EXATEC ** Iberoamerican מועצת פרס על מצוינות חינוכית

Comments are closed.