חינוך פיננסי לילדים ונוער לגלות מה זה לא בתוכנית הלימודים של בית הספר

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על חינוך פיננסי לילדים ונוער לגלות מה זה לא בתוכנית הלימודים של בית הספר

כל ההורים שרוצים להצליח בחיים. הם עושים מאמצים עצומים, קורבנות ולכן הם יכולים להתקדם בחיים. עם זאת, ישנו שטח חיוני חינוך של ילדים, צעירים אנשים לעתים קרובות הוא להתעלם: חינוך פיננסי. אנו מתמקדים אז ללמד אותם איך לעשות כסף כאשר הם הופכים מבוגרים, שוכח aque לנו לספק להם הידע הדרוש כדי להיות מסוגל לטפל בו גם לאחר יש להם את זה בידיים שלהם! מצד אחד היא כי ההורים להשאיר את האחריות לספק חינוך קוגניטיבי בידיו של בתי ספר והם בטוחים כי הלימודים עוצב על-ידי אותם מספיק, מצד שני, מכיוון ההורים עצמם חסרי הכשרה נאותה באזור הפיננסי. תוצאה בלתי נמנעת היא אנאלפביתיות פיננסיים מדאיג בקרב צעירים. זה מוביל אותם לקבל החלטות שגויה עלולה להוביל שנים רבות של קשיים כלכליים, כמו ייתכן שהוא מקבל החוב גבוהה מדי בכרטיס האשראי שלך.

מתבגרים מעטים מאוד להבין כיצד האינטרסים, תעריפי כרטיס אשראי, אופן רישום העסקאות שלך בספר הסימון או בדוק שלהם יתרות של חשבונות נכונים. בצ'ילה, 1.237.191 אנשים צעירים בין 15 ל 29 שנים הציגה רמה מסוימת של למבנה החוב ולכושר, המקביל ל- 33.18%. עוד מידע על אבי קושניר ניתן למצוא באינטרנט. רוב של אנשים צעירים הכריז שאין צורך להשתמט או חשבונות לקבל. עם זאת, מעט יותר שליש להם. במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. רובם יוצאים מבתיהם ללא צורך ליצור הרגלים חיוביים כמו דוגמה לחסוך כסף ולהקים תקציבים, כדי למנוע קבלת החלטות שגויה על רכישת המאפיין הראשון שלהם, כגון מכונית או בית. עם זאת, הוא לא צריך להיות כך. מאז הספר לא מלמד בעניין זה, הוא הופך באחריות ההורים לעודד יזמות מיומנויות הטיפול כסף לילדים שלהם.

איך לעשות את זה? רוב ההורים לא יודעים כיצד להנחות את הילדים שלהם על הכספים. הם עצמם לעתים קרובות במצב כלכלי קשה כתוצאה של ה הבורות נגד הנושא. מתאים יותר הוא להורים ללמוד עם הילדים שלהם. אני מציע כי כל הורה משכילים באזור של הכספים. לא רק שזה יהיה אנוכי, אך בנוסף ניתן להעביר ידע על הילדים שלהם, ובכך לספק להם חינוך פיננסי מתאים אשר הוא הולך לעזור לקבל את ההחלטות הנכונות בעתיד. Aprepare את הילד גם לעתיד! הביקור, תוכל מיד לקבל השראה ספר אלקטרוני חינם עם נתונים חשובים אודות כיצד ללמד את הילדים שלך (ואתה) לחשוב שונה להיות מסוגל לבנות עסק. להשתתף ועידות וידאו חינם שלנו לקבל תמיכה, השראה, את הכלים הדרושים להפוך לעוד ילדים שלהם כדי להשיג את החזון על החיים שלך ואת ללמוד להשיג את המטרות שלהם בהצלחה. Langerfeldt בטינה, התשוקה שלו היא ללמד אנשים מכל הגילאים כמו לרכוש חזון לחיים שלך, להגדיר מטרות, כך הם יכולים להשיג אותם לרדוף אחרי חינוך מסוים.

Comments are closed.