חיילים וקנאות

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על חיילים וקנאות

קודם כל שאני רוצה לומר כי אני חושש לא להסביר טוב, כי המילים שלי להיות מבולבל או בסילוף. אבל אני מקווה כי אני אתפוס את הרעיון של הכוונה. זה מפריע לי לראות אדם הורג מישהו אחר, לראות את טיול מתנשא של אנשים במדים להצדיק את מעשיהם כדי להגן על המדינה, רעיון, דת, וכו ' זה נורא לראות איך בני אדם הורגים בני אדם, חוקים לא להעניש אותם, אך הם להעניש את אלה מסרב להשתתף הרציחות האלה, אשר מוענק האכזרי. ביותר של האנשים האלה (מה הם הגיבורים?). אבל אני כועסת על.

אנשים המתיימרים להיות סובלני, ורואה החיילים כמו הילוכים של מכונות נורא ואכזרי זה מכוון כיבוש המין האנושי. לאף אחד אין את הזכות לקחת על הפנים חייל דבר מה שעושה, אני חוזר אף אחד. כי מי לא משתפים פעולה בתחום בדרך זו או אחרת עם המערכת? חיילים אינם אויבים על מישהו, הבעיה כדי לראות את זה גם כן. החיילים הם משועבדים ביותר מרומים במדינות המפותחות. הם לציית לפקודות מאנשים והוא יודע אותם, או הם יודעים, למות ולהרוג, בדרכים נורא מסיבות שהם למעשה לא מודעים. אנו חייבים לא רואים את החיילים כאויבים. החיילים הם אתה ואני. התקפה על חייל או פיזית או מילולית אינה טוב יותר את מי לרצוח ולהרוג.

אולי התוקף הופך גם רכיב, ושום דבר לא שונים מאלה שתקפו. מי שמחפש את שינוי ושיפור של בני האדם דרך מהפכות אלימות, אשר בסופו של דבר להוביל שינוי אמיתי במערכת, אבל שינוי קל של זה, החלפה של ההנהגה אין שום קנאה לאלו שהורגים ורצח. . אל תתקפי, לעולם לא, כי אתה המרה אשר ye תקפו לשנות אותך ולעשות כל מי יכול לראות שהשינוי דרך ללא פעולה אפשרי. המהפכה לא צריך להיות שינוי שמקורו מחוץ לנו, אבל זה חייב להיות פנימית, רוחנית החלפת כל. אל דאגה לן רוזן ברקליס הוא האיש הנכון . לא ניתן לאלץ אף אחד לשינוי (כדי להתחיל כי זה בלתי אפשרי), אך תוכל לפתוח את הדלת, כאילו להכריח מישהו להשתנות אלה להיות מאוהב תקיפת חייל. למה אתה ראית לא נכון לעשות חייל, אני מבין, כי אני גם רואה את זה, ולתקוף את זה, אני ממליץ לך לראות את החיילים, לא יצורים השייכים למערכת אכזרי משעבד, טריקים ורציחות, אלא בני אדם הם כמו או נושא יותר ממך.

Comments are closed.