חידושים פיננסיים

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על חידושים פיננסיים

החידושים הפיננסיים המהפכני ביותר של העשור שהתקיים בסוף המאה ה -20 הוא פיתוח של קרנות תעודות סל (תעודות סל). תעודות סל שינו לחלוטין את עולם ההשקעות. ETFSs לתת לך את כל היתרונות של השקעה במניות וקרנות נאמנות ללא החסרונות שלהם. לקרוא כדי לראות עד כמה תעודות סל יכול לשנות את ההכנסה שלך ואת הדרכים להשקיע. עכשיו אתה צריך לשאול מדוע תעודות סל מועילים כל כך עבור מניות או קרנות נאמנות. הבעיה היא שכאשר אנו משקיעים כמה פעולות בתיק שלנו אינו מבוטח סיכונים (גידור). זוהי אחת הסיבות מדוע משקיעים רבים להשקיע בקרנות נאמנות, המאפשר להם לגוון. אבל מניות של קרנות נאמנות יכול רק לקנות או למכור בסוף היום, כאשר NAV קרן נאמנות (מהשווי הנקי) מחושב.

למחרת כאשר השוק מתחיל לפעול, הפעילות החדשה מתחילים להתיישב עלול לגרום מהשווי הנקי הוא העבר. אבל הנקודה היא שאנחנו לא יכולים לבטל את פעולות קרנות הנאמנות. קרנות נאמנות לבוא גם עם דמי כי נדרשים לשלם. אז הם צריכים להתחיל להשקיע יותר בתעודות סל. תעודות סל הן כמו מניות, כי הם יכולים למכור או לקנות בכל שעות היום.

מניות קצרים של תעודות סל יכולה בכל עת של היום. בעוד תעודות סל להציע לנו את היתרונות של קרנות נאמנות. העמלות הן 0.7%, בעוד קרנות הנאמנות הם סביב 2.4%. תעודות סל מספר מניות או נכסים כגון זהב, סחורות, מטבעות, כי להעתיק את התנהגותם של כמה מדדי השוק. מדד השוק יכול להיות כל מדד המניות, כמו מדד הדאו ג'ונס (DJIA), נאסד"ק, S & P 500 Composite S & P, DAX, FTSE, או כל מדד המניות האחרים. הם עשויים להיות גם המדדים של מגזרים, כגון מגזר האנרגיה, מוליכים למחצה, סחורות וכו ' כמו כן ניתן למצוא תעודות סל כי בעקבות התנהגות של מדינות או בשווקים שונים. אם אתה רוצה להשקיע במניות זרות, מדינות או אזורים תעודות סל הם הדרך הטובה ביותר לייצר הכנסות בשווקים זרים. עכשיו בואו ננסה לשמור דברים ברור דוגמה פשוטה. נניח שאתה השקיעה 10,000 $ דאו Diamonds Trust ETF בשנת 2009, חוזר נאספו כבר של% 16.86. אם היה לך השקיעה iShares MSCI ברזיל אינדקס ETF, רווחיות יבוא 96.84%. כמה מומחים אומרים כי ברזיל תהיה אחת ההשקעות הטובות ביותר לשנת 2010, אבל אני אכתוב המאמר שלהלן כדי להראות כי ברזיל אינה כזאת מה היא אמרה. אם יש לנו להכיר כי היא הכלכלה הגדולה התשיעית יש כמה יתרונות על פני הודו וסין. מה שאתם צריכים לדעת הוא כי תעודות סל יש יתרונות רבים על פני מניות וקרנות נאמנות. עם וריאציות רבות כל כך הופיעו על פני העשור האחרון תעודות סל הן הזדמנויות השקעה רבות קיים. הם יכולים להשקיע בתעודות סל הפוך, כלומר להעתיק את המדד כך לאחור כפי שהוא מבצע. אם המדד עולה 2%, אז ETF יורד ב -2%. בדרך זו תוכל לנצל את השוק למטה ללא שורטר. כמו כן ניתן למצוא תעודות סל ממונפות הפוך. אם המדד עולה ב -2%, אז ETF תיפול בין מכפלה של 5 ו – 10%.

Comments are closed.