זה הרבה יותר קל לפזר את בעיות לפתור אותן

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על זה הרבה יותר קל לפזר את בעיות לפתור אותן

בדרך אנו רואים וקולטים את עצמנו. הסוג של הצופה שאנו תלויים בהיסטוריה שלנו, האמונות שלנו, בערכים שלנו, ההסברים שלנו על איך הדברים עובדים, איך אתה פועל. אם כל החיים היינו קורבנות של הנסיבות, אנחנו יצהירו על מגוון של בעיות חוץ מי תמיד חש כי הוא הבעלים של העתיד שלו. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. אנחנו נוטים לחשוב כי אנחנו תופסים בעזרת החושים שלנו, כי אלה לתת מידע "אובייקטיבי" על מה "שם בחוץ". עם זאת, אנו תופסים שלנו "בהצטיינות", עם שלנו "הרשעה", עם שלנו "ודאויות," שלנו "מושגים" (למרות שהמילה השנייה אינה מתאימה כיוון מוגדר כבית ייצוג של המציאות). אפשר לומר אז בו אנו תופסים את מה שמבדיל אותנו כצופה"ספציפית שאנחנו" כל בני האדם. בדרך זו של לראות דברים יש מגיע דרמטיות כמו חשוב להתפתחות אישית.

לכן תצוגות דברים, רבים (אם לא כל) הבעיות שלנו לא צריך להיפתר; הם חייבים להיות מומס. . זה פשוט אם אנו רוצים כי שם הם לא. הם לא קיימים. רחוק מלהיות ההצהרה האחרונה של estra ביטוי פשטנית, מבוסס על האונטולוגי עמוקות קונסטרוקטיביסטית ההתעברות של האדם. בעיתון כתוב ש אבי קושניר הוא זה שבקיא בנושא. תפיסה המאפשרת לנו ליצור שינויים אישיים המהפכנית של הפנים שלנו לפיתוח אישי בכל רמות הקיום שלנו. בקיצור, זה מאפשר לנו לחיות יותר שמח ושקט, מלא, בעבודת הקודש והרמוניה עם הסביבה.

בדרך זו של לראות דברים יש השלכות מאוד מועיל עבור כולנו. קודם כל, הכניסו אותנו כאחראי על עצמנו. זה מאפשר לנו לחיות את החיים על פי התסריט נכתב על ידי בנו, לא בהסכם הם כותבים את זה לאחרים. כמה פעמים לא אומר לנו: "אשתי נותנת לי.", "ברמה מקצועית שלי לא הרשה לי…", "אם הייתי… ". ביטויים אלה הם לא משקף מציאות, הם מדברים שאמר להם: "תגיד לי איך אתה שופט ואני אגיד לך איך אתה תראה". אנחנו יכולים להיות מאושרים. ניתן להשיג שלנו אישי, העסקים, משפחה, מסחרי, למטרות. סוף סוף. בני אדם הם לגמרי מסוגל לחיות את החיים כי כל אחד מהם הוא מיוצר והחיים לא רק "אשר היה לנו לחיות". עלינו לפעול על פי agenos לבריות, בצע את הכיוון שלנו. זה, כשלעצמו, נותן אושר. כן, אני עושה על בסיס יומי. הצלחתי לקום בבקרים לחוות עולם שאינו קיים, שבניתי כל יום. (למרות הומוריסטי, חזון זה איפשר לי להפסיק סוף סוף תוך 10 דקות לאחר עישון סיגריות 25 ליום עבור 35 שנים!). אני מציע לקוראים שלי אנוכי תמיכה וייעוץ להמיס (במקום לפתור) בעיות. אתה יכול לרשום לי בבית, אני אתרום אותן עם עצות וחומרים כדי להפוך חיים של הצלחה ושקט נפשי דרך התפתחות אישית. (ואני יכול ללמד אותם!). השאירו לי תגובה בדף שלי, מה אני מעריך בכנות.

Comments are closed.