התקנת גלגל דיסקיות MK-1 ברוסיה

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על התקנת גלגל דיסקיות MK-1 ברוסיה

גלגל אוטומטי כביסה הוא חדש יחסית לתצוגת שלנו שוק שירותי תיקון אוטומטי. זה נועד כדי להקל על העבודה של עובדי תחנות שירות ותיקון חנויות, אשר עד כה נאלצו באופן ידני להתרחץ הקפדה על הגלגלים על לכלוך. זה דורש זמן ניכר, מפלגת הלייבור שהופך גלגלי המכונית מלוכלכת לתוך בעיה אמיתית. לאחרונה נמצא דרך לצאת מהמצב המביך הזה. טובת הנאה ונוחות השתמש ההתקנה עבור כביסה גלגלים ברור, אך עד כה בעלי ברכב ותחנות שירות רבים להתייחס אליו כאל נס מדהים התקדמות טכנולוגית, לכידת האפשרויות בלתי נתפס. לכן, במדינה שלנו, שירות זה הוא לא ובכל זאת כמקובל גם במערב, היכן אוטומטיים גלגל כביסה אינו יוצא דופן. במראה זה תיבה אנכי הרגיל עם דלת שדרכו אחד הורדת גלגלי מלוכלך, כלפי חוץ ללכת נקי ומבריק.

יתר על כן, מתרחש התהליך של שטיפת מכשיר רובוטי גלגל עבור רק 0.5-1.5 דקות! פעולת שטיפה גלגלים גלגל כביסה לפני השימוש ב- MK-1 עליך להוריד בערך 30 l פוליאתילן מיוחדים בגרגרים ומילוי מאגר המים עם קיבולת של 300 ל' מוטבע זה מספקים מספיק מים כדי לרחוץ על גלגלים 100, כדורי יכול לשמש במשך 3 שנים, רק מדי פעם להרים, הוספת את המניות שלהם. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע תעשיות. עליך גם להתחבר למכונת הכביסה עמוד השדרה של רשת פנאומטיים עבור אספקה רציפה של אוויר דחוס. והנה שהחיבור לרשת החשמל אינה נדרשת. כמו תכשיר ניקוי, מומלץ להשתמש פתרונות מיוחדים לשטיפת גלגלים. בהעדר פתרונות אלו יכול להיות מיושם, אבקת כביסה רגילה עם מכונות כביסה מקציף נמוכה. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל נפתלי בנט. לפני ניקוי מומלץ להסיר את פני השטח של הגלגלים גדול רגבי עפר והרם את החלקים צירים (מיגון, וכו '), כדי לא לגרום נזק למכונת הכביסה מבפנים.

לאחר הרחצה גלגלים 100 לנקז מים מלוכלכים ויוצקים מעל הרשת, כדורי ניתן לאסוף ולהשתמש בהם שימוש חוזר. התקן ועבודה גלגל כביסה MK-1 החלק העיקרי הוא כביסה כביסה קאמרית עשוי נירוסטה, אשר דרך המגירה מוגש. בתוך החדר ההגה בצורה אנכית על שני רולר מסבים. הם לסובב את הגלגל ב זה הזמן לרחוץ. עקרון הפעולה של גלגל שטיפת MK-1 הוא כדלקמן: גלגל מלוכלך בתוך היחידה, תחת לחץ חזק מוגש עם תערובת של כדורי מים, פוליאתילן. גרגירים, טיסה תחת הלחץ של אקדח ריסוס, כמו ספוג, שפשף את ההגה, בקלות להסיר את הבוץ מיובשים. כדי למנוע לכלוך עיקש חזקה, כגון שמן מכונות, לשטיפת גלגלים MK-1 להשתמש בפתרונות ניקוי מיוחדים. בהמשך יש בוצה ייבוש. במהלך הייבוש תחנות האכלה תערובת מים-granulovoj, ואת הגלגל ממשיך לסובב פנימה הכביסה קאמרית עבור צנטריפוגלי פסולת שאריות מים מפני השטח שלה. במקביל מספק המדחס האוויר הדחוס ההגה רכיבה ו מאפס אותו הקפדה בגרגרים ומתייבשת סוף סוף את פני השטח. לפיכך, גרגרי נשארים בתוך ההתקנה, הפחתת צריכת שלהם. התקנת MK-1 יכול לפעול 3 מצבים של גלגל כביסה: 1. מהר. הוא רק 30 שניות והוא משמש כדי להסיר את הזיהום חלש. 2. דיסקיות גלגל במצב הממוצע הוא כ 1 דקה. 3. ארוך-2 דקות. במקרה זה, הגלגל עצמו אפילו מקבל להיפטר trudnootmyvajushhejsja ולכלוך קשה. יישום התקנה עבור כביסה גלגלים MK-1 הוא מאוד נוח ורווחי. ראשית, באפשרותך להשתמש בו כדי לשטוף במהירות את העיטורים אפילו עם בולטות חלקים של הדיסק, כתוצאה מכך כבר אחרי כמה שניות תוכל להתחיל גירסה מתאימה מרחב עבודה ועבודה יישאר נקי ויבש. ושנית, לשטוף הגלגלים כדי להתקין MK-1 יכול למקם כסוג חדש של שירות תוך קבלת רווחים נוספים. גלגל כביסה ההתקנה ניתן לעצב שטיפת מגוון רחב של מידות. בפרט, התקנת גלגל דיסקיות MK-1 משמש לניקוי גלגלי מכוניות, רכבי שטח. עכשיו בשוק הרוסי מיוצג על-ידי דגמים רבים של צמחים לשטיפת גלגלים, יצרנים מקומיים וזרים. מחו ל, ראוי לציין את גלגל כביסה Trommelberg, Drester, Wulkan. MK-1 גורם להם להתחרות. גלגל כביסה MK-1 הוא הרבה יותר זול מאשר עמיתיהם שלה, כפי שנעשה ב- רוסיה. בנוסף, MK-1 מאופיינת בהעדר תזמון מכני גלגל שטיפת שיטה זה מפשט את ניהול ואלקטרוניקה מסובך. שטיפת קאמרית: פלדת אל-חלד, מיקום אתרים מקומיים רכיבים לבצע התיקון נוחים וסבירים MK-1. גודל קטן של גלגל שטיפת ההתקנה MK-1 מאפשרים לך מקום זה כמעט בכל חדר.

Comments are closed.