השכרת רכב בסרטוב

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על השכרת רכב בסרטוב

לשכור רכב בסרטוב-די צעיר יחסית לשוק המערבי. אנשים רבים פשוט לא מבינים כי השירות להשכרת רכב תוכלו לנצל את היתרון של לא רק, אלא גם בסמארה בסרטוב. חלק מהלקוחות שלנו הם אמרו כי לראשונה זמן היינו פשוט בהלם כשנודע להם כי בסרטוב תוכלו לשכור מכונית בלי נהג. יצוין כי העסק מתגלגל בסרטוב רק מתחיל לפתח, לרוב עומדים בפני דעות קדומות, אי הבנה מצד הצרכנים. אנחנו פשוט היו מוצפים בו שאלות לדוגמה: מה אם הרכב השכור עוברת תאונה? אם אנחנו אוספים מסמכים בזמן של שכור? מהו הסכום של המשכנתא? עבור חלק סיבה רבים חושב שזה חייב להיות שווה להערך של המכונית. אלה לכאורה "טריוויה" לעיתים קרובות להבריח לקוחות פוטנציאליים מתגלגל משרדי עורכי דין.

אז, לסיכום חוזה השכרת רכב שאתה חייב להביא דרכון רגיל, רישיון נהיגה. מסמכים אלה נדרשים רק עבור החוזה ועל השכרת רכב ואת משרד השכרת רכב כעירבון שלהם לעזוב. אבל אנחנו חייבים להגיד כי הרכב נמצא לא ישכור. שם כל הן המגבלות גיל וניסיון הנהג. בדרך כלל עבור חוזה השכרת רכב בסרטוב, זה הכרחי כי האדם השיג לגיל 21 שנה (לפעמים גיל מגבלת גדל ל- 25 שנים), חווית הנהיגה היה 1-2 שנים. בסיומו של החוזה, כגון רכב השכרת הדייר על אישור מונפק מסמך הקובעת את הכללים הבסיסיים של השכרת ופעולות של הנהג על התרחשות מקרה הביטוח.

השוכר לאחר בדיקת הרכב חותם את המכשיר של העברה וקבלה של הרכב. מעשה זה יהיה קבוע אם המכונית נזק מינורי (כגון שריטות). זה מאפשר את הדייר, תחילה, ודא תנאי חוזה השכרת רכב, שנית, ייתן אמון כי זה לא יהיו טענות על השלמות של המכונית, טכני שלה כמו לאחר תום הסכם השכירות. בעת ביצוע חוזה שכירות הרכב, עליך להשאיר פיקדון אשר יוחזר עם סיום החוזה. פיקדון זה ישתנו בהתאם לדגם הרכב, היא מ- 500 דולר עבור קטן 'שברולט אוואו' 1000 דולר עבור מתנה הייצוגית. עכשיו לגבי תאונות. כמובן, ליפול לתוך התאונה מאוד לא נעים, אבל נהגי מכוניות שכורות, אפילו כאשר הם אשמים בתאונה, מוגן מפני רציני בעיות כספיות לעיתים קרובות הרבה יותר טוב מאשר כביש אחר המשתמשים-אחרי הכל, מתגלגל מכונות כבר מבוטח סיכונים 'נזק' (לפעמים, אם כי, אתה צריך לשלם עבור שירות זה). בנוסף, העלות של שכירת אוטומטית הוא כבר כלול וביטוח חבות אזרחית של הנהג. האמת היא, את לא צריכה לשכוח כי הנהג יש גם את האחריות על הרכב, אבל זה בדרך כלל אינו עולה על הסכום של ההתחייבות (כמובן, מלבד מקרים שבו השוכר בגסות הפרו את החוק הרוסי בשטח של בטיחות בדרכים). a> הוא זה שבקיא בנושא. עם זאת, זה חל רק על מקרים שבהם הנהג הוא האשם של תאונה. עם זאת, אם המכונית השכורה מישהו התרסק, עם לקוח כסף אף אחד לא ייקח לא בשביל זה. זה חשוב מאוד כי הדייר בעת ביצוע תאונה עקבתי אחרי ההוראות ולבצע פעולות בכל הדרוש שנקבעו בחוזה, כגון השכרת רכב: מיד אמר היה Gibdd, פעלו לפי כל כללי התעבורה דרישות, אמר על השכרת רכב, חברות ביטוח. הפרה של כללים אלה עשוי להוביל למניעת חברת הביטוח לשלם למבוטח סכום פיצוי, ידרוש. לפיכך, ההתחייבות של השוכר. השכרת רכב נדרש אין תנאים וכללים מורכבים, אך בתמורה תקבל חופש התנועה ולא לשלוט בזמנכם הפנוי. השכרת רכב העוזרת שלך אמין בעיר גדולה.

Comments are closed.