השחר של אוניברסיטה אמיתי

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על השחר של אוניברסיטה אמיתי

לדמיין אותי שמגיעים לכיתה זו עם הרעיון של לומדים לכתוב ביקורת ספרותית של תרגול האלה ידע לאורך cuatrimestrea, אומר כל אותן שנים אוניברסיטה פרופסור בהפעלה שלו הראשון של הנושא הקריטי הספרות: מסגרת מלמד בהפקולטה למדעי ממנו מידע בספרדית היוקרתי האוניברסיטה. אותם סטודנטים חדשים נראית עם תשומת לב, מחכה לאשר את משאלתו של פרוס את היצירתיות שלו ולא של למידה לכתוב. זה רק מה שלא לעשות, מקסימום הפרופסור לפני המסביר את התוכנית של הקורס, מוטרד עם התיאוריות שאנחנו בקושי זוכרים היום, כשאנחנו כבר מתרגלים את המקצוע. כאשר אתה ילד נרשם בבית הספר היסודי, הכל נראה לעבור לאט לאט, אתה חושש כי המנה הבאה הוא כל כך חזק שלא תוכל לא להביא את זה קדימה, אבל אחרי השנים, והוא חרד התממשה מעולם כי הנבדקים אינם משנים לשנה אחרת. אבל לראות היום את עצמך במראה, אמנם יש עדיין ילדים תכונות, רגשות לך להבחין המבוגר אולי יתמודד מול האוניברסיטה. כי הרגע כבר עורר בנו ציפיות גבוהות כי ידענו כי סרקנו אותנו אל סף עולם מלא של תגליות.

מורגל ארגז חול עבור הבית, המשפחה, בית הספר התיכון, אולי את הלוויה של קבוצת הפוטבול, צפוי לצלול לתוך מרחב ללא קירות עם מספר אינסופי של אפשרויות שבו אנשים לומדים את זה אף פעם לא מפספס. למרות האוניברסיטה יש מגבלות, כמו כל זה אחרים בחייה, המילה limitea לא יש למה יש קונוטציה שלילית. רבים לא ציפו הוראה cinched באופן בלעדי על תוכניות הלימודים, הערות, ספרי לימוד. עם זאת, מערכת זו מקלה על התלמידים דברים שהולכים ליהפך הציונים הגבוהים, האמונה כי זה יאפשר להם לעשות עבודה טובה יותר. וזה עוזר מורים להפוך, ברבים באירועים, יש הכל מוכן תעסוקה. מורה שקוראים את הספר טקסט כי זה לאור או זה מעמיד ההערות לרשותכם reprography מראה חוסר בטחון הנוער אשר בשלב זה לא רק יכול לקרוא לבד, אבל זה כבר יהיה סיבה, לחקור ולחפש מקורות חדשים עם maestroa אשר מעורר רעב מסוימים לשיתוף ידע. עם זאת, הוא נוח להתאים היא מודל המבוסס על החזרה על מושגים אלה. מערכות אלו נוקשה לא צריך מיליון יורו מיסים של האזרחים עם הזכות מלמד איכות המכינות לילדיהם לשינוי עתידי הדורשת ומסוגלים לפתור בעיות ולא של אוטומטים.

האוניברסיטה היא הזדמנות רק עבור חיפוש חופשי, ולא עבור הקרן של מושגים נוקשה. בהיעדרו של תיאוריות חדשות, כל המשמעת יש חלקים סטאטיים, אבל מורה אינה יכולה פשוט לחזור על התוכן של תוכנית שנה אחרי שנה מבלי חדש זרמי מחשבה על לעומת זאת אותם עם החומר של תמיד. בתור התלמיד, המורה היא אוניברסיטה המבקש, שיודע לנסח שאלות כדי למצוא תשובות חשובות. אותם מורים בארה ב יותר המסומנים לא הם אלה הכי טובים. הוא ידע את סדר היום שלו, אבל אלה שגרמו לנו, את ארה ב מוזמנים לקרוא, לחשוב, לחפש מקורות טובים, לשאול שאלות, להציע, להעיר מראה חדש. זה estirpea של המורים אין אפשרות לספק שתי מחלקות זהים. הגעתו של האינטרנט, עם כל האפשרויות שלו, מכריזה על תחילתו של אוניברסיטה אמיתי עבורו המרחב הפיזי הוא זה של פחות. בהתחלה, המאסטר ותלמידיו אסף של האטריום כנסיות או חיצונית-חיצונית, במקדשים או באוויר. הדבר החשוב היה ההודעה המשותפת. הכוח convening של המורה מסומן א' espacioa. אותם בלוגים, הפורומים הכיתות וירטואלי אלפי אוניברסיטאות אירופה ומארה כבר בשימוש אז הפרופסור יכול לשתף חומר הקריאה פתוח הדעת של אותם תלמידים הימנע להפוך את התלמידים למידה של אובייקטי נתונים.

Comments are closed.