הפסטיבל הבינלאומי דה בבניקסים מקרים היינקן

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הפסטיבל הבינלאומי דה בבניקסים מקרים היינקן

09 IBF מגיע מלא של המוזיקה האלטרנטיבית של נשים. Centros ה-15 בפסטיבל יתקיים בין 15 עד 19 יולי בעיר כי זה נותן את שמו, (benicassim). בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. כ-200,000 איש תנצח הנוכחות רשומה יש עד כה, כה 52,000 המשתתפים ביחס המהדורות הקודמות. למעשה, כרטיסים, כרטיסים נמכרו חודשיים לפני יום תחילת הפסטיבל הממוקמת על N-340 ק מ 986, שהשטחים שיקרתי מונה כ-120 אלף מטר מרובע, יארח תחומים מוסיקליים ותרבותיים שונים, כמו גם את השירותים הדרושים כדי להפוך את השהייה של המשתתפים נוחה ובטוחה. יהיה עליך תרחישים 4 קונצרטים שונים עד 100: ורדה Escenario, הגדול ביותר ורוב לטבע, ולא את Fiberbib.com, את FIBClub ואת המסלול פופ, כל הממוקמים בתוך אוהלים שונים. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . שכן גם פעילויות חוץ מוסיקליים.

יכולה לוותר להם על הרגליים, אזורי הרפיה ו כדי לתפוס מחסה מפני השמש בקיץ חזקה תהפוך לזמינה. יהיו שם מגוון רחב של מאכלים וחנויות הרשמי לקנות את הסחורה להקות הרשמי. בנוסף, מסכי ענק בנקודות שונות של המתחם תותקן להמשיך הקונצרטים מכל מקום. השנה תכנות שבחרת תוכנן במיוחד כדי להתגבר על המשבר: סימן באיכות גבוהה וידא לבגידה. נווה מדבר מוביל הקרטל, עם המצגת של אלבומו האחרון "להוציא את הנשמה שלך". קבוצות בולטות אחרות יהיה: פרנץ פרדיננד, הרוצחים, קינגס אוף ליאון, האדום הרוסי, מגזין, קופר, Max?mo פארק, אמנים וספרדית קבוצות כמו כריסטינה Rosenvinge, La ביין יקירה, קופר, הסימפטיה לא גמורים, אלכסוני, נאצ'ו ווגה או Fangoria.

השנה הפסטיבל מנסה לשחזר את הציבור הלאומי, בדרגה בשנים האחרונות נתון מפולת השלגים "סיבים" אנגלו-סכסון. לקשור את עצמך לפסטיבל הכי מדהים של ספרד.

Comments are closed.