הפחד של פחד

Posted by admin in News | Tagged | סגור לתגובות על הפחד של פחד

הפחד הוא משתק כל כך כי לא נרצה לחוות אותה. נראה, כאשר אנו נחשפים כל איום. או יותר בדיוק, כאשר אנחנו חושבים שמשהו מסוכן עבורנו. זה אחת החוויות רגשית לא נעימה ביותר. הוא לא רוצה שאנשים יחשבו. בבירור.

לפעמים זה מבטאת רצון עז לברוח. עם זאת, אין אפשרות של חיפוש היציאה. זה לא נדיר זה יודע בדיוק מה אתה צריך לעשות בזמן נתון. למעשה אתה כי אתה יודע שאתה צריך. אבל הפחד ולא יותר מאשר החשש מפני השלכות עוצר אותך.

הוא ללא ספק מכשול גדול להשגת המטרות אשר אתה מציע. אבל אחד הפחדים הכי גרועים הוא נותן כותרת לתגובה זו: החשש מפני הפחד. . זה כל-כך שלילי, או לפחות אנחנו רואים את זה; זה נכנס לפאניקה בנוכחותו. . תחשוב מה עלול לקרות שאם היינו עצבני בנסיבות מסוימות, אנחנו מתמלאים פחד. זה יכול להתרחש כאשר נצטרך לדבר בציבור. גם כאשר אנו להתעמת עם הבוס שלנו. לא פחות קורה כאשר אנחנו הולכים לכבוש את בחורה או מתי נפגש יקירכם. מה אם בזמן הזה אנחנו מרגישים פחד? שום דבר טוב יהיה, אנחנו חושבים. משם נולד הפחד של פחד. נולד מההשלכות שאנו מאמינים יהיה חוויה רגעי מפתח. אנו חשים חסרי אונים בפני אותו בגלל שמעולם לא היו לנו הרבה הצלחה שולט בו. כל זה מזה שמענו לשלוט בכך רגש, פשוט לא שהיא הצליחה. הפחד הוא שהוטל בניגוד לרצוננו. בעוד אנחנו הם רחוק הרצוי ולהיות מוכן לתמוך זה הוא הטיל. . אבל יש לי כאן את הסיבה, למה יש לך שני פחד. אנחנו לא מוכנים להתמודד עם זה. אנחנו מבלים יותר זמן בניסיון להימנע ממנה יותר אנרגיה כדי להתמודד עם זה. אנחנו נלחמים, אנו נלחמים. אבל שום דבר אנחנו מקבלים זאת כמו מציאות. הפחד היה, יהיה אחד הרגשות שאנו, בני האדם מסוגלים להרגיש. מספיק כדי לרצות לשנות את זה, בלתי אפשרי. אנו עומדים בפני האתגר של החיים להיות מסוגל לחוות פחד. . כן, מרגיש מה ופחד. לא לברוח מחשש כי היכן לפעול רק זה יהיה על הידיים. במקום נראה לעין, פנים אל פנים. בואו לראות מה יקרה אז, לשאת את זה קצת, יודע איפה אתה יכול לקבל. אנו מבינים מיד כי העולם לא נגמר כי אנו חשים פחד. של לא סיימתי. זה תמיד ירגיש יותר פחד. לנו להרגיש את הפחד של דוברי הציבור, פחד להיות לעג, פחד להיות נדחה, עוד משהו פחד פחד הפחד עצמו. זה יותר מדי בשל החשש, שאף אחד לא יכול לברוח. אז זה תמיד טוב יותר לקבל את האתגר של סבל זה פעם אחת, ולא שתי… כי פחד פחד כבר הוא גבוה. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.

Comments are closed.